View Poll Results: U Craiova - Chindia

Voters
3. You may not vote on this poll
  • 1

    2 66.67%
  • X

    1 33.33%
  • 2

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 22 of 22

Thread: Etapa 3: U Craiova - Chindia 1-0

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    sa sters ma johnny in ani astia.. eu zic de cand era la sageata.. era un jucator promitator !
    E retard din nastere! Nu conteaza cat esti de promitator daca esti retard. Retardul nu se poate scoate din sistem, sunt jucatori care se pierd cand ti-e lumea mai draga, pe astia nu-i poti antrena. Astia-s asa numitii jucatori de antrenament care cand ai nevoie de ei sa-ti scoata un rezultat, se kk pe ei si pe tine. Multi antrenori sunt fentati de "talentul" lor si eforturile lor de la antrenamente, pentru ca alearga si au o tehnica buna.


    Pe mine secunda aia critica cand il vad cum finalizeaza, sau cum dribleaza nu la mijlocul terenului, ci 1 vs. 1 cu fundasul central sau lateral cand fundasul nu are dublaj, acolo se vede cine e jucator si cine nu e. Ionitza e jucator sau a fost la Rapid si Astra, Roman ala e panarama. Nu am nici un dubiu ca o data revenit la Rapid, Ionitza ne va rearata cine este!


    L-am vazut ieri pe bietu Costache 1 vs. 1 cu fundasul lateral ce-a facut, s-a uitat la el si s-a lovit de el, apoi singur cu portaru a dat la dracu o minge, nici macar pe poarta, astia-s jucatori de care mie nu-mi trebuiesc. Cand or sa se maturizeze sa nu se piarda cu firea, or sa fie valorosi, pana atunci sunt doar niste gaini fara cap care fug si dau la dracu mingile.


    Eu daca as fi antrenor, nu m-ar interesa asa numitele stagii de antrenament. Irelevant. Mi-ar trebui casetele cu meciurile jucate de acei jucatori si as da pe FF pana cand au mingea la picior, sa vad ce fac cu ea. Si mai ales in preajma careului advers. Ar trebui vizionate mii de ore de casete, e adevarat, dar ar fi util deoarece doar in timpul unui meci in faze critice vezi ce mental, adica ce valoare are un jucator. Cei care joaca la fel ca Budescu indiferent de meci sau de adversar, aia sunt jucatorii valorosi, cei care joaca bine doar fara presiune sunt capcanele care trebuie evitate!!!! Antrenorii de rahat nu stiu asta si sunt cel putin 90% dintre toti antrenorii din lume, printre care si Contra sau Daum. Daca ar fi stiut acest simplu fapt, nu l-ar fi convocat in veci pe Stanciu la nationala din momentul cand n-a mai fost titular la Anderlecht incoace.
    Last edited by Johnny D; 28th July 2019 at 21:26.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •