View Poll Results: Dinamo - CFR Cluj

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    2 28.57%
  • X

    2 28.57%
  • 2

    3 42.86%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 30 of 30

Thread: Etapa 16: Dinamo - CFR Cluj 0-0

  1. #22
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Scor alb care nu ajuta pe nimeni.

  2. #23
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Penalty clar din pulă la gunoiul de la casa de copii, milogul oligofren Costache. Faza asta imi aduce aminte de una asemanatoare de la un FC Slobozia - FC SpreBlat, cand gunoiul de Tudor a dat pinalty pt spurkies, apoi a umblat toata noaptea pe la televiziuni cu caseta meciului. Era un sfert de micron de contact si 99,99% simulare ordinara, cum a fost si acum. Ca sa inteleaga toti tampitii ignoranti si aplaudacii lui fecali de ce a fost cooptat ioghinul imputit in corpul de balet al FC SpreBlat, alaturi de Flocăneala si Deaconu.

  3. #24
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,168
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Doamne fereste, ce pariuri pui si tu... sper sa-ti iasa.
    am dat cash out la pauza vro 5 mil...
    Libera La LAZIO !

  4. #25
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Cel mai bun rezultat posibil, pe care de altfel l-am si pronosticat. *Dinamo mare nevoie de 2 infrangeri, cu Steaua si Gaz Metan, si doua egaluri, cu cine vor ei, si sunt aut si in acest an din play-off.
    Last edited by Leo; 11th November 2019 at 11:36. Reason: * Nu mai poci numele
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #26
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pt neinitiati, mimamo e pidosnicia dintre sobolanul flocos de Botosani si valer flocăneală din comuna Berceni. Rezultatul iubirii lor in poponeț e o lista cu 25 de blaturi ordinare, apreciate de kinosseuri intr-ale branzeturilor cu mucegai de sub burdihan.

  6. #27
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Zise copilul de meletean, care nu ne spune ca pana acum vreo 2 ani jumate mimamo castiga non-stop meciurile cu Botosaniul. E adevarat ca atunci la Botoseni activa Mr. Sfaiter Cornel, un mimamovist declarat, care a cochetat ulterior plecarii de la echipa moldava cu fosta echipa a securitatii.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #28
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu ti-e, bă, rusine, de unde scoti neobrazarea asta? Recunoaste că ce ai sub scăfârlică mănãnci cu polonicul

  8. #29
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Nu mai pociti numele echipelor.

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •