View Poll Results: Viitorul - Poli Iasi

Voters
1. You may not vote on this poll
  • 1

    1 100.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: Etapa 10: Viitorul - Poli Iasi 2-1

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Nu stiu statistica aceea, as merge pe Sumudica, Dan Petrescu are nevoie de timp si are un sistem cam inflexibil, Sumudica ar fi uns ca inspiratie, ca meserie as merge pe Isaila probabil dupa Contra nu va fi niciunul enumerat de mine...
    Sumudik nu va fi luat pe motiv imbecil aka Mara de la CFR "Este prea prieten cu Becali!".
    Evident nu acesta e motivul, si aici fiind nationala, vor trebui sa inventeze altceva.
    Motivul e ca nu are acea aura de "machidon" sau "erudit" vorba cuiva de pe forum.
    Ce ma enerveaza pe mine e ipocrizia, spune omului in fata ce crezi, nu debita motive!


    Insa daca ar veni, Alibec+Budescu n-ar lipsi si nationala ar fi cea mai buna versiune a asa! Vezi-ti de treaba! :-j
    Sa nu mai vorbim c-ar da Becali pe dinafara de spume. Gura lui s-au intitula "matasea broastei oii", ceva nemaivazut.


    Sefer probabil ar fi convocat la nationala, la aia U21... un telefon si...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cel mai bun ar fi Hagi, fara discutie. Sumudica e pielea pulii, antrenor de fotbal oriental. La el, petrecerea tine mai putin ca o poveste de-a Seherezadei, pana se prind aia ce poama este si totul se termina cu flegme. Fotbalul turc nu s-a ridicat datorita antrenorilor, cu f mici exceptii - Terim, Lucescu-, la asta nu au excelat niciodata. Toti decrepitii, toate panaramele, toti Daumii au supt p-acolo sugiukul. De altfel, si in marile lor batalii din evul mediu, turcii invingeau prin nr imens de soldati, nu prin mari tacticieni

  3. #24
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,054
    Reputatie
    0
    Cu istoria ai dreptate insa Sumudica imi pare antrenorul care ar avea o sansa in vest cu toate apucaturile lui
    Cel mai echilibrat si tactic este Sumudica, cred ca imaginea lui il trage in jos mult prin declaratii, eu priveam ce joaca nu ce declara

    Hagi are un mare dezechilibru intre atac si aparare, atac stie insa defensiva putin, el daca ar fi stiut defensiva era de acum 3 ani cel putin in grupa UEFA.

    D.Petrescu nu stiu cum va lucra el 3 zile, la el nu am vazut sisteme flexibile, jucatorul se adapteaza pe sistemul lui si nu invers.

    Hagi s-a autoinvitat aseara la nationala, nu-mi place atitudinea asta, prea mandru de el si arbitru din ce se pare a arbitrat foarte bine aseara, de ex cu Tudor la centru ieri
    nu egala Viitorul ieri.
    Last edited by iulian_1976; 24th September 2019 at 11:01.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #25
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Astia din vest se mai uita si la fata ta. Nu are asta prestanta de vest, poate nici Petrescu.
    Prea vulcanici si recalcitranti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •