View Poll Results: Cine castiga titlul?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    4 30.77%
  • Liverpool

    5 38.46%
  • Tottenham

    0 0%
  • Chelsea

    0 0%
  • Arsenal

    1 7.69%
  • Manchester United

    2 15.38%
  • Alta. Care?

    1 7.69%
Page 6 of 71 FirstFirst ... 456781656 ... LastLast
Results 106 to 126 of 1471

Thread: Barclays Premier League 2019/2020.

  1. #106
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Arsenal arata bine de tot in ofensiva. Poate chiar prea bine, nu o sa intre unii nici macar pe foaia de joc.

    Aubameyang, Pepe, Lacazette, Ceballos, Mkhitaryan, Ozil plus copiii care au jucat azi, Martinelli, Willock si Nelson.

    Zici ca-s noi la fundasi centrali.

    Nu-s fanul a atator jucatori de calitate intr-un compartiment, inevitabil unii o sa inceapa sa planga la un moment dat. Nu au cum sa joace toti constant.

  2. #107
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by resita View Post
    Sincer, speram sa vad alt joc la Arsenal dar pentru prima etapa e ok.

    Referitor la debutul lui Pepe, a atins mingea vreodata sau doar s-a plimbat pe teren? Stiu sunt rau, sunt primele lui minute si conduceam cu 1-0 dar totusi...
    A incercat un dribling la 2 minute dupa ce-a intrat. Si s-a bagat cu nasu hapt in fundasul lateral! In apararea lui pot sa spun ca si Aubumerang a facut la fel in prima repriza!



    Pushcashule!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #108
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Ce mecla de actor de "B" rated movies are Maguire asta al vostru!


    Abra(ham)cadaba!


    Biulan!!! Scaparati!


    Mah! :|
    Asta nu-i ala de la Anglia U21 care cum a intrat, cum era sa ne dea 3 in 10 minute!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #109
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Ala e, da.

  5. #110
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    A dat si Martial o pasa la portarul advers

  6. #111
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Ala e, da.
    Nu ma mir ca e Giroud rezerva, desi habarnistii din studio au facut niste fete constipate total!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #112
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Btw, nu l-as baga pe Lingard in locul lui Greenwood(mai ales ca a jucat pe dreapta in friendlies, unde joaca Lingard acum) nici daca mi-ai pune pistolul la cap.

    Da, asa cum e la 17 ani. Nu-mi pasa.

    Poate misca ceva Sanchez anul asta, Lingard nu are ce cauta titular.

  8. #113
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Va cam joaca albastrelele. Sigur jucati pe teren propriu?



    Acuma intreb si eu ca prostu, de ce n-am putut noi da 72 de milioane pe Abraham asta, si mai tanar, si mai bun in loc de ciufureala aia din Franta? Sa nu-mi zici c-au dat Chelsea 72 de milioane de lire pe el, ca nu te cred!



    Mda, am gasit de ce. Asta este a lu Chelsea de 6 ani. Doar l-au tot imprumutat.
    Last edited by Johnny D; 11th August 2019 at 18:46.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #114
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Btw, nu l-as baga pe Lingard in locul lui Greenwood(mai ales ca a jucat pe dreapta in friendlies, unde joaca Lingard acum) nici daca mi-ai pune pistolul la cap.

    Da, asa cum e la 17 ani. Nu-mi pasa.

    Poate misca ceva Sanchez anul asta, Lingard nu are ce cauta titular.
    Lingard e ultra-mediocru.
    Si incredibil. Am uitat de existenta lui Alexis Sanchez...
    Nu glumesc, chiar nu mai stiam ca e in lot
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  10. #115
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Zouma.... o comite. MU nu joaca nimic si obtine penalty. A fost si la VAR, n-are cum s-o intoarca. Si-a revenit MU cu victoriile in care nu joaca nimic din era de glorie?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #116
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Is tineri Ioane, n-am pretentii.

    De Gea 28
    Wan Bissaka 21
    Lindelof 25
    Maguire 26
    Shaw 24
    McTominay 22
    Pogba 26
    Pereira 23
    Lingard 26
    Martial 23
    Rashford 21

    Medie de varsta 24 ani.

    Si daca-l bagai pe Greenwood in locul lui Lingard pe care inca nu l-am vazut in teren azi(deci mai prost nu avea cum sa fie) era media 23 ani.

  12. #117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Aia cu Lingard ati luat-o de la mine, am zis ca nu cred ca gasesti jucator mai slab in Championship!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #118
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,362
    Reputatie
    0
    Incredibil cât de prost se joaca, am numărat peste 15 pase greșite, dar pase de alea scurte, nu de juma de teren. Zici ca acum joaca prima data împreună, nicio relație de joc nu exista. United e slabă în apărare, păcat ca nu are cine o baga în poarta de la Chelsea.

  14. #119
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    A jucat bine Chelsea, pana sa primeasca gol, si cam atat.
    Zici ca-s Arsenal din ultimii 10 ani, joci bine pana nu dai gol si daca primesti, cazi mental.


    Wow ce ocazii pe final pt albastrele! 2 bari repriza asta pt Celsoc!
    Total nemeritat scorul de pe tabela! Cu bulanu insa nu te pui, n-ai ce-i face.



    Chelsea mi se pare per total echipa mai solida. In EL am scapat anu asta de Atletico Madrid, am scapat de Chelsea, peste cine dracu o sa mai dam oare!
    Last edited by Johnny D; 11th August 2019 at 19:27.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #120
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Rennes

  16. #121
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    De aia deja am trecut, altii!


    Cum s-aiba Rushford nr. 10? Nu aveti mijlocasi ofensivi in echipa?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #122
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    A jucat bine Chelsea, pana sa primeasca gol, si cam atat.
    Zici ca-s Arsenal din ultimii 10 ani, joci bine pana nu dai gol si daca primesti, cazi mental.


    Wow ce ocazii pe final pt albastrele! 2 bari repriza asta pt Celsoc!
    Total nemeritat scorul de pe tabela! Cu bulanu insa nu te pui, n-ai ce-i face.



    Chelsea mi se pare per total echipa mai solida. In EL am scapat anu asta de Atletico Madrid, am scapat de Chelsea, peste cine dracu o sa mai dam oare!
    De vreuna ce o gafeaza in UCL in vreo grupa a mortii, si e aruncata de pe 3 in Europa League ))))
    Sau de Sevilla.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #123
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Daca nu e superechipa nu e problema. Cu Italia de exemplu nu discutam, si pe Napoli i-am batut tur-retur si nu e nimeni mai bun decat Napoli care poate juca in EL. Din Germania Bayern si Borussia iar n-au cum sa cada, din Anglia e greu sa le scoata pe cineva din faze eliminatorii pe astea de top 4. Din Spania doar Barca, Real si Atletico sunt greu de batut, si pe Valencia am batut tur-retur. Nu sunt echipe de nivelul nostru care sa termine pe 3, n-au cum. Franta e la pielle du pulle, nu discutam cu Lyonuri si Lilleuri, astia cu L sunt victime din start cand joaca cineva serios cu ei = Losers!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #124
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Ce statistica, MU n-a pierdut niciodata un meci pe Old Trafford in PL cand a condus la pauza!


    Nici acu n-as vrea sa piarda, un 1-1 sau un 2-2 ar fi numa bun!
    Last edited by Johnny D; 11th August 2019 at 19:44.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #125
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Daca nu e superechipa nu e problema. Cu Italia de exemplu nu discutam, si pe Napoli i-am batut tur-retur si nu e nimeni mai bun decat Napoli care poate juca in EL. Din Germania Bayern si Borussia iar n-au cum sa cada, din Anglia e greu sa le scoata pe cineva din faze eliminatorii pe astea de top 4. Din Spania doar Barca, Real si Atletico sunt greu de batut, si pe Valencia am batut tur-retur. Nu sunt echipe de nivelul nostru care sa termine pe 3, n-au cum. Franta e la pielle du pulle, nu discutam cu Lyonuri si Lilleuri, astia cu L sunt victime din start cand joaca cineva serios cu ei = Losers!
    sincer nici intr-o dubla Man Utd - Arsenal, nu ai cum sa spui ca sunteti favoriti pe eliminatoriu...
    orice se poate intampla...nu e ca si cand joaca City...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #126
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,900
    Reputatie
    0
    Pai acuma nu mai jucati cu Celta Vigo si Lyon ca si cand ati castigat EL.
    In plus, pe voi nu prea va intereseaza EL din ce stiu eu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •