Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 27 of 27

Thread: Guvernul LUI....Sica Mandolina!

  1. #22
    junior Basescu Traian's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Murfatlar
    Posts
    62
    Reputatie
    1
    Despre Citu am spus in februarie ca nu va reusi sa puna cap la cap o constructie politica care sa dea Romaniei un Guvern stabil. Hi, hi, sa traiti bine!
    Sa traiti bine!

  2. #23
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Invit hastagistii in Piata Victoriei pentru un miting de solidaritate cu guvernul sica_mandolina 3. Noaptea, ca hotii, bucatareasa imparte Covit 19!

  3. #24
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Invit hastagistii in Piata Victoriei pentru un miting de solidaritate cu guvernul sica_mandolina 3. Noaptea, ca hotii, bucatareasa imparte Covit 19!
    Pentru un om ce face misto non-stop de astia de is pe online, stai al dracu de mult online si te caci pe tine tare mult sa provoci o reactie de la oricine te baga in seama. Te simti singur?

  4. #25
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    sir jego, nu inteleg de ce te ai ofuscat in halul asta stiut fiind faptul ca treci pe aici ca un meteorit. sau poate ca stiu, m am kkt nitel pe tine si voi continua si cu alte ocazii. #taranete, mars la nutret!

  5. #26
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    sir jego, nu inteleg de ce te ai ofuscat in halul asta stiut fiind faptul ca treci pe aici ca un meteorit. sau poate ca stiu, m am kkt nitel pe tine si voi continua si cu alte ocazii. #taranete, mars la nutret!
    Nu am iesit in viata mea la protest si nu am facebook, deci nu pe mine m-ai atacat. Alta chestie ce am observat, incerci mereu sa postezi "inteligent", "sarcastic", apoi la primul post in care iti raspunde cineva...bagi "jego", "mars", m-am "kkt". Incerci sa pari inteligent, INCERCI este cuvantul de baza, pentru ca la urma urmei tot ala cu 8 clase facute la tara si cu buda in curte ai ramas, doar ca te-ai mutat la oras si ai dat de internet. Stai hard my friend.

  6. #27
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    ...te caci pe tine...
    "opt clase, inteligent, sarcastic" adica baiat finut crescut la bloace in oras.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •