View Poll Results: Cine castiga titlul?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Manchester City

    4 30.77%
  • Liverpool

    5 38.46%
  • Tottenham

    0 0%
  • Chelsea

    0 0%
  • Arsenal

    1 7.69%
  • Manchester United

    2 15.38%
  • Alta. Care?

    1 7.69%
Page 3 of 71 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1471

Thread: Barclays Premier League 2019/2020.

  1. #43
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Eu sunt copil si nu ma mai joc de cativa ani.Acu ma joc cu feteleeee.Voi ati luat apucaturi de bebelusi iar eu de om matur.

    ggmu !!!

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Te joci cu papushile, Lucicus? Pai asa fac si fetele mici!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Parca si Mou l-a vrut pe Maguire acum un an... Si atunci ar fi fost si mai ieftin bine.
    Si... tocmai vad ca ati reusit sa faceti din Maguire cel mai scump fundas, iar din Wan-Bissaka cel mai scump fundas dreapta din istorie.
    Gata unul din recorduri, cel mai scump fundas dreapta e Cancelo la City.

  4. #46
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-am timp de copilarii din astea ce dureaza 10 luni. Dar va urez succes.
    Stai pe forum 5-6 ore pe zi da nu ai 10 minute pe saptamana sa iti faci echipa ?

  5. #47
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Am citit acest articol si sunt in extaz: https://www.gsp.ro/international/cam...ii-573570.html
    Deja din prima etapa avem un derby si un meci tare.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  6. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Stai pe forum 5-6 ore pe zi da nu ai 10 minute pe saptamana sa iti faci echipa ?
    Trebuie reseach, cine joaca cu cine, care-s indisponibilii, tot felu de chestii care ma plictisesc.
    Oricum pe mine ma intereseaza aproape exclusiv doar de Arsenal, cum mi-s jucatorii mei, ceilalti n-au decat sa crape.

    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Am citit acest articol si sunt in extaz: https://www.gsp.ro/international/cam...ii-573570.html
    Deja din prima etapa avem un derby si un meci tare.
    Buna dimineata! Daca intrai zilele trecute p-aici, sau citeai thread-ul din debut, aflai de la noi.


    Am intrebat acu vreo 3-4 ani cine e Ings ala!? M-ati facut tampit, ca e mare scula. Eu sincer inca n-am aflat cine e.
    Acu 2-3 ani v-am zis ca pe Negredo ala de la City, nici rezerva nu l-as tine la Arsenal. Sunt prost, ca e el bun de numa. L-au aruncat ca pe o cizma la Sevilla la cateva luni distanta, care la randul ei l-a aruncat ca pe o cizma habar n-am unde sau daca mai exista ala ca fotbalist!
    Giroud v-am zis ca e bun, nu cel mai bun dar e bun, uite c-a venit Lacasette si Aubumerangu pwlii si ambii s-au kkt pe ei in finala Europa League in timp ce Giroud a dat un gol dintr-o pozitie grea, umflandu-i de rusine pe toti fanii si conducatorii Arsenal care l-au dat.
    Si poate si alte exemple, eu daca sunt atent si vad ceva la un jucator, cam rar sa ma-nsel. Insa nu ma intereseaza momentan sa ma uit la altii, si nici concursuri din astea, am alte lucruri mai bune de facut. Arsenal pt mine e singurul interes din PL, restul sunt doar niste obstacole mai mult sau mai putin penibile, urate, scarbase, etc. Nu ma intereseaza decat ocazional, pur intamplator c-a facut nu stiu ce etapa asta, apoi am uitat de el! Punct.
    Last edited by Johnny D; 8th August 2019 at 11:21.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #49
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Cancelo -> City
    Spurs -> Lo Celso si Sessegnon - done deal. Urmeaza Dybala
    David Luiz -> Arsenal
    Sidibe -> Everton Sa-l scoata oare pe Coleman din primu 11? Cum a facut Digne cu Baines?
    Va fi o zi aglomerata in transferuri.

    PS: Pentru draft, am pus minimum 4, deocamdata suntem 3.
    Doctoreee, Yonutzz, Ionete, Lucica - haideti la draft sa vedem cat sunteti de buni
    Last edited by dardar_3; 8th August 2019 at 12:32.

  8. #50
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Deja sunteti culmea, parca ma implorati tu si nesimtitu al'lalt de Manchester Muciaited!
    Bine, hai ca-mi fac timp pt aberatia aia inutila! Doar pt voi 2, ca sa aveti cvorum cat incape, la inutilitate!


    Gata, am vazut despre ce-i vorba. Daca Arsenal ia campionatu la 34 de puncte avans, castig concursu!
    Last edited by Johnny D; 8th August 2019 at 13:54.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #51
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Cancelo -> City
    Spurs -> Lo Celso si Sessegnon - done deal. Urmeaza Dybala
    David Luiz -> Arsenal
    Sidibe -> Everton Sa-l scoata oare pe Coleman din primu 11? Cum a facut Digne cu Baines?
    Va fi o zi aglomerata in transferuri.

    PS: Pentru draft, am pus minimum 4, deocamdata suntem 3.
    Doctoreee, Yonutzz, Ionete, Lucica - haideti la draft sa vedem cat sunteti de buni
    Eu chiar intru putin pe forum. Dar daca in ultimele zile de inscriere nu sunteti destui, da-mi un pm si fac un efort.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  10. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Pai mai ai 22 de ore pana incepe pwlareala asta, cam atat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #53
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Cu campania de trasnferuri inca in desfasurare?

    Si unde e threadul pentru chestia aia?
    Last edited by Doctor_Satan; 8th August 2019 at 14:17.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  12. #54
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Juve tocmai a făcut cel mai prost deal ever. Cum sa îl dai pe Cancelo la schimb cu Danilo frate??!! Ala e pușcărie, iar Cancelo e world class. Afacere excelenta pentru City. Lukaku cică a plecat la Inter. Măcar joaca în CL. Sunt curios dacă se integrează acolo.

  13. #55
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,459
    Reputatie
    1
    Cancelo world class?Hahahha.

  14. #56
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Cancelo -> City
    Spurs -> Lo Celso si Sessegnon - done deal. Urmeaza Dybala
    David Luiz -> Arsenal
    Sidibe -> Everton Sa-l scoata oare pe Coleman din primu 11? Cum a facut Digne cu Baines?
    Va fi o zi aglomerata in transferuri.

    PS: Pentru draft, am pus minimum 4, deocamdata suntem 3.
    Doctoreee, Yonutzz, Ionete, Lucica - haideti la draft sa vedem cat sunteti de buni
    Uitasi sa zici de Tierney ala pe care l-a luat Arsenal. Si Johnny, cica scapati de Özil.
    Bre, ce afacere facu Betis... L-au cumparat pe Lo Celso acum o luna de la PSG cu 22 de milioane, il dau acum imprumut cu 16 milioane PE AN.

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Bun. Am scapat de Lukaku si nu am adus nimic, acum esti obligat sa-l promovezi pe Greenwood la meaningful minutes.

    Tineti minte ce va zic. E peste Rashford si o sa aiba un boom gen Sancho sezonul asta.

  16. #58
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Hopa. Iwobi la Everton.

  17. #59
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Cu campania de trasnferuri inca in desfasurare?

    Si unde e threadul pentru chestia aia?
    Uita-te pe pagina 2 la dardarel parca... eu acolo l-am gasit undeva.
    Peste 11 ore si jumatate se poate face draf-ul cred.

    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Hopa. Iwobi la Everton.
    Dupa un sezon bun acu 2 sezoane parea sa continue in crescendo si sa fie de Arsenal.
    Da de unde, a dezamagit crunt sezonul precedent, e de Everton si cam atat.

    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Uitasi sa zici de Tierney ala pe care l-a luat Arsenal. Si Johnny, cica scapati de Özil.
    Excelent, ca m-am saturat de inutilitatea lui in meciuri importante! Dupa esecul crunt de anul trecut cand puteam lejer sa prindem top 4 dar ne-am concentrat pe kktul ala cu Chelsea in EL, avem nevoie de jucatori noi, chiar daca necunoscuti, dar sa fie noi, sa fie un suflu nou! Trebuie sa scapam de retardati, Ozil e probabil tata lor, unde mai pui ca e si indolent si plictisit pe teren! Asta este cel mai important, si Una Emerita pare sa-si fi dat seama!


    PS: Sa-l iei pe Luiz cu 8 milioane de lire mi se pare aiurea rau, chilipir e putin spus!
    O fi fost el plictisit de tot de Chelsea, aproape ca mine, dar chiar asa la pret de dumping!?
    E chiar aiurea, avnad in vedere ca pe necunoscutu ala de la Lille dai 72 de milioane de lire, e ca si cum ai zice ca Acel Necunoscut = 9xLuiz! Un lucru e clar, cand dai atatia bani pe un nimeni, acel nimeni e doar 1 din 2 lucruri: ori e scula de scula ori e tzeapa tzepelor!
    Last edited by Johnny D; 9th August 2019 at 01:00.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #60
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Bun. Am scapat de Lukaku si nu am adus nimic, acum esti obligat sa-l promovezi pe Greenwood la meaningful minutes.

    Tineti minte ce va zic. E peste Rashford si o sa aiba un boom gen Sancho sezonul asta.
    Rashford ii un jucator de top, nu e peste el. Sau zici ca potential?
    Am vazut ca a impresionat Mason Greenwood la under 23 si la under 18 desi el are 17 ani, da nu stiu daca e gata de PL, diferenta e enorma. Practic cineva trebuie sa dea alea 20 de goluri a lui Lukaku. Eu zic ca Rashford si Martial o sa duca greul, e prea mult sa ceri de la un baiat de 17 ani sa il inlocuiasca.

  19. #61
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    MU
    M-a uimit ca United nu a adus nimic la schimb cu Lukaku (puteau incerca varianta Perisic, dar na... ). Lucica e deprimat pentru a plecat unu cu **** mare si a venit unu cu capu mare
    Eu cred ca vor avea rabdare pana in iarna cu proiectul Solskjaer si foarte putin probabil sa mai plece Pogba in conditiile in care nu au adus un inlocuitor.

    Everton
    O campanie de transferuri excelenta, poate cu un minus ca nu l-au adus pe Zaha desi ivorianul voia cu orice pret sa plece. Iwobi e tanar cu potential urias si pretul platit pe el e urias: aproape 50m de euro.
    Echipa probabila dupa ce vor intra in angrenaj noii jucatori:
    -----------------------Pickford-------------------------------
    Coleman ----------------- Mina ----- Keane -------- Digne
    --------------- Andre Gomes - Delph-----------------------
    ----Richarlison --------Siggy----------Iwobi----------------
    -----------------------Kean----------------------------------
    COYB!

  20. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    https://draft.premierleague.com

    Code to join this league: 357745-85303.

    Draft: Vineri, ora 12.

    Conditii: Minimum 6 jucatori si maxim 16. As vrea sa ne strangem 16 dar e greu. Nici nu mai are OLS atatia vizitatori.
    Cum dracu joci jocu asta, baga-mi-as pl-n el! De aia nu am avut chef sa intru, imi face el singur echipa si-mi baga niste panarame acolo de nici el nu cred ca stie cine sunt! N-am chef sa ma tot holb la el sa vad ce tre sa schimb si cum, N-AM CHEF! Mwie izolata fonic de joc infect!



    Il alta ordine de idei, azi incepe PL cu un masacru pe Anfield. Ce sa-i faci, c-asa-i p-aici.
    Last edited by Johnny D; 9th August 2019 at 12:35.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #63
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Am uitat de draft si mi-a ales calculatorul fantasy.jpg
    Iti alegi primu 11 si in functie de cum joaca in etapa iti puncteaza:
    goluri, assisturi, cleansheet, etc

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •