View Poll Results: Cine castiga titlul?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    4 30.77%
  • Liverpool

    5 38.46%
  • Tottenham

    0 0%
  • Chelsea

    0 0%
  • Arsenal

    1 7.69%
  • Manchester United

    2 15.38%
  • Alta. Care?

    1 7.69%
Page 4 of 71 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1471

Thread: Barclays Premier League 2019/2020.

  1. #64
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Nu ma lasa sa schimb nici un jucator, ce plm de joc e asta!? Iti face el echipa singur in numele tau? Ii bun joc. Mirific!

    Da-l in plm de joc cretinoid! Mi-am facut cont ca sa aveti 6, bafta! Io nu pot sa joc labareala asta degeaba.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #65
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,475
    Reputatie
    1
    transaction.jpg
    La transactions cumetre... in fine, e slabut rau draftu in 4. Baza ramane concursu de fantasy oficial.

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Rashford ii un jucator de top, nu e peste el. Sau zici ca potential?
    Am vazut ca a impresionat Mason Greenwood la under 23 si la under 18 desi el are 17 ani, da nu stiu daca e gata de PL, diferenta e enorma. Practic cineva trebuie sa dea alea 20 de goluri a lui Lukaku. Eu zic ca Rashford si Martial o sa duca greul, e prea mult sa ceri de la un baiat de 17 ani sa il inlocuiasca.

    Potential si comparativ la aceeasi varsta. E mult peste.
    Cred ca daca o sa primeasca minutele pe care cred ca o sa le primeasca, o sa fie si overall in maxim 2 ani(el avand 19 si Rashford 23 pe atunci). Rashford are calitati cu carul dar e ratangiu mare. Asta micu' e scorer nativ.

    Normal ca nu o sa fie om de baza anul asta, dar o sa joace destul. Eu zic ca o sa joace considerabil mai mult decat a jucat Foden la City anul trecut(ca si o comparatie cu un alt jucator tanar promovat de altii), chiar si prin simplul fapt ca nu avem f mult depth in fata.

  4. #67
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,903
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    MU
    M-a uimit ca United nu a adus nimic la schimb cu Lukaku (puteau incerca varianta Perisic, dar na... ). Lucica e deprimat pentru a plecat unu cu **** mare si a venit unu cu capu mare
    Eu cred ca vor avea rabdare pana in iarna cu proiectul Solskjaer si foarte putin probabil sa mai plece Pogba in conditiile in care nu au adus un inlocuitor.

    Everton
    O campanie de transferuri excelenta, poate cu un minus ca nu l-au adus pe Zaha desi ivorianul voia cu orice pret sa plece. Iwobi e tanar cu potential urias si pretul platit pe el e urias: aproape 50m de euro.
    Echipa probabila dupa ce vor intra in angrenaj noii jucatori:
    -----------------------Pickford-------------------------------
    Coleman ----------------- Mina ----- Keane -------- Digne
    --------------- Andre Gomes - Delph-----------------------
    ----Richarlison --------Siggy----------Iwobi----------------
    -----------------------Kean----------------------------------
    Kean, adica.. Kean de la Juve? Supertransfer! Cumva nu mi-a aparut pe radar pana acum.

  5. #68
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,321
    Reputatie
    0
    Începem azi cu un meci de încălzire, Liverpool cu Norwich. Surprinzător, Liverpool n-a adus nimic, se bazează și sezonul asta pe acelasi lot. City a adus ceva jucători, ramane mare favorita și sezonul asta. Spurs nu cred ca va avea emoții sa termine în top 4. Chelsea cu un sezon de tranziție, fără așteptări practic.

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Chelsea cu United la locul 5. Ma doare inima sa recunosc ca ne iau pe sus Arsenal anul asta.

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Il alta ordine de idei, azi incepe PL cu un masacru pe Anfield. Ce sa-i faci, c-asa-i p-aici.
    Meci terminat in minutu 28 cu 3-0, 4-0 la pauza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #71
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,321
    Reputatie
    0
    Norwich a venit sa joace fotbal, nu sa bage autobaza. Tot respectul pentru ei.

  9. #72
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    ggmu !!!

  10. #73
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,917
    Reputatie
    1
    Cu sau fara Pogba?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #74
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Norwich a venit sa joace fotbal, nu sa bage autobaza. Tot respectul pentru ei.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #75
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,452
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Norwich a venit sa joace fotbal, nu sa bage autobaza. Tot respectul pentru ei.
    O rusine de echipa,vizibil sub Chindia Targoviste.
    Care apropo s-ar fi batut pe viata si pe moarte pe Anfueld si cu spatiile din apararea lui Klopp cu siguranta Neicutescu ar fi scapat sa-i penetreze macar de doua ori.
    Liverpool e buna dar inca nu e la nivelul Iasiului.

  13. #76
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Norwich e noul Hull. Au luat cacalaul de bani de pe promovare, nu au investit nimic, inapoi in purgatoriu.
    M-am saturat de ciurucurile astea de echipe, macar ai un Villa cu 100+ mil injectate in lot, Newcastle la fel au facut, Leeds la fel o sa faca.

    Nu merge cu ce ai avut in Championship cu baietii mari, nu stiu de ce unii refuza sa constientizeze lucrul asta.

  15. #78
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,321
    Reputatie
    0
    Cică Norwich a cheltuit cel mai puțin pe transferuri vara asta, cu lotul asta, au șanse minime sa rămână în PL. Revenind, sa vedem ce face City azi, care nu are meci ușor la West Ham.

  16. #79
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,452
    Reputatie
    1
    Pai ce West Ham e echipa?
    Nu ar termina mai sus de locul 7 in campionatul Rusiei.

  17. #80
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Esti simpatic, interistule . Norwich a jucat naiv dar nu este Fulham. Are tineri talentati, Aarons, Lewis, tehnici, Buendia, Hernandez, ultimul va dispare in curand din club, cu experienta, Krul sau foarte tenaci si pe poarta, Pukki. De apreciat ca si-au pastrat ideea de joc de la cap pana la sfarsit. Imi aduce aminte de Bournemouth. Repriza a doua a fost a lor si cu putina sansa puteau sa mai dea un gol-doua chiar din prima repriza. Eh, se putea si invers. Cred ca se pot salva, cu ceva ajustari in aparare. Liverpool a cam obosit in a doua repriza si inca mai este de rodat, dar au aratat in prima repriza de ce sunt acolo sus desi au avut ceva noroc la doua din goluri. Dar cum norocul...
    Last edited by miril; 10th August 2019 at 14:00.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  18. #81
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    WU, 22-1 sau mai bine spus 1-22, acasa, in ultimele cinci meciuri cu City!!!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  19. #82
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Credeam ca sunt clientii nostrii nr. 1 dar se pare ca a lu City sunt si apoi ai nostrii!


    E clar inca din prima etapa ca batalia se da pt locurile 3-4... n-ai cum sa te atingi de City si Pool.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #83
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,452
    Reputatie
    1
    Am exagerat.

    West Ham ar fi la retrogradare in Rusia.

  21. #84
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,452
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Esti simpatic, interistule . Norwich a jucat naiv dar nu este Fulham. Are tineri talentati, Aarons, Lewis, tehnici, Buendia, Hernandez, ultimul va dispare in curand din club, cu experienta, Krul sau foarte tenaci si pe poarta, Pukki. De apreciat ca si-au pastrat ideea de joc de la cap pana la sfarsit. Imi aduce aminte de Bournemouth. Repriza a doua a fost a lor si cu putina sansa puteau sa mai dea un gol-doua chiar din prima repriza. Eh, se putea si invers. Cred ca se pot salva, cu ceva ajustari in aparare. Liverpool a cam obosit in a doua repriza si inca mai este de rodat, dar au aratat in prima repriza de ce sunt acolo sus desi au avut ceva noroc la doua din goluri. Dar cum norocul...
    Aarons ala are juma de metru.Daca e talentat la ceva sa se duca la Uk’a got talent.Recunosc ca am ras cand a incercat sa il marcheze pe Origi.
    Burndia e tehnic?De ce?Pt ca e argentinian?Tehnic era Danut Lupu nu asta.
    Iar Hernandez daca era in Cuba il impuscau dupa prestatia aia.O sa plece in curand,Stuttgarter Kickers are nevoie de un magazioner nou.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •