View Poll Results: Cine castiga titlul?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    4 30.77%
  • Liverpool

    5 38.46%
  • Tottenham

    0 0%
  • Chelsea

    0 0%
  • Arsenal

    1 7.69%
  • Manchester United

    2 15.38%
  • Alta. Care?

    1 7.69%
Page 70 of 71 FirstFirst ... 206068697071 LastLast
Results 1,450 to 1,470 of 1471

Thread: Barclays Premier League 2019/2020.

  1. #1450
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Meh, pe mine ma cam doare in cur sincer de adeziunea asta cu Champions.

    Am mai zis, pentru mine 90% e PL, 10% Champions.
    As lua titlul in fiecare an daca ma pui sa aleg doar una din astea doua. Poate doar daca am lua 9 la rand ca Juventus, de plictiseala sa aleg Champions.
    Ma intereseaza mai mult pentru ca sunt niste tampiti care indoaie nasul cand ii ofertezi, daca nu esti acolo. Cam atat.
    De castigat mi-e tot una, nu o sa ma ud niciodata la fel de mult ca pentru un titlu.

    Au trecut niste ani, mi-e sete. La anul trebuie macar 80-85 pct, daca inca nu suntem de titlu macar sa fim in zona aia.
    Cred ca ne mai trebuie 1 an de invatat, in 2021-2022 zic eu ca ne batem acolo.
    preferintele nu se discuta, dar e cum ai zis si tu...
    Nivelul inalt este sa fii constant in fazele superioare a CL-ului...
    Fara a avea acel nivel, este greu spre foarte greu sa aduci jucatori f buni de genul De Bruyne, Hazard etc, daca tu esti echipa de locurile 5-6 an de an...
    Chiar si daca ai f multi bani, nu atragi vedetele fara CL...

    Sa-i vedem acum atat pe Chelsea cat si pe Man Utd...au CL la anul, pot transfera etc...ar trebui sa incerce ambele sa mai inchida gap-ul imens fata de primele 2: Liverpool si City, ca deja sunt 2 ani de gap urias...

    Chelsea de ex cu Zyech, Werner si acum Havertz chiar fac treaba buna in mercato.
    Last edited by YoNuTzz; 26th July 2020 at 22:05.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #1451
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Si Watford nu reuseste sa evite blestemul craciunului. Trebuiau sa traga si mai greu in iarna avand in vedere cu cine terminau campionatul.

  3. #1452
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Boii de suanzi rateaza penalti dar castiga in extremis. Bun asa rau

  4. #1453
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Boii de suanzi rateaza penalti dar castiga in extremis. Bun asa rau
    cam nasol acest tip de sistem...
    o echipa ca swansea care printr-un miracol a prins un amarat de loc 6, are ocazia sa joace acum finala...
    mult mai moral era de exemplu, daca tot se voia o finala sa fi fost: loc 18 din Premier League vs Loc 3 din Championship...
    Sau nush...loc 17 din Premier cu loc 4 din Championship...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #1454
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Boii de suanzi rateaza penalti dar castiga in extremis. Bun asa rau
    Asta mai ramanea, sa aducem Brendforzi, adica Clinceni sau Voluntari de Anglia in PL.

    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Mare fericire in creierii mei
    United pe locul 3
    Ole Gunnar Solskjaer e antrenor
    Luam titlul sezonul viitor !!!

    Ioane sper sa luati cupa
    Sa jucati in Liga Huba Huba

    GGMU !!!
    Lucicus, noua ne trebuie EL din 2 motive:
    1. N-avem trofeu european si nu vom lua niciodata CL inainte sa luam o amarata de EL la care ne tot pierdem pe final cu exceptia anului curent.
    2. Avem mai mari sanse sa ne calificam in CL daca castigam EL decat sa prindem primele 4 in PL.

    Daca nici acuma nu ne razbunam pe Celsoc, in competitia noastra de casa si cand suntem intr-o forma buna, suntem ratati mental total.
    Last edited by Johnny D; 26th July 2020 at 23:29.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #1455
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Sper sa castigati cupa sa jucati in Europa League.

  7. #1456
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Multumim Lucicus!


    Pentru asta ai bann-free de la Eko anu asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1457
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Eu vreau toate echipele englezești sa ajunga cat mai sus in competitiile europene (in caz ca nu dau de Man United ca adversar).

    2 la mana intr-o eventuala lupta a echipei mele ptr. titlu,vreau ca toate contracandidatele la titlu sa joace in cupele europene,cupele interne sa fie obosite iar United sa se duca trufasa catre locul 1.

    S-au facut 7 ani de cand nu am mai castigat un titlu si 12 de cand nu am mai luat un trofeu CL.Credeti ca pentru Luci este usor de digerat lucrul asta ? Am avut momente cand am vrut sa arunc in aer forumul cu nitroglicerina.Ei dracie.

    Foarte multumit de Solskjaer.Si-a facut treaba pana acum insa trebuie sa creasca echipa in continuare.

    Locul 3 este un loc bun.Un eventual triumf in Europa League ar fi un lucru bun,deasemenea.

    Sezonul viitor e sezonul Diavolului.

    GGMU !!!

  9. #1458
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Aduc apa sfintita pe Emirates.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1459
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Luci(anus),tot Liverpool o sa ia titlul.Vedeti-va lungul nasului.Sunteti norocosi ca sunteti pe 3 datorita norocului si a faptului ca unii au un fost un pic mai prosti ca voi si au pierdut meciuri de 2 lei.

    Este o creștere,jucati mai bine (ofensiv,combinativ) de cand a venit OGS dar chiar si asa ,va umplem poarta cand ne vedem.

    Noi suntem cea mai buna echipa care a existat in istoria Premier League.Restul,doar echipe bune,noi senzationali.

  11. #1460
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Na Tepes, ti-ai pregatit teapa in care sa te trag pe pariul nostru?

    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Noi suntem cea mai buna echipa care a existat in istoria Premier League.Restul,doar echipe bune,noi senzationali.
    Voi sunteti ca Federer, cei mai buni din toate timpurile, dar nu cei mai buni din timpul vostru! Nadal este City!
    Last edited by Johnny D; 27th July 2020 at 15:55.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1461
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Na Tepes, ti-ai pregatit teapa in care sa te trag pe pariul nostru?



    Voi sunteti ca Federer, cei mai buni din toate timpurile, dar nu cei mai buni din timpul vostru! Nadal este City!
    Vezi ca trebuie sa pui stema cu Liverpool la avatar.
    Ai pierdut pariul.Uitasem.

  13. #1462
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Esti pe spate. Pariul era legat de retrogradarea lui Arsenal.
    Ce pariu sa fi pus impotriva lui Liverpool cand avea 9-12 p avans?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. 27th July 2020, 22:45

  15. #1463
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Ole Gunnar Solskjaer e antrenor
    Luam titlul sezonul viitor !!!
    Totul era perfect pana aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #1464
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Vlad Tepes vreau sa iti fac cunostiinta cu ,,Mircea cel Batran,,

  17. #1465
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #1466
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Na ma, Suensi.

    Le-au facut-o Clinceni-ul.

  19. #1467
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,879
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Culmea e ca tot Lucescu il cheama probabil!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #1468
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Felicitari ptr. castigarea cupei Angliei.Este tot ce imi doream Ioane.O sa jucati in Europa League,deci este foarte bine pentru fotbalul englez ca are 4 echipe calificate in Champions League (Liverpool,City,United,Chelsea) si 4 echipe in Europa League (Leicester,Tottenham,Arsenal si Wolves).

    Iubesc fotbalul englez.

    GGMU !!!

  21. #1469
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Harry Maguire detained in Greece after alleged assault on police officer

    https://www.theguardian.com/football...united-england
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  22. #1470
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    E bou vagon asta. Imi vine sa ma impusc cand vad ca tragem de Sancho/Coman, etc, adica oameni de atac.

    Pai noua ne trebuie fundasi FGM, suntem de rasul curcilor. Maguire inca mai merge, dar ca secundar(gen cum e oricine langa Van Dijk). Daca el e baza in aparare nu o sa facem niciodata nimic.

    Lindelof in schimb e muci cu fasole, e de Championship baiatul asta. Trebuie fundas central world class urgent. Copilul ala de la Leipzig imi place mult, doar ca-l vrea si Guardiola. Sper sa-l furam.


    Si De Gea iarasi la pensie, Henderson s-a intors din loan, Sheffield l-a luat deja pe Ramsdale de la Bournemouth pentru 19 mil.
    E clar ca imprumut nu mai merge, ori ramane si e titular(cum ar trebui), ori il vindem si imi bag pl de nervi cand gafeaza asta al nost' de rupe din nou.

    Nu e batran De Gea, dar are multe mile la bord. Asta e problema cu astia care apara meci de meci la nivel inalt de la 18 ani, se plafoneaza mai repede(sunt exceptii gen Buffon, etc).
    Dar portarii care duc spre 40 ani de obicei incep sa apere de la 23-25 ani constant si cu presiune pe ei(echipe mari).

    La fel a patit si Casillas, a rupt de mic dar cand a trecut de 30 ani a fost varza murata deja, au scapat Real de el ca de o masea stricata.

    Situatia noastra e IDENTICA cum au avut celsocii cu Courtois/Cech. MEREU alegi portarul tanar, aia s-au prins, noi sper sa nu o comitem.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •