Results 1 to 7 of 7

Thread: Infraction for Johnny D: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1

    Infraction for Johnny D: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

    Post: Etapa 17: FCSB - Astra 1-3
    User: Johnny D
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1

    Administrative Note:


    Message to User:
    Gata cu injuraturi.
    Te-am atentionat, ti-am editat postari dar nu trage de elastic deoarece iti plesneste in figura

    Original Post:
    Batut joc de el cu Danemarca: bifat!
    Batut joc de el cu Norvegia, Suedia: bifat!
    L-a chemat sa salveze nationala si s-o califice cu Feroe: bifat!
    Batut joc de el ca nu l-a convocat la turneul final pe care el l-a obtinut! BI-FAT!
    Futu-ti Dumnezeu maa-tii de gunoaie imputite! IMPUSCATE TOATE-N COAIE AR TREBUI!


    Tutut vice-campioana eterna cand a jucat la Astra cu Shumudik: bifat!
    Tutut vice-campioana eterna cand a jucat la ea ca nu s-a stresat sa-i ia titlu: bifat!
    Tutut vice-campioana enterna cand s-a reintors la Astra cu Andone antrenor: bifat!
    Last edited by delaparis; 23rd November 2019 at 23:51.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,843
    Reputatie
    0
    In loc sa injuri si tu pe cei care-si bat joc de cei mai buni 2 jucatori ai Romaniei, tu te-apuci sa scoti rahaturi pe gura cum ca nu avem alti jucatori decat aia care se fac de kkt in frunte cu Stanciu la nationala. Treaba ta, fiecare isi asterne kktul in care adoarme.

    Sa vina Novacelul, zic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Sanctiune meritata.

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,843
    Reputatie
    0
    De acord, dar mult mai putin decat ce merita gunoiu morcovist pt ca nu i-a folosit titulari pt Budescu si Alibec.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Asta-i alta poveste.
    Tu ca moderator trebuie sa ai un limbaj adecvat, sa dai exemplu. Daca nu poti iesi de la moderare fara suparare.

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,843
    Reputatie
    0
    Nu ies pana nu iese cel mai oribil moderator al tuturor timpurilor, pana nu scapam de el, nu pot eu sa las oamenii fara aparare bataia lui de joc!


    De acord cu limbajul adecvat, dar mai important pt un moderator e sa nu-si bata joc de useri. Mai ales nu de toti, adica nici macar nu are un comportament echidistant, ci doar de aia pe care i se cashuna, si in continuu nu doar o data, sau doar intr-o zi. Si mai si vorbeste mult mai urat decat am vorbit eu cu prostul de Contra, cu ei! Total neprovocat si zi dupa zi, saptamana dupa saptamana! Aia e ce un moderator n-ar trebui s-o faca niciodata!


    Daca exista asemenea exponate de moderatori, atunci pot si eu scapa cu limbaj.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,843
    Reputatie
    0
    In fine a venit Novacelul, de cand il asteptam! Ia zi, ia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •