View Poll Results: CFR Cluj - Hermannstadt

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    3 75.00%
  • X

    1 25.00%
  • 2

    0 0%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 87

Thread: Etapa 5: CFR Cluj - Hermannstadt 3-0

  1. #64
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Ce prost a tras Costache!
    E slabut tare saracul, dar uite ca toata truda lui de ultra-alergare ca gaina fara cap a dat roade azi, are un gol in CV. E de admirat cat alearga si in aparare si in atac, ca rasplata are un loc la CFR! Cel putin pana va face 22 de ani.

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    ce sa ii faci asta e!
    Ocaziile se razbuna, amicusus! Asa e in sport, nu doar in fotbal. Bine, cand echipele sunt valoroase si se joaca frumos, nu cand sunt echipe care se trag pe tzur pt un 1-0 de-ti vine sa adormi la meci daca esti neutru, sau sa vomiti daca esti fan al echipei cu 0 pe tablea.


    Clau, nu ti-a iesit de data asta dar Fratele lu Stadt a facut un meci f bun! Bravo!
    Pe undeva eram sigur ca se razbuna CFR cu 3p azi dupa ce putea lua 3p sezonu trecut in Gruia dar Culio facuse o magarie la acel penalty. Ce-i drept nici atunci, nici acum nu meritau 3p, dar trebuiau luate si au fost de asta data, ca razbunare ca nu le-a luat la precedenta!

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    a, nu. Tu esti curva oricum
    Eu sunt ardelean si antistelist, n-am ascuns asta niciodata!
    CFR tufe stelisti pe banda rulanta - e singura capabila de asa ceva! Astfel e imposibil ca antistelist sa nu simpatizezi cu ei, am zis-o de multi ani de zile! Mereu imi place cand CFR castiga, cu exceptia meciurilor cu Rapid!

    Asta nu-nseamna ca antistelistii n-au si ei echipele lor de suflet, muciorma ce esti!
    Last edited by Johnny D; 11th August 2019 at 01:19.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Rar ma-nsel cand judec un jucator, nu mi s-a parut acest Attachment 63280 peste Ionitza in perioda cand Petrescu il tot folosea iar pe Ionitza ba, cel putin la inceput. Insa inca o data se vede ochiul excelent pentru jucatori a lui Petrescu, recunosc cand am gresit! Jucator fabulos, cel putin de meciuri mici, dar e destul pentru ca un campionat se castiga in meciurile mici!


    Daca ar fi la fel de relaxat si cu Celtic... din pacate e aproape imposibil.


    Daca nationala ar avea meci maine si n-ar fi convocat, Contra ar da dovada de lipsa acuta de COAIE!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Vezi, Lazio, ti-am zis eu ca e curva!
    am inteles unde bati acuma )
    Libera La LAZIO !

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Farul nu are nici o sansa la promovare! Sa zici mersi daca nu retrogradati!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    baaa si eu credeam ca promovam impreuna !
    Libera La LAZIO !

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Pai suntem prieteni si-am zis sa-ti las o felie de bucurie si tie, dar m-ai tradat si ma obligi sa-ti spun verde-n fata! Nu cred ca veti retrograda, dar slabe sanse sa terminati mai sus de locul 6. Foarte slabe, 5%.

    Nici Rapidul nu e promovata 100% dar avem cam 35% sanse sa terminam pe locu 1, si 80% in primele 2. Eu asa vad realistic treaba acolo la Liga 2.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Ionica este doar purtatorul de cuvant al cioroilor ciorditori din Romania. Gurile rele spun ca ar mai fi si negru in cerul gurii...

  8. #71
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Decat pe piele ca 40% dintre popwlatia stelista a tarii. Cati sunteti stelisti 5 milioane? Cati tigani sunt in tara, 1-2 milioane? Ni i-ati luat aproape pe toti?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #72
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ai ramas singur impotriva tuturor, in minoritate...sau minoritar, tot aia

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Am 2 echipe CFR-iste cu mine, ma doare-n cerul gurii, vorba ta, nici acolo!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    esti tare modest, eu stiu ca ai vreo patru

  12. #75
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Cu Arsenal si National da. Insa Nationalu e saracu o iubita parasita la ora asta.
    CFR si National sunt echipe cu care simpatizez, Rapid si Arsenal sunt echipe de suflet!


    Tu ai 2 din oficiu, Steaua si FC FCSB care se si bat una cu alta! Cum e asa, e bine?


    Macar la mine Rapid si Arsenal sunt in perfecta armonie, ambele adeptele fotbalului frumos, si nu doar banului gros! Pe sufletul meu!


    FC FCSB cea mai scarboasa echipa din Univers: banu gros si tot nu joaca nimic! Penibil, jenibil, vomabil! CFR da ce merita acestor vome ce distrug cei mai buni jucatori romani, ii iau si se kk pe ei! BRAVO CFR, INCA O DATA!
    Last edited by Johnny D; 11th August 2019 at 02:10.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #76
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    )) deci arsenal, national, cfr, rapid... si te suspectez eu fcsb (ca prea o arzi la pariuri numai pe ei)
    Eu sunt Solo La Lazio! si farul ca e din oras
    Libera La LAZIO !

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Pai da, dar asta nu-nseamna ca-n afara de cele 2 echipe de suflet, nu trebuie sa-ti placa si altele. Si tu esti greu de cap? Nu faci distinctia intre echipe de suflet, si echipe care te distreaza maxim cand castiga? Pai tu de ce crezi ca fanii lu Rangers toti tin cu CFR acum? Nu ca CFR le echipa de suflet, cum dracu sa fie? Pur si simplu ca-i distreaza maxim, ca pe mine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #78
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    ba da ma pretene nu sunt asa greu de cap precum crezi pe cfr ii simpatizez si eu! Glumeam doar stai chill
    Libera La LAZIO !

  16. #79
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Glumeam si eu, Farul are peste 5% sanse sa prinda top 5! Serios acuma!


    Dar nu cu mult!

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    ba da ma pretene nu sunt asa greu de cap precum crezi pe cfr ii simpatizez si eu! Glumeam doar stai chill
    Cum sa nu-ti placa cand vezi un jucator ca Paun, pe care nu l-a vazut absolut nimeni, cum se pisha cu jet de la etaju 3 pe supervaloarea de Mbappe de FCSB pe care Berbecaliotul nu-l da pe 25 de milioane, si retardatul nici nu l-a observat pe Paun vreodata c-ar fi jucator de fotbal! Viva Dan Petrescu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #80
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,410
    Reputatie
    1
    Alo alo,Paun e bun dar sa nu exageram.
    Ce face Paun cu kingea face Florinel cu portocale.
    Noteaza ca si cu Mlada singurul care a jucat a fost Mbappe de Braila si oricum tinand cont de situatia echipei e mare lucru ca inca mai face ceva.
    Paun e insa un jucator care si mie imi place.Parca e un Deac mai tanar.
    L-ar scoate pe Moise Kean de la Everton daca s-ar duce acolo.

  18. #81
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Paun inventeaza goluri decisive etapa de etapa, Mbappe deocamdata a inventat doar cu Anglia Jr. si cam atat, la un turneu semi-amical - care nu figureaza in calendarul FIFA si total optional pt cluburi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #82
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,410
    Reputatie
    1
    Paun e bun si e bun demult si acum e in forma ca si echipa.Daca ar juca la FCSB ar fi inexistent.

    De exemplu #7 FC a dat anul trecut cam cate goluri a dat Paun toata cariera.

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    De-acord cu tine, FC FCSB tute jucatori pe banda! Asta e ce zic de ani de zile!
    Pentru fiecare jucator roman care scapa de acolo pe o suma buna de tranfer, alti cel putin 5 mori de-ampwlea, blazati, loviti, umiliti la cel mai mic eshec de un Berbecaliot handicapat caruia ar trebui sa-i fie pusa un calush cu tzepe-n limba la capete! Fotbalisti care la alte echipe s-ar transforma in jucatori foarte valorosi pentru nationala!


    In contrastantza, dincolo la CFR, Paun saracu' mi s-a parut slaban rau in primele luni de activitate la CFR. Dar s-a mers tot pe el in dauna lu Ionitza si omul a explodat de-odata undeva in finalul sezonului trecut, iar acum, infloreste in continuu! Asa trebuie tratati jucatorii, avut cu ei rabdare cel putin un sezon, chiar un sezon si jumatate - doua si apoi judecati! Dan Petrescu stie!
    Last edited by Johnny D; 11th August 2019 at 13:30.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Nu stiu de ce tot zice lumea ca Sibiul a jucat bine aseara. Au tot plimbat la mingea aia pe la 25 de metri incat imi venea acru-n p..a de nervi. Morti Caiado si Jo Santos, au incercat prea multe si nu le-a iesit chiar nimic. Copilul ala a gresit la primul gol si apoi s-a terminat meciul pentru el iar pe Pires l-au rezolvat fluierasii repede cu un galben, sa fie siguri ca baiatul nu mai poate baga materiale in restul meciului. *****, aia e, mergem inainte...vor veni si victoriile.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •