View Poll Results: cine se califica?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Maccabi

    2 33.33%
  • CFR

    4 66.67%
Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 194

Thread: CFR Cluj - Maccabi Tel-Aviv (Tur 2 preliminar Champions League)

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1

    CFR Cluj - Maccabi Tel-Aviv (Tur 2 preliminar Champions League)

    Tur pe 23 iulie, retur pe 30 iulie.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Iarasi returul acasa!?

    Excelent!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Nup, tocmai am citit ca e invers. Cine-a pus thread-ul asta sa faca bine sa puna corect!
    Nu mai faceti thead-uri inainte sa stiti cine joaca primul meci si unde, ca e de kkt. Era mult mai bine returul acasa!
    Last edited by Johnny D; 18th July 2019 at 15:21.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Ieri citisem ca e invers

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Pai astia de pun articole aici la noi pe site au postat, mi-au stricat ziua!
    Era nevoie sa se joace si returul asta in Gruia, altfel e cand joci acasa decisivul, stabilesti ritmul, dai cate trebuie!


    Ca PSG cu MU! Fraieri frate, rar asa fraieri... :-j Daca esti destul de cretin sa joci cu Mbappe varf, n-ai de la cine sa astepti mare lucru...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Nu conteaza. PSG a pierdut doua duble in ambele cazuri

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    L-am luat pe Mbappe la FIFA 2019, si dupa ce l-am luat Professional a devenit prea lejer, pe el si pe Neymar, am terminat cu 106 puncte in clasament cu Arsenal! Neymar e mult sub Mbappe la FIFA, dar are cel mai tare mod de-a se bucura dupa goluri, e piz.da rau, ar trebui si-n realitate sa faca la fel, ar fi epic! Din cauza lu Mbappe acuma am trecut de la Professional la World Class, fantastic ce control are in viteza, as fi tampit sa-l tin in careu... fuge de zici c-are picioare de 2 ori mai lungi decat toti ceilalti! Joc cu 2 varfuri, Neymar si Mbappe (Aubumerang si Lacasetuc sunt rezerve), si e un pic altfel ca ambii intra prin extrema fundasilor centrali si pot face prapad cu ei. Cu Mbappe mai ales, nu pot pune aia mana pe el, Neymar e mai fragil. Dar suteaza bine! Intr-o finala de CL am dat 3 bari cu el! Si cu Mbappe 3 goluri! Ce mi-au supt p.la Real Mucid, ce bine m-am simtit!


    Abia astept sa promoveze Rapidu, colo pe la FIFA21, sa-l iau si la Rapid! Atata salvez, fac economii pana-l iau! Bine, la FIFA bugetele nu ti se reporteaza de la un an la altul, trebuie sa tot cumperi jucatori tineri valorosi si sa-i vinzi pe toti intr-un sezon ca sa-l iei pe Mbappe!


    Deja imi imaginez: Mbappe - FC FCSB 6-1! Daca nu-i retrogradeaza in Liga a 4-a pana atunci, Talpan! =))


    Apropo de transferuri, e un lucru misto la FIFA, daca iei un jucator de 16-17 ani si ala la 20 de ani face 100 de milioane, 100 de milioane iei pe el, indiferent ca esti la Manchester City sau la Targoviste. Aici nu e ca-n realitate, ca un jucator cu acelasi talent daca vine din Romania e 10 milioane, daca vine din Anglia e 100! Cat e valoarea, atata e si costul! ECHITATE! De aia daca esti jmecher, ii faci contract pe 5 ani cand il iei cu salar mic ca e pricajit, si cand sa i-l reinoiesti, il vinzi! Ca oricum nu ai putea sa-i platesti salarul pe care-l cere! : )
    Last edited by Johnny D; 18th July 2019 at 15:47.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    stiu! nu ai postat pe topicul tau de pariuri pt ca era putin offtopic

    ,


    zic sa dau si un qoute la minunatie pt ca au ma fost cazuri de disparitii neelucidate ale postarilor tale
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    L-am luat pe Mbappe la FIFA 2019, si dupa ce l-am luat Professional a devenit prea lejer, pe el si pe Neymar, am terminat cu 106 puncte in clasament cu Arsenal!) Neymar e mult sub Mbappe la FIFA, dar are cel mai tare mod de-a se bucura dupa goluri, e piz.da rau, ar trebui si-n realitate sa faca la fel, ar fi epic! Din cauza lu Mbappe acuma am trecut de la Professional la World Class, fantastic ce control are in viteza, as fi tampit sa-l tin in careu... fuge de zici c-are picioare de 2 ori mai lungi decat toti ceilalti! Joc cu 2 varfuri, Neymar si Mbappe (Aubumerang si Lacasetuc sunt rezerve), si e un pic altfel ca ambii intra prin extrema fundasilor centrali si pot face prapad cu ei. Cu Mbappe mai ales, nu pot pune aia mana pe el, Neymar e mai fragil. Dar suteaza bine! Intr-o finala de CL am dat 3 bari cu el! Si cu Mbappe 3 goluri! Ce mi-au supt p.la Real Mucid, ce bine m-am simtit!


    Abia astept sa promoveze Rapidu, colo pe la FIFA21, sa-l iau si la Rapid! Atata salvez, fac economii pana-l iau! Bine, la FIFA bugetele nu ti se reporteaza de la un an la altul, trebuie sa tot cumperi jucatori tineri valorosi si sa-i vinzi pe toti intr-un sezon ca sa-l iei pe Mbappe!


    Deja imi imaginez: Mbappe - FC FCSB 6-1! Daca nu-i retrogradeaza in Liga a 4-a pana atunci, Talpan!


    Apropo de transferuri, e un lucru misto la FIFA, daca iei un jucator de 16-17 ani si ala la 20 de ani face 100 de milioane, 100 de milioane iei pe el, indiferent ca esti la Manchester City sau la Targoviste. Aici nu e ca-n realitate, ca un jucator cu acelasi talent daca vine din Romania e 10 milioane, daca vine din Anglia e 100! Cat e valoarea, atata e si costul! ECHITATE! De aia daca esti jmecher, ii faci contract pe 5 ani cand il iei cu salar mic ca e pricajit, si cand sa i-l reinoiesti, il vinzi! Ca oricum nu ai putea sa-i platesti salarul pe care-l cere! : )
    Last edited by Novac; 18th July 2019 at 16:00.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    stiu! nu ai postat pe topicul tau de pariuri pt ca era putin offtopic

    Sa ne mai destindem si noi putin, dupa calificare, zic!

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    zic sa dau si un qoute la minunatie pt ca au ma fost cazuri de disparitii neelucidate ale postarilor tale
    Minciuni nerusinate!

    Doar daca nu le-o fi sters Leo!
    Last edited by Johnny D; 18th July 2019 at 16:02.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    ah, erai tensionat?


    daca nu zici nimic ...

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Deloc! E o zi f buna azi, e nevoie de cel putin 10 Novacei veninosi sa mi-o strice, si nu de tot, maxim 10 minute!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #12
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Mbappe si Neymar la Arsenal? Vise tata, vise... Sa-i ziceti sarumana lu Aubameyang ca a venit la nivelul vostru.

  13. #13
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Nu sunt vise, sunt semnale electronice cat se poate de reale!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #14
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    e mai greu ca cu astana..
    Last edited by LazioRoma; 18th July 2019 at 23:13.
    Libera La LAZIO !

  15. #15
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    A fost, vrei sa spui! Sau se rejoaca meciul?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #16
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    A fost, vrei sa spui! Sau se rejoaca meciul?
    e mai greu meciu ca ala cu astana !
    Libera La LAZIO !

  17. #17
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #18
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Am pariat pe victoria ceferistilor.

  19. #19
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Eu am pus fara egal, cota 1.41, e bun si asa. Probabil iti iese.


    Noua provocare pt dubla campioana a Romaniei la rand: CFR vs. Israel!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #20
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    si eu pe ei.. 1 si sub 2.5 ..
    Libera La LAZIO !

  21. #21
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu am pus fara egal, cota 1.41, e bun si asa. Probabil iti iese.


    Noua provocare pt dubla campioana a Romaniei la rand: CFR vs. Israel!
    Dubla campioana )
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •