View Poll Results: FCSB - CFR Cluj

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    1 25.00%
  • X

    1 25.00%
  • 2

    2 50.00%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 65

Thread: Etapa 10: FCSB - CFR Cluj 0-0

  1. #43
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Iarasi panaramele astea antifotbal cat pe ce sa bata total nemeritat, dar cum zicea mai devreme CFR nu e o echipa ghinionista, nici una care gafeaza ca si portarul ala penal a lui Pitziurca ce le-a dat 3p ciumetilor astora ce nu merita nici sa prinda play off-ul!



    Ciori imputite ati avut voi in teren azi, 3, de fapt 2 ciori si jumatate, noi nu avem decat una si jumatate! Mai ciori sunteti voi!
    esti doar un garoi obosit du-te-n mortii maa-tii!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    CFR-ul a jucat cu echipa a 2'a si a obtinut rezultatul dorit, Steaua nu are playmaker, unde Budescu nu e nimic nu e
    Si de ce v-a ignorat pe voi si-a mers la Astra? De mult ce va iubeste, bag deseama.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    esti doar un garoi obosit du-te-n mortii maa-tii!
    Coman ala a tau e semicioara, dar e full tigan. Iti place de el bag deseama!
    Coman si Nicolitza, tigani pur sange, favoritii tai! Iubitor de tigani ce esti!

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Deci atentie mare aici.

    Hingherul si Johnny va rog sa incetati imediat.

    Ce riscati? Il sun pe Vadim si aveti cont blocat pe forum in cateva minute.
    Nu-l bloca, lasa-l sa-l injure pe Paul ca cel mai spurcat dintre tigani, de fapt nici tiganii nu injura asa spurcat. Lasa-l sa injure in continuu nestavilit, neprovocat, asa de traditie zi dupa zi, saptamana dupa saptamana, te doare undeva.
    Last edited by Johnny D; 22nd September 2019 at 22:35.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Garoi, apropo de labagiu, i-ai bagat si tu maa-tii o lumanare in savarina azi sa aiba oligofrenul in ce sa sufle?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Eu nu am practici din astea taranesti ca tine. Eu acum ma gandesc doar cat de penibil sa fii sa injuri tiganii si de fapt in secret sa-i iubesti. Ceva epic, greu de crezut!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    cel mai slab meci al nostru, in ultima perioada.
    oricum, anrenament cu public pt deplasarea de pe celtic park.
    la botosani mergem sa pierdem. eu nu ma supar.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  6. #48
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    ps: spurkatii au avut penalty clar in prima repriza la intrarea lui alrla la planic, dar, deoarece vb de spurkati, sa-i furi e ceva firesc. pleoshti'le'ash seva'n gat de spurkati
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  7. #49
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,057
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si de ce v-a ignorat pe voi si-a mers la Astra? De mult ce va iubeste, bag deseama.
    Pe mine nu m-a ignorat A ales o atmosfera mai linistita, poate castiga campionatul cine stie
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  8. #50
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    ps: spurkatii au avut penalty clar in prima repriza la intrarea lui alrla la planic, dar, deoarece vb de spurkati, sa-i furi e ceva firesc. pleoshti'le'ash seva'n gat de spurkati
    N-am vazut meciul decat din minutul 40 de unde a existat o singura echipa pe teren!
    Dar ce-mi spui tu e muzica la urechile mele! Macar atat, daca sansa n-a mers deloc!

    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Pe mine nu m-a ignorat A ales o atmosfera mai linistita, poate castiga campionatul cine stie
    Nici o sansa cu titlul, corect ce spui tu cu atmosfera mai linistita, n-am observat.
    Ce-i drept Astra e f buna in derby-uri insa nu joaca nimic cu echipele mici!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #51
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,057
    Reputatie
    0
    O sa vezi ce prapad face anul asta Astra cu Budescu si Alibec, poate pleaca iar in tari calde in iarna nu stiu

    Fara Budescu, Alibec, Fofana, Cicaldau hai sa spun Coman cu jumatate de gura si cati-va baieti de la Viitorul, nu as urmari Liga1 decat platit
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  10. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    O sa vezi ce prapad face anul asta Astra cu Budescu si Alibec, poate pleaca iar in tari calde in iarna nu stiu
    Asta nu pot sa stiu, ce stiu e c-am zis de mult ca astia cei mai buni 2 jucatori romani pe faza ofensiva de acu 3 ani, de acu 2 ani, de acu 1 an si din acest moment! Doar pe prostul de Contra nu-l intereseaza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #53
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Un joc slab, penalti neacordat, un cefere care a refuzat jocul si a tras la un 0-0.
    Puteam castiga pe final si ar fi trebuit sa o facem. Eram cam obligati sa castigam.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  12. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    un cefere care a refuzat jocul si a tras la un 0-0.
    Destul cu visele, cu ce ai fi vrut. Inapoi la realitate: 9-2 la cornere pt CFR! Se arata foarte clar la ce poarta s-a jucat, si la voi acasa. Penalitatilor, cu asta sunt de acord!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #55
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu a fost 9-2, nu mai fura la cantar.

    Cornerele sunt doar o mica parte a statisticii unui meci.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  14. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ce e frumos e ca totusi competitia e cat de cat corecta, nu se mai fura pe fata, cu bani, doar involuntar.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #57
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nu stiu cum fac arbitrii că Steaua e meci de meci dezavantajată. Mai grav este că presa antistelsta în cea
    mai mare parte pune batista pe tambal, cum se spune.
    Aseară, a fost un penalty care s-a văzut din prima la televizor. Nu-mi dau seama cum hotul de Hategan nu l-a văzut de la 5, 6, 7, maxim 10 metri, cât erau din locul unde se afla si locul infractiunii.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #58
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    2 solist.
    Gresit!

  17. #59
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    in mitanul secund n am prea existat pe teren. avand in vedere faptul ca am avut un penalty si o bara in prelungiri am fi putut trage de par cele 3 puncte puse in joc. rezultat echitabil, parerea mea. si sa nu uitam esentialul, a1 la Steaua este ciobanul evlavios.

  18. #60
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Se putea si mai bine, dar se putea si mai rau.
    Steaua a facut 7 puncte in trei etape cu Viitorul, Craiova si CFR.

    Daca Astra, Botosani si Iasi erau cu adevarat roabele noastre, acum eram pe locul 2. Poate se mai linistesc cazurile astea de paranoia, ticneala si absurditate printre useri si capitani deopotriva chiar devine plictisitor sa anunte blatul la fiecare meci ca mai apoi sa-si puna cenusa in cap.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  19. #61
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nu stiu cum fac arbitrii că Steaua e meci de meci dezavantajată. Mai grav este că presa antistelsta în cea
    mai mare parte pune batista pe tambal, cum se spune.
    Aseară, a fost un penalty care s-a văzut din prima la televizor. Nu-mi dau seama cum hotul de Hategan nu l-a văzut de la 5, 6, 7, maxim 10 metri, cât erau din locul unde se afla si locul infractiunii.
    Dubel. Sa fii fericit!


    Iar pentru Sevillic n-am decat sa-i spun ca trebuia si Voluntari sa bata pe cineva anul asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #62
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Meci de meci dezavantajati milogii, discursul clasic al cam pionilor. Si etapa trecuta au fost dezavantajati, nu s-a dat un fault in min 94, din afara careului, dupa ce au fost iertati de penalty si eliminare Sa zica merci ca au umblat martalogii ăia cu cățuia toata noaptea prin Bucuresti, au tamâiat budele, vestiarele si careul de 16, i-au luat mințile lui Culio si a ratat ca un babuin.

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Necuratul Culio a primit o aghiasma pe gheata cand a incercat sa preia, singur in 5m!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •