View Poll Results: FCSB - Sepsi

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    3 75.00%
  • X

    1 25.00%
  • 2

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 57 of 57

Thread: Etapa 15: FCSB - Sepsi 2-1

  1. #43
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Stii ce inseamna blat? Vezi mimamo in perioada ceausista, apoi in cea borceasca. Nu mai abera ca te faci de ras!
    Ma refeream la arbitru.

    Fesnic clar e platit de oamenii lui Gigi.Altfel nu ai cum sa dai penalty acolo mai ales ca deja toata lumea stie ca Tanase e un simulator de clasa.

  2. #44
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Apropo pt duba:

    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fcs...-1-581897.html

    Tanase: M-a mirat că s-a dat penalty, mă așteptam să scoată un galben pentru simulare”

  3. #45
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Ma refeream la arbitru.

    Fesnic clar e platit de oamenii lui Gigi.Altfel nu ai cum sa dai penalty acolo mai ales ca deja toata lumea stie ca Tanase e un simulator de clasa.
    Ce sigur esti tu de aberatiile pe care le scrii!!!! Tanase e un simulator de clasa in mintea ta si a celor care sunteti f. usor de mani****t de presa antistelista. Slow-motin-ul arata extrem de clar ca fundasul lui Sepsi l-a lovit peste gamba pe Tanase, e adevarat ca mai degraba fara intentie. Cert este că l-a impiedicat pe Tanase sa joace mingea. Asta-i motivul pentru care Fesnic a acordat penalty. Doar fraierii (cei care n-au capacitatea de a vedea corect lucrurile), frustratii sau mani****torii pot spune ca n-a fost lovitura de pedeapsa. Repet, cu slow-motion-ul se vede perfect cum fundasul lui Sepsi ii da peste gamba lui Tanase.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #46
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Observ ca ai pus ulterior si un link din GSP. In acel articol, Tanase ironizeaza ceea ce i s-a intamplat de atata ori. Mai precis i s-a dat galben chiar si atunci cand a fost faultat clar. Imi pare rau pt. tine insa esti f. usor de manipoulat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  5. #47
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ce sigur esti tu de aberatiile pe care le scrii!!!! Tanase e un simulator de clasa in mintea ta si a celor care sunteti f. usor de mani****t de presa antistelista. Slow-motin-ul arata extrem de clar ca fundasul lui Sepsi l-a lovit peste gamba pe Tanase, e adevarat ca mai degraba fara intentie. Cert este că l-a impiedicat pe Tanase sa joace mingea. Asta-i motivul pentru care Fesnic a acordat penalty. Doar fraierii (cei care n-au capacitatea de a vedea corect lucrurile), frustratii sau mani****torii pot spune ca n-a fost lovitura de pedeapsa. Repet, cu slow-motion-ul se vede perfect cum fundasul lui Sepsi ii da peste gamba lui Tanase.
    Nu e fault.

  6. #48
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Observ ca ai pus ulterior si un link din GSP. In acel articol, Tanase ironizeaza ceea ce i s-a intamplat de atata ori. Mai precis i s-a dat galben chiar si atunci cand a fost faultat clar. Imi pare rau pt. tine insa esti f. usor de manipoulat.
    Dovedeste ca e ironic.Poti?Nu.

    BLAT!!!!!!!!!!!!

  7. #49
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Dovedeste ca e ironic.Poti?Nu.

    BLAT!!!!!!!!!!!!


    Sa dovedesc???!!! Sa te duca pe tine capul sa intelegi. Vai de tine!

    P.S.
    Esti varza! Mai grav e ca nu-ti dai seama!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #50
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Deci nu poti dovedi nu?

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,877
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ce sigur esti tu de aberatiile pe care le scrii!!!! Tanase e un simulator de clasa in mintea ta si a celor care sunteti f. usor de mani****t de presa antistelista.
    Aici esti total pe langa Dubel, l-am vazut simultand inca de cand a disparut Steaua si-a aparut FC FCSB in locul ei!

    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Nu e fault.
    Eu am zis ca e de 50/50 dar imi pare prea putin pt penalty. Doar daca esti dedicat pentru echipa aia dai.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Simulare ordinara, pana si Craciunescu si Porumbacu', asta din urma fost si viitor partener de blaturi si barbut al lui Fecali, au avut bunul simt sa nu se penibilizeze pana la maduva, cum fac aplaudacii mizeriei de la Mogosoaia. Viciere clara de rezultat, te descalifici ca om, microbist ori simplu privitor, daca persisti in ridicolul de a explica ceva ce nu poate fi explicat decat prin furt.

    Fesnica pomenire mizeriei de la mogosoaia si babelor care stau pe prispa si asteapta sa pupe moastele sfintilor Fecali si Tudor!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  11. #53
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,092
    Reputatie
    0
    Adevarat Tanase pune un picior in fata, ca si cum protejeaza apoi se intoarce dubios, pai mingea este in partea opusa, nu are logica.
    Initial a fost o impingere, obstructie a lui Tanase impinge cu corpul, etapa trecuta cu Chindia, Coman face tot o obstructie tot la un corner si gol...

    In cupele europene un arbitru care se respecta nu-ti da penalti, in La Liga, Serie A se da uneori lui Barça, Juve echipe mari...
    Trebuia pus arbitru Cojocaru sa-l arda pe Tanase, asa cum a facut cu Olaru etapa trecuta.

    Ca sa fim corecti Sepsi la bugetul lui Sesi as aduce suedezi, norvegieni, danezi daca tot vor sa loveasca mingea cu capul, sa joace mult fizic, castigau ieri numai pe cornere si lovituri libere.
    Last edited by iulian_1976; 4th November 2019 at 15:11.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  12. #54
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    sub ochisorii fluierasului oaida a fost calcat intentionat, penalty dar nu se pune si nu comenteaza bagatorii de seama craciunescu si cucuruz din vaslui. din pacate ratam nepermis de mult, la 4-1 sau 5-1 mancatorii de rahat maroniu de pretutindeni n-ar mai avea ce comenta.

  13. #55
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,092
    Reputatie
    0
    Daca ai fi corect ai vedea ca Sepsi a ratat cu poarta goala inainte de golul lor, apoi in minutul 89 centrare perfecta din fericire nu era Sorloth alfel se termina 2:2.

    Parca sunteti batuti in cap nu intelegeti nimic cand joaca afara cu arbitri englezi, scotieni, germani nici macar jucatorii nu au pic de inteligenta, apoi iti mai iei si 6 minute de prelungiri aka 3 minute in Liga1.

    "Domne n'am avut noroc, arbitru a prelungit nejustificat partida, ghinion am luat gol in min 94..."
    Last edited by iulian_1976; 4th November 2019 at 15:28.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  14. #56
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Deci nu poti dovedi nu?

    Florin Tănase a revenit cu un nou mesaj pe Instagram: 'Am încercat o ironie, se pare că a fost prea subtilă.'

    Este ca acum te-ai prins?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #57
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    I-au spus toti ca e un prost si a bagat si el o mizerie pe instagram.

    Uita-te la video cu interviul-e pe youtube-bolovanu nu e deloc ironic.

    Sigur voi,astia mai prosti abia aateptati o aatfel de declaratie.Poti sa te masturbezi la golul lui Tanase in continuare.
    BLAT!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •