View Poll Results: Viitorul - FCSB

Voters
2. You may not vote on this poll
  • 1

    1 50.00%
  • X

    1 50.00%
  • 2

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 54 of 54

Thread: Etapa 21: Viitorul - FCSB 0-2

  1. #43
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Na c-a mai aparut un prost! Nu ma mir, doar avem 44 la suta de analfabeti functional. Te intreb si pe tine, amaratule, cum iti explici ca in play-ofuul campionatului trecut Viitorul a castigat la Bucuresti si a trimis campiontul CFR-ului?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #44
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,168
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Da de ce sa nu se joace pe bune???!!!! Ca vrei tu? Ca ti-au bagat tie in cap, de fapt v-ati bagat unul altuia acest lucru? Cum iti explici atunci ca in play-ofuul campionatului trecut Viitorul a castigat la Bucuresti si a trimis campiontul CFR-ului?

    Crezi prostii. Steaua are un lot f. bun de jucatori cu care poate castiga cu oricare echipa din campionat si, uneori mai poate si pierde, vezi Astra, care tot asa unii behaiau pe aici ca-i echipa Stelei. Baaaaaaa, baga bine la dovleac, nu se mai da nimeni la o parte pe ochi frumosi, asa cum era pe vremea lui Ceasca, daca ai prins acele vremuri.

    Ce sa inteleg ca mimamo are voie sa bata Viitorul si Steaua nu???!!!! Te mai intreb o data, mai ai frati?
    Mai. am. da frati fa nu au treaba cu fotbalul.. Sezonu trecut nu se terminase cearta becali hagi.. plus ca CFR a trimis titlul la Hagi acum ceva vreme!.. asteas chestii care se stiu dinainte!
    Libera La LAZIO !

  3. #45
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Na c-a mai aparut un prost! Nu ma mir, doar avem 44 la suta de analfabeti functional. Te intreb si pe tine, amaratule, cum iti explici ca in play-ofuul campionatului trecut Viitorul a castigat la Bucuresti si a trimis campiontul CFR-ului?
    Cu cine vorbesti?

    A intrat tactu in camera cand ai tastat?

  4. #46
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Mai. am. da frati fa nu au treaba cu fotbalul.. Sezonu trecut nu se terminase cearta becali hagi.. plus ca CFR a trimis titlul la Hagi acum ceva vreme!.. asteas chestii care se stiu dinainte!
    Deci sa inteleg ca din acest an se da Viitorul la o parte in fata Stelei???? Pai astia ca tine urla incontinuu de ani buni ca Hagi se da la o parte cand joaca cu finul. Pai ba, puneti-va ma de acord, cand se da si cand nu se mai da?

    'plus ca CFR a trimis titlul la Hagi acum ceva vreme!.. asteas chestii care se stiu dinainte!' Ce sa inteleg ca celelate echipe au voie sa faca blaturi si sa castige campionate in detrimentul Stelei, insa echipa lui Becali nu???!!! Ma, mai ai frati?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #47
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Cu cine vorbesti?
    Cu un prost ca tine vorbesc ma, cu un prost ca tine!!!!! Grav e ca nu-ti dai seama cat de prost esti! Grav, foarte grav!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #48
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,092
    Reputatie
    0
    Lucrul cel mai fain cand Viitorul o sa bata in play-off pe FCSB mda Steaua, pe forum o sa scrie 3 useri nu o sa prezinte absolut nici un interes
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  7. #49
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cu un prost ca tine vorbesc ma, cu un prost ca tine!!!!! Grav e ca nu-ti dai seama cat de prost esti! Grav, foarte grav!
    De ce te agiti atat pt o echipa de blatisti ordinari pe care nici macar nu-i cunosti si nici macar nu stii cum ae cheama ?

    In primul rand nu e sanatos si in al doilea rand nici un semn de inteligenta nu e(nu ca te-ar fi banuit cineva de asa ceva).

  8. #50
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Lucrul cel mai fain cand Viitorul o sa bata in play-off pe FCSB mda Steaua, pe forum o sa scrie 3 useri nu o sa prezinte absolut nici un interes
    Corect! Pai crezi c-or sa mai intre acesti imbecili sa abereze incontinuu??? Se vor face mici, mici de tot.

    Pt. toti cretinii care mai cred ca se fac blaturi ca pe vremea lui Ceasca, cand militia si secu ii santaja pe conducatorii de cluburi (astia aveau dosarele) pt. ca mimamo sa castige fara mari probleme sau pe vremea lui Borcea, cand acesta controla si vantul, dupa propria marturisire, aflati ca totul e pe bani, pe bani multi acum.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #51
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Numero Dieci, cand te-au facut si altii pe aici prostalau cu diploma n-au gresit cu nimic. Esti prost si gata!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #52
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Numero Dieci, cand te-au facut si altii pe aici prostalau cu diploma n-au gresit cu nimic. Esti prost si gata!
    Existenta ta se bazeaza pe niste oameni care nu dau 2 lei pe tine.Gandeste-te bine la chestia asta.

    Esti un loser de 40 ani gras,impotent si sarac.Singura ta fericire e malahia la golurile(fantastice ce-i drept) ale lui Florinel.
    Mai iesi pe afara.Fa sport.Fa bani.Citeste.Vorbeste cu o femeie.

  11. #53
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Cum bate FC FCSB, ATENTIE: FOTBAL CLUB FOTBAL CLUB STEAUA BUCURESTI!
    Cum a venit Dubel la apel! Sa traiesti, Dubele! Sanatate multa, si numai bucurii de supervicecampion!

    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Verdict:BLAT!


    Corect!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #54
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu a fost blat, ci deja-vu Pana si fituica aservita mizeriei recunoaste ca ambele meciuri din acest sezon au fost farse regizate in familia fecali.

    Nu a fost in primul rand voință, s-a vazut din ce rezolvari au gasit in teren scarbili de la academie. Blazati, prizonierii intelegerii de la palat, jucatori altfle de valoare (Iancu, Houri) au fost penibili. Singurul care a fost in parametri - aka singurul caruia nu i s-a spus- a fost L Munteanu. Crima, crima face spurcaciunea de rege cu un cartof in loc de nas cu copiii astia, punindu-i sa simuleze fotbal. Nu l-ati vazut pe Iancu, tragea de la 50 de metri, ca Roberto Carlos, numai sa scape de corvoada de a simula actul sexual dintre nas si fin.

    Irelevant ca Slujitorul a pierdut in Dinamo cu 3-2. Si fcsb trebuia sa piarda la fel daca nu activa flocăneala si ioghinu' ortodox reteaua fluierasilor in brinză. Fotbalul nu e tabla de Buzau, sa il masori la șubler. Meciurile trebuie intai sa se joace, asta e prima conditie. Ceea ce aseara nu s-a intamplat. S-a mimat un scenariu. S-a mimat prost, jenant, slugarnic, s-au spoit ca tarfele.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •