Results 1 to 5 of 5

Thread: Cupa Romaniei 2019/2020

  1. #1
    portocaliu
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    64,666
    Reputatie
    1

    Cupa Romaniei 2019/2020

    S-au tras la sorti meciurile fazei nationale din Cupa Romania


    Am retinut cateva meciuri interesante:

    Albești – Sănătatea
    Vaslui – Viitorul Curița
    Avântul – Mărășești
    Ajax Botoroaga – Roșiori 2008



    si evident
    CSA Steaua București – CS Mihai Bravu
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    55,478
    Reputatie
    0
    Ce ti se pare interesant?

  3. #3
    portocaliu
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    64,666
    Reputatie
    1
    Mai nou, intrebarea ta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    43,882
    Reputatie
    0
    Steaua e interesanta, cica cupa e pt loseri insa mai nou, e prezenta din primul tur!

    Brav intr-adevar acel Mihai, da tot nu e vreun Carmen!
    N-am crezut vreodata ca o sa pot fi neutru cand joaca spurcaciunea dar... uite ca minunea s-a produs, s-a impartit in doua si se bate cu ea insasi!

    Dubel, te astept cu berea la meci!

  5. #5
    junior CaptainClaw's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Arad
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    In sfarsit am ajuns la fazele interesante, 16imi de finala:
    Concordia Chiajna (L2) - FC Voluntari
    Rapid (L2) - Poli Iasi
    Academica Clinceni - Turris (L2)
    Flacăra Horezu (L3) - Astra
    Ripensia (L2) - Sepsi
    FC Botosani - CFR Cluj
    Foresta Suceava (L3) - Gaz Metan
    CS Făurei (L3) - CS Mioveni (L2)
    UTA (L2) - Dinamo
    Sănătatea Cluj (L3) - Viitorul
    FC U Craiova (L3) - U Cluj (L2)
    Metalul Buzău (L3) - Csikszereda (L2)
    CSM Resita (L2) - CS Universitatea Craiova
    Metaloglobus (L2) - FCSB
    Chindia Târgoviste - Hermannstadt
    Industria Galda (L3) - Petrolul (L2)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •