View Poll Results: Cine se va impune?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Resita

    1 25.00%
  • Egal

    1 25.00%
  • Rapid

    2 50.00%
  • Rapid cu arbitrii

    4 100.00%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 39 of 39

Thread: CSM Resita - Rapid

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Ea a gresit(iar).A votat victorie Resita.

    Habar nu are saraca.
    Dar a votat si victorie Rapid, de 2 ori, e de 2 ori mai corect decat gresit.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dar a votat si victorie Rapid, de 2 ori, e de 2 ori mai corect decat gresit.
    Alea nu le iau in considerare.

  3. #24
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Mda, ce mai e de spus dupa un asemenea meci... daca se juca 11 vs. 11 in veci nu ne batea rapid, dar asta e fotbalul.

    Rosu discutabil + n faze judecate de fluierasi pro rapid... mergem mai departe dar un lucru e clar, rapid nu arata ca echipa care sa poate promova.

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Momentan nu, de-acord cu tine Resita. Dar stii cum e, victoriile aduc victorii.

    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Alea nu le iau in considerare.
    Ai intrebat de Roscoff, a facut un meci bun azi. Poate jucatorul meciului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Momentan nu, de-acord cu tine Resita. Dar stii cum e, victoriile aduc victorii.



    Ai intrebat de Roscoff, a facut un meci bun azi. Poate jucatorul meciului.
    L-ati luat si pe Cretu de la Dinamo.Nu e rau nici ala.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ehe, ala a mai fost la noi. E chiar bun pt Liga a 2-a, e jucator de prima liga fara probleme.
    Da stai un pic, asa saraca e Dinamo ca nu-si permite sa-l tina in favoarea unei echipe de B!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Da, Rapid aduce public pe stadioane, e o reteta castigatoare dar sa nu uitam ca, cu U am fost 6-7.000, acum cred ca s-a ajuns la 10.000. La Resita e foame de fotbal, o sa vedeti ca si etapele urmatoare o sa fim 4-5.000 indiferent de adversar, dar meciurile cu echipele de traditie aduc "privitorii" la stadion

    Oricum respect rapidistilor care au strabatut tara pt. a veni la meci (70% erau rupti in gura inainte sa inceapa meciul, am mers cu ei pana la stadion vreo 500m) si celor cca 100 de timisoreni de la peluza sud Poli Timisoara, ei au ajuns prin min. 15.

    Sunt prea nervos sa mai spun ceva despre meci acum, de aia am si plecat acasa si n-am mai ramas la bere cu timisorenii/bucurestenii dar la 7 ma duc inapoi la locul de intalnire sa ciocnim halbele ca la o adica fotbalul ne uneste pe toti si fotbalul este pentru suporteri.

  8. #29
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    Da, Rapid aduce public pe stadioane, e o reteta castigatoare dar sa nu uitam ca, cu U am fost 6-7.000, acum cred ca s-a ajuns la 10.000. La Resita e foame de fotbal, o sa vedeti ca si etapele urmatoare o sa fim 4-5.000 indiferent de adversar, dar meciurile cu echipele de traditie aduc "privitorii" la stadion

    Oricum respect rapidistilor care au strabatut tara pt. a veni la meci (70% erau rupti in gura inainte sa inceapa meciul, am mers cu ei pana la stadion vreo 500m) si celor cca 100 de timisoreni de la peluza sud Poli Timisoara, ei au ajuns prin min. 15.

    Sunt prea nervos sa mai spun ceva despre meci acum, de aia am si plecat acasa si n-am mai ramas la bere cu timisorenii/bucurestenii dar la 7 ma duc inapoi la locul de intalnire sa ciocnim halbele ca la o adica fotbalul ne uneste pe toti si fotbalul este pentru suporteri.
    a cantarit fff mult rosu ala luat aiurea...
    Libera La LAZIO !

  9. #30
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    a cantarit fff mult rosu ala luat aiurea...
    ca neutru, a fost sau nu a fost fault de rosu?

  10. #31
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    Pai daca a zis ca a fost aiurea.

  11. #32
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,412
    Reputatie
    1
    E imprumutat.

    Rapid il pregateste pt Dinamo.

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pai daca promovam, ne luam altu si mai bun in Liga 1! Strategia e buna!

    Quote Originally Posted by resita View Post
    ca neutru, a fost sau nu a fost fault de rosu?
    Comentatorii au zis 80-90%, cel putin 1 dintre ei. Eu zic 60-70%, mai degraba il dai.
    Mai conteaza si tabela, daca era 1-0 pt Rapid, eu zic ca nu-l dadea.

    Quote Originally Posted by resita View Post
    Sunt prea nervos sa mai spun ceva despre meci acum, de aia am si plecat acasa si n-am mai ramas la bere cu timisorenii/bucurestenii dar la 7 ma duc inapoi la locul de intalnire sa ciocnim halbele ca la o adica fotbalul ne uneste pe toti si fotbalul este pentru suporteri.
    Bere rece!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Inca o victorie norocoasa. Se va echilibra balanta pentru rapidisti cand le este lumea mai draga.

  14. #35
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Stai un pic, cum inca? Cand am mai avut noi victorii norocoase!?


    Inca 3p norocoase eventual, mai aveam unul din meciul cu Farul, atat norocos.
    Last edited by Johnny D; 1st September 2019 at 20:02.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #36
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Si victoria bulanoasa prin autogol cu ASU.

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Acolo a fost penalty clar in prima repriza, nevazut de nimeni, daca-l dadea, nu mai era nevoie de autogol. In plus am avut o gramada de ocazii, n-a fost noroc deloc acolo, ci ar fi fost viciere de rezultat daca nu marcam.

    Am avut si un gol in debutul reprizei a 2-a, vazut de ochi de vultur doamne tufe-l! Bine ca alalalt tusier n-a vazut penalty clar dar asta a vazut offside de 2 cm. Victorie total meritata si nebulanoasa. Timisoara a avut un bulan iesit din comun in acel meci, cu tot cu arbitrii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    rezultat mincinos...
    granita la Orsova!

  18. #39
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Scartaie Personalu'
    Nu cred ca mai trebuie sa ne facem griji. Avem alegeri la anu' si Tudorache e bye-bye.

    Sezonul asta e singura voastra sansa. Nu cred ca multa lume intelege treaba asta.
    Nu vor mai exista bani pentru a doua tentativa de a promova.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •