Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 232 to 252 of 323

Thread: Campionatul Mondial de Handbal Feminin - 2019

  1. #232
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Ba dieci,faptu ca nu ai raspuns la intrebarea mea a dovedit ca de fapt te caci pe tine si pute rau de tot. Nici tu nu ai crezut. Punct

  2. #233
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Ba dieci,faptu ca nu ai raspuns la intrebarea mea a dovedit ca de fapt te caci pe tine si pute rau de tot. Nici tu nu ai crezut. Punct
    Care intrebare ma?

  3. #234
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Care intrebare ma?
    Ba Nene, te ai dat de gol deja. Ciocu mic

  4. #235
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Cat despre meciu de azi. Uraaaaa , iar nu mi am pierdut timpu

  5. #236
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Ba Nene, te ai dat de gol deja. Ciocu mic
    Deci ma intrebi de ce nu ti-am raspuns la intrebarea pe care tu stii cand ai tastat-o si cand te intreb de ea te faci ca ploua.

    Atitudine tipica de loser.

  6. #237
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Unde ai fost cand am si batut? Uneori ma si intreb cati anisori ai.

  7. #238
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,348
    Reputatie
    0
    @Alina România nu e calificată la turneul preolimpic încă. Locul ala 4 de la Euro ne poate ajuta într-un final, dar nu suntem calificați. Suedia a scos un punct cu Spania și mai avem 1% șanse să terminam în primele 4 în grupă, adică primele 8 la general. Avem nevoie să câștige Rusia turneul și Coreea să termine în primele 8 și atunci ne-am califica și cu un loc 9 la final, dacă am calculat bine.

  8. #239
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,072
    Reputatie
    0
    Ce este de facut pe viitor?

    Trebuie intinerita echipa? Alte jucatoare nefolosite?

    Nu am vazut meciul cu Rusia, in reluare am vazut cel cu Ungaria, fara sa stiu prea mult handbal,
    nu-mi place cea din centru vopsita Pintea cred ca o cheama foarte lenta, nu-mi place pivotul de langa Neagu,
    una tot cu coada nu mai stiu cum o cheama, lenta si neindemanateca.

    Jocul pe centru foarte lent, fara imaginatie, nesigur, mi-a atras atentia extrema dreapta pare ok Seraficeanu, era buna Kovacsic langa Neagu pacat ca este unguroaica...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  9. #240
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Deci ma intrebi de ce nu ti-am raspuns la intrebarea pe care tu stii cand ai tastat-o si cand te intreb de ea te faci ca ploua.

    Atitudine tipica de loser.
    ba dieci. tu ai vazut intrebarea mea pt ca mi-ai replicat imediat DOAR CA N-AI RASPUNS pt ca puti.

  10. #241
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    Eu cred ca Rusia a fost de batut azi. Dar noi am fost inexistente in ultimul sfert de ora. Vad Olanda favorita la titlu.
    Sunt aici, rumeg rezultatul.
    Niciodata nu e favorita Olanda in fata Norvegiei, a pierdut cu Slovenia in primul meci care e ma scuzi, dar "la pielle du pulle"! Norvegia nici cu echipa a 3-a n-ar fi pierdut cu Slovenia! Olanda e o echipa mult prea oscilanta sa aiba vreo sansa intr-un meci de faze finale cu Norvegia! Daca bate cineva pe Norvegia si o elimina, iti dau scris ca nu e Olanda.

    Quote Originally Posted by miril View Post
    Ne-ar prinde bine ca Spania sa bata Suedia.
    Ne rupe si Suedia lu Frumoasa (Bella) Gulden. Daca a fost instare sa revina de la -9 cu Spania.

    Eu cred ca si cu Japonia ne va fi infernal si H+ pe Japonia e un pariu foarte bun!

    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    La.preolimpic avem sanse oricum. Prin prisma locul 4 de anul trecut. Dar ca sa prindem grupa buna, ne trebuie locul 4 in grupa. Cu jocul.asta lesinat din repriza a doua.. Nu vad cum.
    Eu am retinut de ieri sau cand ai zis prima data! Multumim pentru aceste vesti bune, Alina, dar daca n-ai cu cine, n-ai cu cine. Unii nu-si citesc decat propriile ganduri si nu retin mare lucru nici din alea, daramite sa mai citeasca ce scriu si altii, care-i pot ajuta sa-si faca ordine intre ganduri.

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Olanda bate Norvegia pentru a pierde apoi cu Germania...WOW !
    Olanda e pielea... Am zis deja, nu mai zic. Nu suport genul asta de echipe oscilante, mi se par cele mai scarboase din orice sport. Ori esti bun, ori nu mai esti! PLM!

    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    Unde ai fost cand am si batut? Uneori ma si intreb cati anisori ai.
    Are peste 33 sigur, ca e in Anglia de dinainte sa fiu eu angajat!

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    @Alina România nu e calificată la turneul preolimpic încă. Locul ala 4 de la Euro ne poate ajuta într-un final, dar nu suntem calificaČ›i. Suedia a scos un punct cu Spania Č™i mai avem 1% Č™anse să terminam în primele 4 în grupă, adică primele 8 la general. Avem nevoie să câČ™tige Rusia turneul Č™i Coreea să termine în primele 8 Č™i atunci ne-am califica Č™i cu un loc 9 la final, dacă am calculat bine.
    Pai in cazu asta... suntem mancati.
    Last edited by Johnny D; 8th December 2019 at 17:59.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #242
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Suntem calificati si cu locul de la europene daca una din Olanda sau Rusia termina in primele 7. Ma astept sa fie asa.
    Cum am zis, ar fi ideal insa sa luam aici 4 pct intrucat am avea o grupa mai usoara la preolimpic.

  12. #243
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Nici nu stiu pe care sa mai cred. O cred pe Alina, e toba de handbal feminin!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #244
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    deci locul 3 din grupa A, Serbia bate in main round pe toate din grupa B: Korea si Germania
    locul 1 din grupa A, Olanda pierde cu toate pana acum din grupa B in main round: Germania si Danemarca
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #245
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    ba dieci, arata-ti increderea nelimitata si zi-ne cu cite bate romanica muine

  15. #246
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1

    pardon
    Last edited by delaparis; 10th December 2019 at 01:09.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #247
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,460
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    ba dieci, arata-ti increderea nelimitata si zi-ne cu cite bate romanica muine
    Nu stiu.

    Voi sunteti expertii.

  17. #248
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Nu bate, si nici nu scoate vreun egal. Cristina e pe butuci, chiar si cu ea era f greu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #249
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Nici eu nu sunt optimista. Eu sper sa nu joace Cris azi. E fff fortata deja.

  19. #250
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    se vede ca Suedia avea nevoie de golaveraj, sperand la 7-7 la final cu Spania.

    oricum slab rau path-ul C+D

    Deci:
    -15 cu Spania, -9 cu Rusia -12 cu Suedia...

    PS: Inca ma amuza faptul ca No 10 de aici ne-a desfiintat ca am spus ca Ungaria era favorita si s-a intamplat sa batem, conducand prima oara in min 60 )
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  20. #251
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Nu stiu.

    Voi sunteti expertii.
    Vezi acuma clar ca te caci pe tine de vro sapt?

  21. #252
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    In rest, bravo mie, ca le ratez exact meciurile unde sarmanii care vor si ei o firmitura de la masa bogatilor, iau un bocanc zdravan in fata.

    Lumea treia de sus pina jos

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •