View Poll Results: FCSB - Botosani

Voters
6. You may not vote on this poll
  • 1

    4 66.67%
  • X

    2 33.33%
  • 2

    0 0%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 120 of 120

Thread: Etapa 3: FCSB - Botosani 0-2

  1. #106
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    oricum cred ca e cam inceputul sfarsitului si pt becali in fotbal . !
    Libera La LAZIO !

  2. #107
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    nu cred
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #108
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    e nu.. nu se mai baga bani.. nu se mai aduc antrenori... fara '' reciprocitati'' anu asta daca termina pe 4 5
    Libera La LAZIO !

  4. #109
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Prosport e de parere ca 'a fost victoria Fotbalului asupra potlogăriilor'






  5. #110
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,856
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    haaa nu credeam asta ) adika asta sunt omeniile lu becali ) cu astia cu clinceni .. cu chiajna (pe vremuri) ! surpriza frumoasa Merita parvenitu asta de becali pune toti lesinatii antrenori ca sa faca el echipa.. poate isi da seama pan la urma ca nu e chiar cum crede el
    Mie mi-e mila de Andone asta ca e baiat bun, dar prea bun, prea mult bun simt. Cand esti in fotbal de Liga 1, mai ales la echipe mari trebuie sa fii al dracului, cum e Shumudik sau Stoican, din astia. Rar poti rezista cu bunul simt ca Dica sau Andone. Eu la conferinta asta de presa de dupa meci ziceam clar: n-am echipa a 2-a, c-as fi bagat-o! Ce sa fac daca io n-am ca CFR 10 jucatori sa-i schimb!? Ce-i drept, la cum a jucat Botoshelu, oricum pierdeam azi dar macar mai odihneam din titulari. Dar daca n-ai curaju sa-ti exprimi sincer parearea cum o face Dan Petrescu de frica becaliotului... asa patesti.

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Prosport e de parere ca 'a fost victoria Fotbalului asupra potlogăriilor'



    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #111
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Mie mi-e mila de Andone asta ca e baiat bun, dar prea bun, prea mult bun simt. Cand esti in fotbal de Liga 1, mai ales la echipe mari trebuie sa fii al dracului, cum e Shumudik sau Stoican, din astia. Rar poti rezista cu bunul simt ca Dica sau Andone. Eu la conferinta asta de presa de dupa meci ziceam clar: n-am echipa a 2-a, c-as fi bagat-o! Ce sa fac daca io n-am ca CFR 10 jucatori sa-i schimb!? Ce-i drept, la cum a jucat Botoshelu, oricum pierdeam azi dar macar mai odihneam din titulari. Dar daca n-ai curaju sa-ti exprimi sincer parearea cum o face Dan Petrescu de frica becaliotului... asa patesti.



    e un idiot dal drq.. il tin minte de la Farul
    ... il luat jucatorii la misto (aia de la farul care erau atunci puscariile alea) da poi astia ) bine nu il int pe jiji.. jiji vrea sa faca echipa el deaia la pus acolo! In fine nu mai rep un brand azi.. e afacere de familie acolo! Mie imi place ma amuza )
    Libera La LAZIO !

  7. #112
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Ia spune Ionete, cati bani ai pierdut pe victorie fara egal Pana cand nu vom avea un campionat doar cu tur si retur, aceste victorii de 1.5p sunt de prisos

  8. #113
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,856
    Reputatie
    0
    Am pus doar 30 de lei, 2 bilete, unu cu 22 de lei fara Copil (care avea cota 1.70) si altu biletu original plus Copil cu 8 lei. Sincer nici nu stiu daca mi-a iesit sau nu vreun meci, am zis ca-mi verific biletele doar daca nu pierde FCSB dar sper sa piarda, nu ma intereseaza de 200-300 de lei cat aveam pe cele 2 bilete cumulat! Stai ca acu le si verific c-am si uitat de ele!

    Ha, a pierdut si Millman, si ala s-a jucat la 3 noaptea, aflam doar dimineata c-am pierdut pe-un meci! Asadar, Fuie MCSB!

    Armin Bet:
    Bilet necastigator1305120012003
    NRSTAREFIXNUMEVENIMENTPARIUCOTADATA
    1
    Da1849WRF/FCSB-BotosaniW11.2029.07 20:00
    2
    Da1432Ludogorets-Vitosha S.11.1229.07 21:00
    3
    Da1431WRF/Levski S.-Botev P.W11.0929.07 18:45
    4
    Da1873WRF/Aalborg-SilkeborgW11.1729.07 20:00
    5
    Da1709WRF/Derry C.-WaterfordW11.2029.07 21:45
    6
    Da1021P.Gunneswaran - J.Millman21.3230.07 03:05
    7
    Da1015Luc.Gomez - M.Granollers21.1030.07 06:00
    8
    Da1006B.Schnur - J.W.Tsonga21.2429.07 23:30
    9
    Da1009H.Hurkacz - D.Young11.3030.07 02:15
    10
    Da2715S.Lisicki - J.Paolini21.4229.07 16:30
    11
    Da2908P.Nouza - G.M.Moroni2129.07 17:20
    12
    Da1332A+5/D.Novak-J.Rodionov11.3029.07 15:50
    Cota: 10.04
    Miza: 20.95
    Taxa: 1.05
    Nr combinatii: 1
    Castig minim: 210.39
    Castig maxim: 210.39
    1305120012003


    Copil a castigat, deci si biletul de 8 lei cu castig 100 tot doar pe Millman ar fi fost pierdut daca nu pierdea FCSB-ul! Excelent!

    Uite tu cine l-a batut pe Millman, Gunneswaran! Pfai de capu si de zilele noastre! N-are cum! Blat! Binevenit de data asta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #114
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Ai muscat-o iar pe FCSB te-am mirosit la victorie fara egal cota in marja lui Ionete data viitoare iese

  10. #115
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,167
    Reputatie
    1
    cum ma johnny.. ai pus tu pe fcsb????? ma dezamagesti!
    Libera La LAZIO !

  11. #116
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,462
    Reputatie
    1
    Mergea pe varianta blat.

  12. #117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,856
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Ai muscat-o iar pe FCSB te-am mirosit la victorie fara egal cota in marja lui Ionete data viitoare iese
    N-auzi bai ca pierdeam doar pe mucea de Millman daca nu pierdeam pe FCSB inainte? Asa, a fost perfect, si mucele au pierdut, si eu am pierdut pe 2 meciuri, nu doar pe un meci, pe ultimul chiar cum e cel mai agonizant!

    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    cum ma johnny.. ai pus tu pe fcsb????? ma dezamagesti!
    Si-n Europa am pus si mi-a iesit. Eu nu pariez cu sufletul, doar cu creierul.
    Ca nu-mi baga Rapidul pita-n gura, trebuie s-o scot de undeva.


    Insa sambata, Rapid - Farul 1 solist, fara cu winner sau fara egal. Solist merge la sigur, bani la banca, si cu suflet, si fara suflet, si cu rantiune si fara ratiune si cu ce mai vrei! Suntem prea buni si prea flamanzi de a ajunge inapoi unde ne e locul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #118
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Dupa preparatorul fizic acum MM. MM este principalul vinovat de dezastrul de la echipa. Isi da demisia dar Becali refuza si spune ca prietenul la nevoie se cunoaste.
    In alta ordine de idei FCSBul e la 4 puncte de ultimul loc. E bine asa, dar unde-i clasamentul, Sevilla?

  14. #119
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cu rezultate de-astea, parca nici nu-ti mai vine sa postezi clasamentu'
    S-a stricat butonu' la tastatura. Poate-l repar pana la Dinamo-Clinceni
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  15. #120
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Ne ajungeti din urma.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •