View Poll Results: Sepsi - FCSB

Voters
6. You may not vote on this poll
  • 1

    3 50.00%
  • X

    1 16.67%
  • 2

    2 33.33%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 68

Thread: Etapa 2: Sepsi - FCSB 0-0

  1. #43
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Hotilor! A fost penalty.
    Chiar a fost.. da si in prima rep pt spurcaciunea jiji sta a fost ! Adika un arbitraj slab per total
    Libera La LAZIO !

  2. #44
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Oi impiedicate...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. 22nd July 2019, 23:02

  4. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Meci de kkt
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #46
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Niste rapandule oparite.

  6. #47
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    ))
    Libera La LAZIO !

  7. #48
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Acuma vin cupele europene.. lasatii sa se antreneze pt grupe =))))))
    Libera La LAZIO !

  8. #49
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    dar vai...
    spurkaciunile impiedicate de unguri?

    lol.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  9. #50
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    A inceput bine Liga 1 2017/2018
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #51
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    A inceput bine Liga 1 2017/2018
    mda, intr-adevar foarte mult respect arata pt aceasta mana de uzeri ramasi...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  11. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Iarasi nu felicitam cunoscatorii!? Mai, mai dar invidiosi am ajuns!

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    A inceput bine Liga 1 2017/2018
    Las-o saraca, ca nu mai stie de ea. Va fi bine si pt ea candva, Dinamo isi va reveni... chiar daca nu acum, peste 3-4 ani dar sunt sigur ca-si va reveni!


    Dar mai avem si alti moderatori care ar putea... se stiu ei...
    Last edited by Leo; 23rd July 2019 at 11:40.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #53
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Pe becali.. nu cred ca exista om sanatos in tara asta sa il haleasca.. sincer...
    Băi ăsta care nu înțelegi nimic din ce se întâmplă în fotbal, reține, dacă nu era Gigi, Steaua era în acest moment precum mimamo sau echipa decedată. Trebuie să ai creierul cât un dop ca să-ți imaginezi că în fotbal se pot face rezultate fără bani.

    Cât despre meci, dacă prima repriză a fost cât de cât echilibrată, în a doua a existat doar Steaua. Doar ghinionul a făcut să nu plecăm cu 3 puncte de la Sfântu Gheorghe.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Salutam un Dubel matinal, bianual!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Băi ăsta care nu înČ›elegi nimic din ce se întâmplă în fotbal, reČ›ine, dacă nu era Gigi, Steaua era în acest moment precum mimamo sau echipa decedată.
    Care decedata, bwuei? Ca anu viitor venim sa v-o dam supervicecampioanei voastre la poponetz, din nou!

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Trebuie să ai creierul cât un dop ca să-Č›i imaginezi că în fotbal se pot face rezultate fără bani.
    Tocmai te contrazici cu Jijel, ca el tocmai asta zice, ca nu baga bani la echipa, doar face bani.

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cât despre meci, dacă prima repriză a fost cât de cât echilibrată, în a doua a existat doar Steaua. Doar ghinionul a făcut să nu plecăm cu 3 puncte de la Sfântu Gheorghe.
    Si arbitrul, asa un picutz. Ca daca voia, dadea unul din alea doua.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #55
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Când o echipă falimentează, așa cum s-a întâmplat de cea înființată de agenții sovietici Geza și Kahane, se numește că a decedat. Asta-i doar o clonă susținută cu bani de la Primăria sector 1 și bineînțeles PSD, partidul cu peedigre bolsevic.

    Arbitrajul a fost corect. Dacă e să judeci acele faze de așa-zise lovituri de pedeapsă, atunci Steaua l-a avut pe cel mai clar. Acele aruncări ca în bazin nici în liga 3-a nu se mai acordă. Dar așa se întâmplă când frustrarea urlă în unii așa că tine.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Eu n-am zis c-a fost, ci ca se puteau da, adica circumstante fura. De alea a lu Petrescu cu Iasu ce mai zici?

    Pe ce sa fiu frustrat, pe locurile voastre 2, 4 consecutive? Da, nasol rau. Par bune de tot!

    Pe emblema scrie Rapid 1923! Emblema oficiala! Nu ca la voi astia originalii carora justitia v-a interzis sa-i purtati pana si conturul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #57
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Băi ăsta care nu înČ›elegi nimic din ce se întâmplă în fotbal, reČ›ine, dacă nu era Gigi, Steaua era în acest moment precum mimamo sau echipa decedată. Trebuie să ai creierul cât un dop ca să-Č›i imaginezi că în fotbal se pot face rezultate fără bani.

    Cât despre meci, dacă prima repriză a fost cât de cât echilibrată, în a doua a existat doar Steaua. Doar ghinionul a făcut să nu plecăm cu 3 puncte de la Sfântu Gheorghe.
    Bai asta.. care intelege tot! ia uitete in ultimelw mele postari sa vezi ca mereu am zis ca fara bani nu ai ce performanta sa faci!
    E vb de caracterul lui ca om.. ca angajaza toti idioti ca antrenori doar ca sa faca el echipa eu de asta nu il halesc nu din alt motiv!
    Libera La LAZIO !

  17. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Cu Dubel te certi tu? Cand te iei de FC FCSB e ca si cum te-ai lua de maa-sa, Sfanta treime si de Alah simultan! N-ai cu cine!
    Cu Dubel e de discutat asa ca de la mistocar la dilimandros, vorba sconcsilor de pe forum!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #59
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Iarasi nu felicitam cunoscatorii!? Mai, mai dar invidiosi am ajuns!



    Las-o saraca, ca nu mai stie de ea. Va fi bine si pt ea candva, Dinamo isi va reveni... chiar daca nu acum, peste 3-4 ani dar sunt sigur ca-si va reveni!


    Dar mai avem si alti moderatori care ar putea... se stiu ei...
    Gagauta, tu pe ce planeta traiesti? Ai cumva impresia ca daca putea vreunul dintre moderatorii de pe Liga 1, nu modificam titlul subforumului? Ii cerem lui Vadim de doi ani de zile sa modifice, el e singurul care poate face asta.

  19. #60
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Ok Leo, scuze.

    Dar tre sa recunosti ca si Clau e simpatic:

    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    (...)oricine vine ca antrenor la Dinamo trebuie sa arate ca el e seful si sa nu are probleme de autoritate
    Zici ca e fiul patronului de la Sexi dupa discursul de ieri dupa meci!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #61
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    E parerea lui si o respectam.

  21. #62
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Nu ma refeream la parere, ci la formulare. E de secui din ala ascuns de civilizatie, dar ma rog. Fiecare cu observatiile lui.
    Referitor strict la parerea lui, e complicat de zis unde se termina o mana autoritara si unde incepe una tirana.
    Eu personal prefer antrenorii domoli, simpatici, adormiti care dau nota de relax echipei, si daca nu faci ce-a zis antrenoru, 10% din salar pe 3 luni taiat asa frumos si destins spus, fara pic de agresivitate ori tiranie. La a 2-a abatere 50% si la a 3-a joci gratis!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #63
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Foarte ciudat dar si eu cred ca sanctiunile cu taierile din salar sunt foarte ok.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •