View Poll Results: Scudetto 19-20 ?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Juventus

    3 50.00%
  • Napoli

    0 0%
  • Inter

    2 33.33%
  • alta

    1 16.67%
Page 8 of 24 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 148 to 168 of 504

Thread: Serie A: 2019-2020

  1. #148
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Doar de bietu Dardarica mi-e mila, e singurul care-si face sperante mereu. Bietul de el.
    ce-i drept...sad times...
    Juve si Inter se bat la titlu, ambele sunt in UCL, si fostul mare Milan se bate la locul 7 si e exclusa din Europa. Si chiar si cu 1 meci la 7 zile, tot le pierde pe toate.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #149
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    ce-i drept...sad times...
    Juve si Inter se bat la titlu, ambele sunt in UCL, si fostul mare Milan se bate la locul 7 si e exclusa din Europa. Si chiar si cu 1 meci la 7 zile, tot le pierde pe toate.
    da' stiu ca-ti merg bine ambele echipe diavolesti...si aia rosii si aia rossoneri...
    mai du-te si tu la un preot,sa te spovedesti,mai fa o donatie caritabila...nu stiu,fa ceva!
    granita la Orsova!

  3. #150
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #151
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Meci de 2 lei. N-am timp de pierdut cu alde Cealhanogluuuuu, lua-i-as cadana-n **** Se aude ca revine Gattuso daca asta cu fata debusolata si trista nu incepe sa castige puncte Nu stiu ce e mai bine?! Sa joci prost si sa pierzi meci de meci sau sa joci prost si sa pierzi doar meciurile importante. In rest, pentru hateri, cum ar zice Hakan, "hai sictir!"

  5. #152
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    inter, sry de fapt conte 6 0 0...ce inseamna sa ai antrenor.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #153
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    De cand a venit Chiriches la Sassuolo vad ca astia incaseaza cate 4 goluri in prima repriza .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  7. #154
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,847
    Reputatie
    0
    Se vede c-a venit Chiricash, important e ca e titular la nationala!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #155
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,353
    Reputatie
    0
    Inter a început bine, dar nu a întâlnit echipe de primele 6 pana acum. Era sa piardă cu Slavia Praga, deci despre ce vorbim. Nu au lot sa reziste cu Juve tot sezonul. Locul 2-3 cam asta pot obține sezonul asta.

  9. #156
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    inter, sry de fapt conte 6 0 0...ce inseamna sa ai antrenor.
    nah,gata cu Handanovic no1 ?
    parca te vad in curand dand vina pentru toate necazurile pe Sensi sau Politano,sau cine mai stie,chiar pe Romelu...bai dar atata rautate...
    Last edited by cip; 29th September 2019 at 02:07.
    granita la Orsova!

  10. #157
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    nah,gata cu Handanovic no1 ?
    parca te vad in curand dand vina pentru toate necazurile pe Sensi sau Politano,sau cine mai stie,chiar pe Romelu...bai dar atata rautate...
    echipa e mediocra si la voi, dar pe langa portar, da, aveti un antrenor cu mentalitate, ce ii transmite echipei dorinta de lupta, si determinare...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  11. #158
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Inter a început bine, dar nu a întâlnit echipe de primele 6 pana acum. Era sa piardă cu Slavia Praga, deci despre ce vorbim. Nu au lot sa reziste cu Juve tot sezonul. Locul 2-3 cam asta pot obČ›ine sezonul asta.
    urmeaza acum dubla criminala ptr Inter cu barca si juve.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #159
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    dupa gluma de amical cu Inter, nu am mai urmarit altceva, dar iata ca vin inca 2 infrangeri cu Torino si umilinta acasa cu Fiorentina..

    dupa 3 infrangeri la rand si 4 in 6 meciuri totale, nu pot decat sa spun RIP din putinul ce a mai ramas din AC Milan...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  13. #160
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,353
    Reputatie
    0
    Milan e un fel de Dinamo, antrenor pușcărie, jucători de Serie B. Stai și te gândești ca acum 10 ani Milan avea jucători precum Ronaldo, Ronaldinho, Beckham, Kaka, iar acum joacă cu desculți pe care nu ii știe nimeni.

  14. #161
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,872
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Milan e un fel de Dinamo, antrenor puČ™cărie, jucători de Serie B. Stai Č™i te gândeČ™ti ca acum 10 ani Milan avea jucători precum Ronaldo, Ronaldinho, Beckham, Kaka, iar acum joacă cu desculČ›i pe care nu ii Č™tie nimeni.
    La Dinamo ma gandeam si eu...

    si ce mijloc: Pirlo - Seedorf - Kaka - Gattuso.

    de asta am si spus, RIP ce a mai ramas din numele Milan...

    mi se pare funny ca dupa Allegri au urmat asa:

    Seedorf, Inzaghi, Mihajlovic, Montella, Gattuso, Giampaolo...

    Mi se pare socant ca din 2013 si pana in 2020, o echipa cu numele lui Milan sa nu reuseasca sa aduca un antrenor...
    Last edited by YoNuTzz; 30th September 2019 at 01:18.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. #162
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,847
    Reputatie
    0
    Eu zic ca salvarea de la retrogradare ar trebui sa fie un succes!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #163
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Forza Milan! Traim vremuri grele, iar Giampaolo poate fi demis dupa primele 7 etape, la fel ca Fatih Terim acum multi ani... De fapt, Giampaolo are cel mai prost start din ultimii 81 de ani
    E trist ca sezonul se termina inca din Septembrie insa cu siguranta vom reveni.

  17. #164
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    urmeaza acum dubla criminala ptr Inter cu barca si juve.
    dubla criminala si pt ei,ce atat ne tot desconsideri?
    granita la Orsova!

  18. #165
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Invidia, verisoare In momentul de fata, echipa lui Conte e peste Barsa sau gobbi.

  19. #166
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    de inteles...
    una peste alta,cineva trebuie sa-i opreasca pe ladri,ori asta n-o poate face decat o echipa de traditie...in Napoli nicio baza,n-au mentalul necesar,aia se multumesc mereu cu locul 2...
    si daca voi tot nu sunteti in forma...
    granita la Orsova!

  20. #167
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Pana pe 10 noiembrie se pot schimba multe Nasol e ca jucam si cu romanii pana atunci, iar dupa meciul cu hotii vine cel cu Napoli

  21. #168
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,847
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Giampaolo
    Va plece si voua sistemul FC FCSB, incercati no-name-uri ca poate-poate.

    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Invidia, verisoare In momentul de fata, echipa lui Conte e peste Barsa sau gobbi.
    Sa nu exageram zic, sa ne pastram decenta. De fapt vom vedea in aceasta dubla cat e peste, 0 victorii zic de p-acum.
    Cine are curajul sa parieze pe o victorie a lui Inter in oricare din cele 2 meciuri, ii dau cota 2 la 1, si pariem pe avatar!

    PS: Nu cred ca s-a inteles, daca Inter bate in oricare din cele 2 meciuri, ca cica e peste, pierd pariul!
    Sincer am crezut ca Inter joaca acasa cu Barca, de aia am dat doar 2 la 1 cota, acum pusez: dau cota 4 la 1.
    Adica eu tin avatarul de 4 ori mai mult decat cel care zice ca Inter va bate intr-unul din cele 2 meciuri!
    Last edited by Johnny D; 2nd October 2019 at 09:50.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •