View Poll Results: pronostic

Voters
5. You may not vote on this poll
  • victorie Romania

    1 20.00%
  • egal

    3 60.00%
  • victorie Norvegia

    1 20.00%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 172 of 172

Thread: Preliminarii CE: Romania – Norvegia 1-1

  1. #169
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post

    Concluzie: observati cat conteaza sa joci pe postul tau?

    Intrebarea ramane, Contra si cine s-a mai perindat de ce nu tin cont de caracteristicile fiecarui jucator?
    Pai ei ar zice ca tocmai tin cont de asta. Adevarata intrebare mai degraba e daca se pricep...?

    Quote Originally Posted by ronaldinho View Post
    Eu nu stiu ce e chiar asa tragic. Am intalnit o echipa care nu avea ce pierde, avand deja asigurat locul la baraj. Si daca ne-ar fi batut pe noi, tot de noi ar fi depins. Ideea e ca daca erau cu atatea clase peste noi, ne bateau de ne suna apa in cap..
    Nu e tragedia.
    Eu sunt dezamagit deoarece ma luase valul cu rezultatele celor de la U21 si credeam ca am ajuns iar la nivel sa ne batem cu echipe de top din Europa.
    Am spus, Norvegia a fortat putin si a inscris incredibil de usor din faza de antrenament. Apararea noastra nu era pe picior gresit, nu era surprinsa pe contra, nimic ... Mi-a adus aminte de faze din Cupa Frantei in 16-mi cand o echipa de top gen Monaco juca cu amatori din CFA si la fiecare faza era gol deoarece diferenta de nivel era proeminenta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #170
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pai ei ar zice ca tocmai tin cont de asta. Adevarata intrebare mai degraba e daca se pricep...?
    Ei spun ca se pricep ca au jucat fotbal la un nivel, unii ca noi mai putin si nu avem dreptul sa-i criticam, eu spun ca se pricep foarte putin inclusiv apropiatii lui Contra.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Eu sunt dezamagit deoarece ma luase valul cu rezultatele celor de la U21 si credeam ca am ajuns iar la nivel sa ne batem cu echipe de top din Europa.
    Contra a jucat fara un plan, a jucat cu Under 21 doar cand nu a avut de ales, ca antrenor Contra nu este antrenorul care sa se bata cu echipe de top am precizat favoritul
    meu este Sumudica, apoi Isaila daca vrei ceva beton pe termen mediu, singurul care are fler este Sumudica si nu joaca la alibi.
    Last edited by iulian_1976; 17th October 2019 at 01:17.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #171
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    M-ati omorat cu acesti u21, zici ca sunt numai de la Liverpool si Juventus, iar Contra ii persecuta ca un nenorocit

    Au trecut 10 ani de cand rãjele declama ca 'peste 10 ani, nationala va avea 10 titulari de la Slujitorul' Au trecut 10 ani si, deocamdata, are doar 2. Benzar si Marin, care au fost cam cei mai slabi de pe teren Nu mai spun de meciul cu Feroe, unde cel mai slab de pe teren (Coman) era cerut de catre analisti ca schimbare salvatoare la meciul cu Norvegia. Asta e nivelul, suntem obisnuiti.

  4. #172
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,919
    Reputatie
    0
    O sa vedem unde ajunge Coman in viitor, oricum din partea ta doar bascalie, daca te intrebam acum 4 ani despre vreun jucator care evolueaza in prezent la Liverpool acelasi gen de raspuns ai fi dat.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •