Results 1 to 11 of 11

Thread: Infraction for Novac: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

  1. #1
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0

    Infraction for Novac: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara

    Post: Reported Post by Paul Atreides
    User: Novac
    Infraction: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    Points: 1

    Administrative Note:
    Marsh cu limbaj de kaknar din eter de-aici, impotriva unuia care nici nu poate sa-ti raspunda! Caracter infect!

    Message to User:
    Deci nu avem moderatori p-aici, dar avem moderare.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Ce sa dai, ma, tu?
    Ma bucur ca-ntrebi. Poftim raspunsul.



    Sfatul meu pentru Novacel e sa continue tot asa, ajunge langa Sevilla si Paul in no time! Mixed language? I hope he got the message! Infectia din eter se plateste rapid! Din 2 limbi, macar pe una s-o priceapa cat de cat!

    Original Post:
    Paul are IQ-ul foarte bont, d'aia e si banat irevocabil



    ... probabil de la laba I se trage

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Si ca sa-i raspund la intrebare Novacelului. Nu te tufe pe tine grija de ce Paul are IQ ridicat sau scazut sau mediu, nu are absolut nici o relevanta IQ-ul cu drepturile online ale fiecarui om. Respectul e aici primordial, cine nu-l are, plateste. Dupa ce-si ispaseste plata, poate reveni inapoi pana la proba contrarie de lipsa de respect cand va intra iar la bulau. Paul si-a platit-o mai mult decat toti banatii definitivi care au fost vreodata pe acest forum si-au revenit bine mersi si el in ciuda acestei magarii de nescuzat, continua sa fie banat!

    Novacelul insa nu va scapa neprihanit pentru comportamente infecte din senin, fara nici un fel de provocare, cum nici Sevilla n-a scapat si nici Cipelul n-o sa faca. Continuati tot asa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Lipsa de masuri luate de asa-numitii moderatori cand infectiile scot capul fara sa le tuta grija!


    Da tie cine ti-a dat voie sa banezi si sa debanezi useri dupa cum ti se scoala tie?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Nu stiu, cred ca si eu incep sa aiurez. Am auzit c-ar exista un user Sevilla, dar probabil e si ala ceva fictiv, nu exista asa ceva.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Deci nu avem un astfel de user. Bun, sa stim cum stam.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,917
    Reputatie
    1

    Infraction Reversed

    This infraction has been reversed.

    Reason:

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,917
    Reputatie
    1
    Nu ne mai jucam
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Eu nu ma joc de-a incompetentul asa ca tine care permiti bataia de joc in ultimul hal, bravo! Da-i si lu Sevilla reverse, daca tot te-ai apucat! Dar nu, ca tu nu esti Paul, liber la bataie de joc pt Paul, ala care te jigneste pe tine insa ia 17 infractiuni.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    M-as spala pe cap de forumul asta de kkt, daca n-ar fi fost un suflet amarat ca Paul pe el.

    Seara de kkt ca forumul pt toti! Am iesit.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,917
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu nu ma joc de-a incompetentul asa ca tine care permiti bataia de joc in ultimul hal, bravo! Da-i si lu Sevilla reverse, daca tot te-ai apucat! Dar nu, ca tu nu esti Paul, liber la bataie de joc pt Paul, ala care te jigneste pe tine insa ia 17 infractiuni.
    Nu poti compara ce face Sevilla unde ia tot neamul la aventuri sexuale unele mai indraznete ca altele. Novac e cum am zis, e cum e el. Nu poti sanctiona ca are pareri despre useri desi ii trebuie si lui o oglida, parerea mea aici.
    Cu Paul, ei isi schimba pareri.
    Despre Sevilla nu are rost sa discutam deoarece e si el banat deci subiectul e inchis.
    Last edited by delaparis; 6th November 2019 at 20:52.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Nu vorbele in sinea lor definesc jignirea, ci modul si timpul in care sunt rostite.
    Novacelul pentru ce-a zis acolo merita cu varf si indesat infractiunea, nici macar avertizment!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •