View Poll Results: pronostic

Voters
3. You may not vote on this poll
  • victorie Romania

    3 100.00%
  • egal

    0 0%
  • victorie Feroe

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 37 of 37

Thread: Preliminarii CE: Feroe – Romania 0-3

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Hooo! HOOOOOOOOO! Comentatorii simpatici la ocazia lor singur cu portaru, noroc ca nu stie ala fotbal si-n loc sa dea cu latu cum a vrut, i-a trecut mingea printre picioare! Cat pe ce sa fie 1-1!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ne-a salvat Puscas!
    Nu ma uit la meci... pe flashscore scrie ca din pasa lu' Stanciu. Asa e?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  3. #24
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu ma uit la meci... pe flashscore scrie ca din pasa lu' Stanciu. Asa e?
    da, o pasa de vreo 35 de m. acum 2-0, marcat mitrita.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Cum a intrat Hagi in centru, cum s-a simtit, acolo e locul lui gunoiule de antrenor, nu-n extrema!


    Mitrita! Kakasheru n-a avut nici un merit, a dat mingea-n el ca-n coltu bolocului!
    Practic Mitrita are meritul ca si-a facut 1-2 cu coltul blocului inainte de gol!


    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu ma uit la meci... pe flashscore scrie ca din pasa lu' Stanciu. Asa e?
    Un kkt, a dat pe jos si-a nimerit o pasa dreapta de 30 de metrii la firul ierbii artificiale, nici macar n-a fost curbata, a dat pur si simplu-n fata! Si un fundas central poate da o asa pasa mediocra! Meritul a fost 90% a lui Pushcash c-a protejat mingea aia ca pe propriul copil facandu-si-o pentru gol! Asta nu sterge cu nimic c-a fost un mut imputit in centru tot meciul, de era Hagi acolo, se rezolva meciul mult mai devreme. Sau Nistor chiar.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Uite, cum a intrat Keseru, cum a inceput Romania sa dea goluri.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0



    Adevaru e ca in momentul asta e peste Andone, daca ala nu joaca la echipa de club.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Daca Mitrita nu e titular cu Norvegia...........


    A facut de vreo 3 ori mai multe in 15 minute decat Mbappe in 75!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Ne-a salvat jocul la firul ierbii cu patrunderi prin zidul apararii. Nu centrarile la noroc.
    THE TRUTH IS OUT THERE

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Radu Naum: "In perspectiva meciului cu Norvegia, nu stiu daca Chiriches e atat de esential!"
    Ilie Veselie: "Chiriches e un jucator sigur pe el, care iese calm cu mingea la picior!"
    Jurnalist mustacios: "O fi el calm, dar noi nu suntem!"
    Imi place maxim omu asta, catre ce stie fotbal exceptional, mai are si un simt f bun al umorului! Numa nu reusesc sa aflu cum il cheama.

    Quote Originally Posted by Dorin View Post
    Ne-a salvat jocul la firul ierbii cu patrunderi prin zidul apararii. Nu centrarile la noroc.
    Ce zici Dorine, ne-o trage Suedia in ultimul meci de n-avem noroc cum le-au tras-o si Italienilor acu 2 ani? Eu zic ca da, nu vad cum am putea sa-i batem. Practic meciul cu Norvegia e semi-relevant, noi suntem obligati sa batem Suedia, ca aia-s mai sus, nu Norvegia. Cu Norvegia ne-am permite un egal, insa chiar daca batem Norvegia, daca nu batem pe Suedia, adio calificare.

    Desi ne-ar cam trebui 2 victorii in caz ca Suedia scoate un egal cu Spania, deloc de neconceput.
    Last edited by Johnny D; 12th October 2019 at 22:37.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Radu Paraschivescu?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  11. #32
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Da, el e. A mai zis una tare.
    Naum: "Noi avem probleme cu aia care se apara, nu se desfac si nu sunt spatii."
    Parachivescu: "Cu aia care se apara si cu aia care ataca! In rest, stam bine!"
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #33
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Cum sa nu stii cum il cheama? E analist la digi de mult timp si il prezinta mereu pe nume.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #34
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Nu retin nume. Insa l-am auzit de multe ori, n-am retinut.
    Azi de exemplu n-am vazut emisiunea din start, ca de obicei, iarasi am ratat prezentarile.


    N-au retinut astia ca Hagi in prima repriza a dat o pasa curbata, pe sus, geniala pana in careu nu ca Stanciu in afara lui pe jos dreapta, nu e vina lui ca ala a preluat cu opinci in triunghi.
    Rolul lui Hagi e in centru terenului, fara doar si poate. Contra sa nu se mai cace pe el atata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #35
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Ne ne , nici Suedia nu e minunata... E deschis pentru orice rezultat. Doar Spania sa-si faca treaba.
    THE TRUTH IS OUT THERE

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Pai asta e, ca e deschis pt orice rezultat, din 3, pe noi doar 1 singur ne salveaza.


    A intrat Viorel Moldovan pe fir si-i da peste nas fricosului impotent de Contra, si eu ma gandisem fix la acelasi lucru: ce dracu sa joci cu Anton cu Feroe, fricosule!?? Ti-e frica de aia ca-ti dau gol prin superioritate numerica in centru!? PLM de morcovist! Acolo trebuia sa fie ori Nistor, ori Marin, ori Hagi in centru! Du-te dreku de prost!


    Oricum cu Norvegia si Suedia mutalaul ala de Anton trebuie sa dispara. Nu-i ajunge nici la buric lui Bordeanu care mai joaca si pe faza de atac catre ce rupe pe aparare!
    Last edited by Johnny D; 12th October 2019 at 22:50.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Meci de meci asta cu semi-amatorii. Eu vreau sa cred ca a fost la deruta si abordam prima din cele doua finale cu o echipa schimbata 50%. Nici nu stii cu cine sa incepi in aparare, dar la mijloc e clar ca e nevoie de Cicldau. Il mai pui pe Marin langa el si deja ai posesia cu Norvegia. Cei trei din spatele varfului vor fi, probabil, Mitrita, Stanciu si Deac. Avem nevoie de un joc mult mai simplu, mai in viteza.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •