View Poll Results: CFR Cluj - Hermannstadt

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    3 75.00%
  • X

    1 25.00%
  • 2

    0 0%
Results 1 to 21 of 88

Thread: Etapa 5: CFR Cluj - Hermannstadt 3-0

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,886
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Ce prost a tras Costache!
    E slabut tare saracul, dar uite ca toata truda lui de ultra-alergare ca gaina fara cap a dat roade azi, are un gol in CV. E de admirat cat alearga si in aparare si in atac, ca rasplata are un loc la CFR! Cel putin pana va face 22 de ani.

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    ce sa ii faci asta e!
    Ocaziile se razbuna, amicusus! Asa e in sport, nu doar in fotbal. Bine, cand echipele sunt valoroase si se joaca frumos, nu cand sunt echipe care se trag pe tzur pt un 1-0 de-ti vine sa adormi la meci daca esti neutru, sau sa vomiti daca esti fan al echipei cu 0 pe tablea.


    Clau, nu ti-a iesit de data asta dar Fratele lu Stadt a facut un meci f bun! Bravo!
    Pe undeva eram sigur ca se razbuna CFR cu 3p azi dupa ce putea lua 3p sezonu trecut in Gruia dar Culio facuse o magarie la acel penalty. Ce-i drept nici atunci, nici acum nu meritau 3p, dar trebuiau luate si au fost de asta data, ca razbunare ca nu le-a luat la precedenta!

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    a, nu. Tu esti curva oricum
    Eu sunt ardelean si antistelist, n-am ascuns asta niciodata!
    CFR tufe stelisti pe banda rulanta - e singura capabila de asa ceva! Astfel e imposibil ca antistelist sa nu simpatizezi cu ei, am zis-o de multi ani de zile! Mereu imi place cand CFR castiga, cu exceptia meciurilor cu Rapid!

    Asta nu-nseamna ca antistelistii n-au si ei echipele lor de suflet, muciorma ce esti!
    Last edited by Johnny D; 11th August 2019 at 00:19.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •