View Poll Results: Dinamo - Botosani

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    2 40.00%
  • X

    2 40.00%
  • 2

    1 20.00%
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 127 to 147 of 156

Thread: Etapa 9: Dinamo - Botosani 1-1

  1. #127
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    O sa va bata lumea cu pietre!
    Suntem obisnuiti
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #128
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Acum inteleg solidaritatea ta cu nebunul forumului
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #129
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Acum inteleg
    Aici e o enigma pe care nici Nils Hazard nu o dovedeste
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #130
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    In schimb, daca ai vreo intrebare despre Nils Holgersson il poti intreba orice pe paulici. Cica au fost colegi de zbor. Unu cu gasca, altul cu migul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #131
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Pai inceteaza aici, pe threadul asta. In rest, da, tu te ocupi de moderatori, asta e treaba ta, sau ma rog era cand erati 3.
    Pt informatie.
    Cand eram trei noroc ca am fost acolo altfel nu ai fi fost moderator nici in 20 de ani de acum
    Sa fie clar pt toti nestiutori
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #132
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Dar tu ce sa zici? Hinghi in sus, Hinghi in jos, Sevi in sus, Sevi in jos ... tot cu mitocani iti place. E treaba ta si lumea o vede. Tu sa fii moderator anual conteaza
    Daca sunt mitocan, tie iti place cu mine
    Mi-ai dat reverse la vreo 4, 5 ban-uri permanente. Tu m-ai vrut inapoi pe forum

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Eu nu stiu asta. De ce nu aduci dovezi?
    Eu ce am inteles e ca il banezi pt spam. Am incercat sa discutam si sa facem ca omul sa posteze doar acolo unde am stabilit. E dreptul lui. Daca au fost alte chestii care sunt sub presh atunci trebuie spuse clar si dovedite.
    Alo, a spus ani de zile ca-i pilot, ca ma-sa a murit calcata de tir, ca mergea in misiuni in Afganistan, etc.
    Mai apoi, a recunoscut ca nu a fost nimic adevarat. Daca nici asta nu e boala mintala, nu stiu ce e.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Pinky a reclamat ca asta o intreba in privat daca vrea limbi!
    Care-i numele userului? Este o Pinky dar are doar vreo 200 de postari.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  7. #133
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    FCSB - Botosani 0-2
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #134
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Tu raspunde la intrebare. Pana nu-mi aduc aminte de scorul nostru si al vostru cu Viitorul
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  9. #135
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Pai suntem prieteni cu machidoni?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #136
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    sa va traiasca georgica radulescu. "va n gura de jeguri cu ifose de mazgalici la obscure fituici din bucale...

  11. #137
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Nici pe vremea lui Postelnicu sau a lui Borcea, dinamo nu fura intr-un asemenea hal cum a facut-o aseara cu Botosaniul. Daca atunci securitatea sau Borcea, cel care controla si vantul, dupa cum bine a afirmat, faceau acele mizerii, acum nu-mi dau seama cine sta in spatele arbitrajului scandalos al acestui Radulescu. Sa fie Burleanu, care doreste ca mimamo sa ajunga in play-off in contraseviciu pentru votul de acum 1 an pt. presedintia FRF? Poate ne spune capitanu' sulii, acest maimutoi care abereaza incontinuu, iar cativa prostali de pe aici, cu taranul din Zalau in frunte, ii tin isonul.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #138
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Incredibil ce jaf a fost aseară, arbitrul ăla nu ar mai trebui delegat sezonul ăsta. Nu ai cum frate, să fii la 3 m de fază, să vezi că îi fault în careu și tu să îl muți în afara careului...

  13. #139
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Daca aseara in Liga I si meci televizat fluierasul a facut meciul praf... va rog sa va imaginati ce e in liga II-a. Mama lor de fluierasi

  14. #140
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Taci ma cq zice Leo ca incepi nu stiu ce conspiratie.

    In mintea ei anarbitrat corect ala.Sigur spatiul asta e destul de mic.

  15. #141
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Taci ma cq zice Leo ca incepi nu stiu ce conspiratie.
    da-i ma in plm de fluierasi, ieri la Resita vs. turris psd ne-au omorat, ne-au scos si mingea din poarta etc etc si ... ii doare in sula, dar cu toatea astea turris psd nu a castigat.

    PS. pt. toti fuierasi: multa M U I E de la resita

  16. #142
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,415
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    da-i ma in plm de fluierasi, ieri la Resita vs. turris psd ne-au omorat, ne-au scos si mingea din poarta etc etc si ... ii doare in sula, dar cu toatea astea turris psd nu a castigat.

    PS. pt. toti fuierasi: multa M U I E de la resita
    Ai dreptate dar Leo o sa zica ca nu e asa.Ca visezi,ca nu te duce capul,ca esti orbete,etc.
    Ea stie mai bine.

  17. #143
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Acum 2 ani cand Botosani a furat locul lui Dinamo in campionat, n-am auzit nimic despre hoti.
    Chiar este hazliu sa spui acum ca Dinamo a cumparat meciul, arbitrul, etc... Cu a cui bani sa cumperi ????
    Daca arbitrul e prost, nu inseamna ca a fost cumparat. La Astra cu CFR n-am auzit comentarii prea dure. Oare stie patronul Astrei dece ?
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  18. #144
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Buna, Claule! Care este atmosfera pe stadion?
    L-ai cunoscut pe dog? Bun baiat.
    Fu destul de fain aseara, era mai bine cu o victorie dar nici nu prea am fi meritat-o merge si asa
    Da da, am avut onoarea sa schimb 2 vorbe cu Capitanu', asa ca intre batrani pacat ca nu aveam si cate o bere, astia si regulile lor de ***** de pe stadioane

    Quote Originally Posted by Ferko View Post
    Acum 2 ani cand Botosani a furat locul lui Dinamo in campionat, n-am auzit nimic despre hoti.
    Chiar este hazliu sa spui acum ca Dinamo a cumparat meciul, arbitrul, etc... Cu a cui bani sa cumperi ????
    Daca arbitrul e prost, nu inseamna ca a fost cumparat. La Astra cu CFR n-am auzit comentarii prea dure. Oare stie patronul Astrei dece ?
    Crezi ca ai cu cine sa te certi? Unde nu e nici Dumnezeu nu cere

    A cumparat Dinamo doar 50% din arbitru, ca sa scoatem un punct...din restul de 50% ne-a scos mingea din poarta la golul lui Montini, nu ne-a dat penalty cand l-a calarit ala pe Fabbrini in careul moldovenilor si a permis 50 de faulturi facute de mijlocasii moldoveni asupra aceluiasi Fabbrini, fara a scoate cartonasele galbene normale.

    Dar mna, in campionatul asta in care se cere penalty la fiecare pipaiala in careu se poate spune ca a fost arbitraj pro-Dinamo...si apoi tot astia se mira ca abia mai batem Malta cu 1-0 fmm de viata, nu mai scoti pesedismul din oamenii astia niciodata

  19. #145
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Claudiu, avem si alte treburi in afara de dat explicatii nespalatilor de pripas si a cretinilor ignoranți Mai bine ne explica ei de ce nu a luat roșu baiatul care face videochat cu homalăii, dupa cot in fața si alte figuri de ioghin imputit. Ca aseara erau tare vocali dupa intrarea lui Neicutescu.

    Data viitoare mergem sa bem o bere la meciurile fcsb. Smerenie ca la Schitu Dârvari, zici ca esti la campionatul mondial de șah, putem sa ne scriem si memoriile.

  20. #146
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Ba e trist ca toată mentalitatea asta de ciupitori și fripturiști se găsește peste tot în societatea de zi cu zi. Ca dacă era doar în Liga 1 și aici pe forum ne băgam lejer poola în ea de treabă și o ardeam pe miștouri clasice.
    Îmi tot zice un prieten o vorbă: "în ritmul ăsta nu facem noi România Mare" și tot mai des ii dau dreptate.

  21. #147
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nici pe vremea lui Postelnicu sau a lui Borcea, dinamo nu fura intr-un asemenea hal cum a facut-o aseara cu Botosaniul.
    Ce spagat istoric ai facut aici, bravo
    Deci e clar ca Dinamo nu fura in asa hal pe vremuri? Da, tu afirmi asta.

    Peste 20 de ani vom discuta despre ce a furat Dinamo azi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •