View Poll Results: pronostic

Voters
6. You may not vote on this poll
  • victorie Romania

    5 83.33%
  • egal

    1 16.67%
  • victorie Malta

    0 0%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 58

Thread: Preliminarii CE: Romania - Malta 1-0

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Daca Paun care e cel mai in forma in campionat n-are loc 15 minute nici cu Malta, ce dracu vrei sa faca, cu Nistor?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Ce bulan am avut ca nu s-a facut 1-1!


    Nici de tras de timp nu suntem buni!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ionita joaca?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    La ce penibili joaca azi, sunt mandru ca nu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Emotii? Le-a inghetat sangele in vene la faza aia
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Kakasheru are sutien!? Perfect nimerit dupa caracter si joc!



    Singurul lucru care ma bucura la esecul asta e ca va pleca nulitatea de la nationala inainte sa tuta de-amiaza si generatia asta noua, ca din cea veche vad ca doar panaramele retardate le promoveaza sa ne construiasca calificarile in imaginea lor, a impotentei si retarziei pure in fata ambelor porti.



    L-a adus si pe Radu, capitanul U21 care a construit o buna parte din performanta nationalei de tineret si in preliminarii si in grupele CE, ca sa-si bata pwla de el! Bravo bah!
    Last edited by Johnny D; 8th September 2019 at 21:55.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Daca Paun care e cel mai in forma in campionat n-are loc 15 minute nici cu Malta, ce dracu vrei sa faca, cu Nistor?
    Iar te uiți la meci și nu înțelegi nimic?
    Afirmația ta e la fel de credibilã ca și cea cu promovarea Rapidului

  8. #29
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Kakasheru are sutien!? Perfect nimerit dupa caracter si joc!
    Toti poarta, de la Ibrahimovic pana la Messi.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Iar te uiÈ›i la meci È™i nu înÈ›elegi nimic?
    AfirmaÈ›ia ta e la fel de credibilã ca È™i cea cu promovarea Rapidului
    Pai tu nu intelegi nimic, vorbesti de un antrenor fara coloana vertebrala si nu intelegi ce vorbesti! Daca pe cel mai in forma jucator de campionat n-are tzoaie sa-l bage cu Malta pe final, ce draci vrei sa aiba cu Nistor la care chiar iti trebuie tzoaie sa-l convoci macar? Dar de ce sa-l mai convoci daca oricum n-ai tzoaie deloc de la inceput?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,373
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Nu e nici rãspunsul meu favorit, ca nu e nici ok ca vine de la echipa de pe locul 10 din campionat și e cel mai bun pasator.
    Dar în comparație cu platoagele de pe teren era parfum azi.
    Banuiesc ca ai o statistica care sa te ajute cand zici ca e cel mai bun “pasator” nu?

  11. #32
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    https://www.flashscore.ro/clasament/...7/#top_scorers

    Sunt 5 jucatori in campionat cu cate trei pase decisive. Nistor este printre ei.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  12. #33
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Și a jucat 2 meciuri din 8

    Iar din campionatul trecut
    https://m.prosport.ro/fotbal-intern/...gii-1-18148551

  13. #34
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Pai fii sigur ca de eram eu antrenor la nationala, Nistor ar fi fost de 10 ori mai selectionabil decat Stanciu. Asta si cu Kakasheru nu puneau picioru cat eram eu antrenor, nici de-ajungeau la Barcelona si Real Madrid, prea de multe ori ne-au ingropat, iar de salvat, Stanciu niciodata, Kakasheru foarte foarte rar.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Antrenorul lor: "Sunt foarte, foarte dezamagit deoarece azi cred ca nimeni nu poate contesta ca meritam clar fi fara nici un fel de probleme un egal! Maine ne vom uita la rezultat si arata 0-1, asta e ceea ce se va sti mereu dar este injust!"


    Poftim peste cap, muciosule de Contra! Baga-l pe nr. 10 ala, cel mai varza nr. 10 din istoria Romaniei sa nu-ti faca absolut nimic si tine-l pe Paun pe banca!


    De Kakasheru nu mai zic, de cand a intrat a fost zeu: o pasa la portar din pozitie f buna, un dat pe langa minge si o data preluat la adversar. Mai mult de-atat, n-ai ce sa-ti doresti, titular sa fie cu Norvegia si Suedia daraca, da-le-n pi(z)da maa-sii de calificari!


    Jur ca n-o-nteleleg nici la Dumnezo p-asta cu glorificatu lu Contra si promovatu tinerilor! Pai i-a promovat doar in amicale, ce idiot nu promoveaza tineri in amicale, as vrea sa stiu si io!? Important e daca-i promovezi in meciurile oficiale, macar alea fara miza ca si cu Malta si Feroe, dar din ce vad eu aproape mereu doar cu scursurile perpetue le-a inceput si p-alea!


    Iar daca nu le-a inceput ca-n meciul de azi, le-a bagat pe parcurs, Doamne fereste sa fie egalat si sa fie acuzat de ce l-a bagat pe inutilul de Paun ori pe neexperimentatu de Radu (la nationala), in loc de intangibilii Steoanciu ori Kakasheru sau nr. 10 ala fabulos care parca azi a jucat la Malta, atat cat a jucat!


    Sincer niciodata n-am crezut ca poate sa-si bata joc in asa hal azi de Radu, daca de Paun aveam usoara supozitie ca e-nstare handicapatul sa-si bata pwla de el, nici n-am visat azi ca nu va apara Radu, nici prin gand nu mi-a trecut! Fricos imputit!
    Last edited by Johnny D; 8th September 2019 at 22:36.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Oho, se joaca in Suedia meciul! Ce sa bata Norvegia, intrebarea e daca poate scoate macar un egal sa ne tina-n lupta, daca bate Suedia, nu vad sa piarda locul 2. Nu vad cum.


    Iarasi ajungem la discutia de "ieri", se vorbeste prin studio ca-n a 2-a repriza s-a jucat mizerabil, se vorbeste ca mereu in prima repriza echipa joaca mizerabil si doar pe final bine. Ce au in comun toate astea? Steoanciu si Kakasheru! Ce mai vrei!?
    Last edited by Johnny D; 8th September 2019 at 22:57.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Tu, ca rrapidist nu ai cum sa nu tii cu Suedia
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #38
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Pai nu tin cu Suedia, dar daca vor juca kktii aia 2 iar titulari, nu voi fi atat de mahnit daca se va intampla inevitabilul... Voi privi partea pozitiva: retardatul asta out! Si ma voi "bucura" de viitorul care o va lua de la capat, tot cu ei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #39
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    mama ce slab.... si Farul a jucat mai bine azi
    Libera La LAZIO !

  19. #40
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,918
    Reputatie
    0
    Echipa asta a Romaniei din prima repriza trebuia sa existe acum un an si ceva prin Liga Natiunilor, totusi cred ca pentru Contra oamenii de baza sunt Stanciu, Keseru, Grozav nucleul dur
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  20. #41
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Cel mai mult m-a deranjat lipsa lui Radu din primul 11! Hai c-am inteles ca l-ai dat afara pe capitanul marei performante U21 cu Spania/Norvegia, etc., un om de un caracter deosebit si talent cat incape, care nu-ti scapa mingea aia de la Giroud de pe cap cu Franta, dar ma rog, KaKarushanu ala cica e mare salvator, sigur ca e daca Radu apara doar la antrenamente, dar in halul asta bah frate.. chiar asa!? Sa-ti fie frica si de Malta incat sa nu-l bagi pe Radu care e si el bun oricat de crispat in tzur de handicapat sa fii!? Absolut scarbos, sub orice critica a lipsei de gratie si sub orice limita de bataie de joc de morcovist imputit!


    Si vine Clau si-mi zice ca trebuia sa fie convocat Nistor! Pai cum sa-l convoce asta bai, asta? Si daca cumva ar fi avut o lipsa de morcov din ala pe matz pana-n gat cat il are, ar fi trebuit sa ia vreo 3 kg de heroina si 2 kg de valium direct in vena ca sa-i vina macar ideea sa-l tina pe banca de rezerve, daramite sa-l si bage! De ce sa-l mai convoci, sa-ti bati joc de el ca de Paun? Sa nu mai vorbim ca Nistor nu e atat de umil ca Paun, daca-ti bati joc de el grosolan si pe fata, nu prea te uita cu usoru.


    Radu e baiat simtit, ca si Paun, poate chiar mai simtit, eu de eram in locul lui, dupa meciul asta ziceam clar "Pai d-aia sunt capitanul nationalei U21 si am facut performanta, sa fiu tinut pe banca si cu Malta, ca e nevoie de Tatarusanu sa te scoata si cu astia! Hai sa fim seriosi!" Crapa matzu-n Contra cred, dar era de milioane, jur! Radu era zeul meu de zicea asta!
    Last edited by Johnny D; 8th September 2019 at 23:17.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #42
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,918
    Reputatie
    0
    Se spune ca odata cu intrarea lui Stanciu si Keseru nu a mai avut ocazii echipa nationala, nu am vazut meciul asa ca nu pot sa-mi dau cu parerea
    Gott würfelt nicht! Einstein.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •