View Poll Results: FCSB - Viitorul

Voters
5. You may not vote on this poll
  • 1

    1 20.00%
  • X

    1 20.00%
  • 2

    3 60.00%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 87

Thread: Etapa 8: FCSB - Viitorul 2-1

  1. #64
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    asta e becali.... toti il stim deaia niciunu nu il halim...
    Si pe Hagi?
    Ca asta e de vina ... Becali e normal sa ceara!
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #65
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,462
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Egal.
    Gresit!

  3. #66
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Aici cam toti am zbarcit-o.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #67
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Rezultat normal, stiam ca avem un rege omenos.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #68
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Eram sigur ca va gasesc paranoici si in delir ca si cand ati fi mancat ciuperci de prin padure la intamplare.
    Am sacrificat primele etape pentru Europa. Acum ne concentram pe campionat si ne-au revenit multi jucatori dupa accidentari.
    Ce linie de fund am folosit cu Gazu' si ce am folosit cu Viitorul? Diferenta ca de la cer la pamant.

    Am jucat totusi cu un Viitorul care are o singura victorie in ultimele 5 etape si este intr-un declin grosolan de evident.

    Da' cine sa priceapa? Ionelu si Lazio sunt prinsi in lupta lor cu limba romana, Capitanu face spume la gura cand aude de Steaua si parisele...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  6. #69
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Sezonul trecut Viitorul a luat 4 din 6 Stelei ciobanului in play off, tot omenie cand a trimis titlul in Gruia. Omenie si atunci cand Steaua a fost singura impotriva tuturor, cand CFR ul a avut parte de arbitraje pro si noncombat pe fata cu mizerii care latra acum. Concluzia, stelistii subiectivi, restul obiectivi pana n maduva oaselor.

  7. #70
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Sper totuși ca glumiți amândoi și ca ați lăsat comentariile asa la mișto, ca sa fie trafic pe forum altfel, dacă chiar sunteți serioși în ceea ce ați scris...va voi cere numărul de telefon al dealerului de la care luați ceea ce ați fumat, ca pare amuzant

  8. #71
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Drept dovada meciul cu Botosani ca sa vezi cum se manifesta paranoia voastra.
    Toti convinsi ca este blat, meci in familie, etc.

    Viitorul trece printr-o perioada proasta. Asta este un fapt si dureaza deja de 5 etape.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  9. #72
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Sevilla, lasa scuzele, nu convingi pe nimeni.

    Ia si citeste. https://blogsport.gsp.ro/costinstuca...leaga-de-hagi/
    Last edited by Leo; 2nd September 2019 at 13:50.

  10. #73
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Sper totuși ca glumiți amândoi și ca ați lăsat comentariile asa la mișto, ca sa fie trafic pe forum altfel, dacă chiar sunteți serioși în ceea ce ați scris...va voi cere numărul de telefon al dealerului de la care luați ceea ce ați fumat, ca pare amuzant
    Ai pe privat numarul smenarului. Ne auzim!

    Leodacino, mai interesant ar fi un scurt punct de vedere, fara copy si alte trimiteri la presa de kkt pe care o huliti cand nu latra pe limba voastra. Daca se poate, daca nu stiu ca nu poti mai mult.

  11. #74
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Atunci cand o sa vorbesti civilizat vei avea si parerea mea, desi se stie ce parere am despre antrenorul Hagi. In rest behaie in continuare.

  12. #75
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,086
    Reputatie
    0
    Golul victoriei dubios atat am avut de spus, nu stiu daca este intentie sau nestiinta.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  13. #76
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Si pe noi ne-a ingropat Papp cu Partizan. A fost blat?
    Cretu a fost blat cu Guimaraes? Karius de la Liverpool a fost blat?

    Nu puteti accepta ca jucatorii au zile foarte proaste cand nu le iese nimic bine?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  14. #77
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Doar pt leodacina si eventual cei care se simt. Bun simt, respect di discutii civilizate cu cei care impun si merita. Sa desenez ce fac pe restul coregrafilor? Cam ce ai facut 'mneata cu ani in urma pe galateni si orasul Galati si un bonus pe carpa aia cu maidanezi calare.

  15. #78
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Steaua a fost singura impotriva tuturor.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #79
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,462
    Reputatie
    1
    Blat

  17. #80
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Am jucat totusi cu un Viitorul care are o singura victorie in ultimele 5 etape si este intr-un declin grosolan de evident.
    Am zis sa vad daca tine argumentul asta.

    Deci Viitorul cu doua victorii in ultimele 5 etape 3-2, 2-2, 2-2, 1-1 si 4-0
    Declin grosolan

    Apoi FCSB cu ... 5 infrangeri in ultimele 5 etape: 0-2, 1-2, 1-3, 1-2 si 0-4.
    Progres evident

    M-am uitat ieri tarziu la Digi desi nu-mi place emisiunea aia, e prea multa lalaiala. Eh bine am vazut jena, am vazut ezitari a spune lucrurilor pe nume si alte zambete cu subinteles. Balint o tot dadea pe glume ca sa evite raspunsuri serioase care il puneau in situatie jenanta. Au analizat multe faze de joc si de fiecare data cuvantul "ciudat" aparea in fraza de mai multe ori.

    Nu-i bai ca o sa mai fie blaturi in liga 1 dar de Hagi imi e ciuda. Credeam ca s-a lasat de sportul asta dar uite ca iar a scapat-o. Si cred ca a facut o mare prostie deoarece FCSB o sa isi revina la un moment dat iar putine echipe vor avea ocazia asta de a bate usor in deplasare. Echipa lui Becali era mai la pamant decat oricand dupa psihodrama de la Guimaraes. Erau unii care parca doreau sa se lase de fotbal etc ...
    Orice echipa normala intra in forta si profita de moment sa ia punctele repede. Viitorul s-a vazut cum a jucat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #81
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Am spus ca Viitorul are o singura victorie in ultimele 5 etape, deci cu tot cu asta. Nu am spus "avea".
    Da, 5 infrangeri in 5 etape cu rezervele. Omiti un punct important si te miri de ce nu jucam cu titularii asa cum jucam cu rezervele.

    Avem la Craiova etapa viitoare si vom demonstra cresterea de forma.

    Chiar si in EL am jucat mai decent avand si cativa titulari in echipa. Restul lipseau accidentati si totusi am ajuns pana in play-off. Am incasat un singur gol in ultimele 360 de minute jucate in Europa. Mlada nu ne-a dat gol iar Guimaraes a marcat un gol in dubla mansa. Gazu ne-a dat 4, pentru ca am jucat cu rezervele. S-a simtit aportul titularilor cu Viitorul.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  19. #82
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Pai daca analizam cum se prezentau echipele la meciul asta atunci citam ce a fost inainte. Nu consideram meciul in curs ca statistica anterioara.
    Sau tu probabil stiai rezultatul inainte sa se joace?

    Titulari, rezerve? Asta e parerea ta subiectiva. Nu e nimic clar. Pintilii joaca la Guimaraes si se lasa de fotbal apoi joaca contra Viitorul plin de elan ... pt viitor
    Da, s-a simtit aportul cuiva. Ai dreptate
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #83
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Si are mai multa logica sa ne dea Gazu de 4 ori mai multe goluri intr-un meci decat Mlada si Guimaraes in 4 meciuri?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  21. #84
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Oarecum, totusi. Gaz e pe primul loc iar portughezii sunt pe 14 iar Slavia undeva pe 5-6.
    Si stai usor ca nu ati fost singurii care ati jucat Europa. Uite CFR care tot cu rezerve topaie pe locul 2 acolo
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •