View Poll Results: Cine promoveaza in Liga 1?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • U Cluj

    1 5.88%
  • Rapid

    4 23.53%
  • Petyrolul

    4 23.53%
  • Farul

    2 11.76%
  • UTA

    7 41.18%
  • Concordia Chiajna

    0 0%
  • Dunarea Calarasi

    0 0%
  • Ripensia

    3 17.65%
  • ASU Poli Timisoara

    0 0%
  • Pandurii Tg Jiu

    1 5.88%
  • FC Arges

    1 5.88%
  • Daco - Getica

    0 0%
  • Sportul Snagov

    0 0%
  • Metaloglobus

    0 0%
  • Luceafarul Oradea

    0 0%
  • CS Mioveni

    1 5.88%
  • FK Csíkszereda

    0 0%
  • CSM Resita

    0 0%
  • Turris-Oltul Turnu Magurele

    4 23.53%
  • Gloria Buzau

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 19 of 36 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 379 to 399 of 745

Thread: Liga 2 - sezon 2019/2020

  1. #379
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Petrolul defilant - UTA 0-6, tur-retur, cate 3 pe repriza de 90 de minute!
    Bagel, cum ar zice tenismanul! Unii defileaza, altii joaca fotbal!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #380
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,040
    Reputatie
    0
    Stoican demis de la Petrolul, nu rezista nici in Liga II, posibil sa aiba o promovare din amintiri cred, nu o fi asa de slab...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #381
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Naaa...., ca-mi placea de el, cu defilatu'. O sa-mi lipseasca!

    Mai ales daca se apropie de noi Petrolul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #382
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Salutare. Nu am mai fost de mult pe aici. Bine ca mi-am adus aminte parola. 🤣🤣🤣

  5. #383
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,040
    Reputatie
    0
    Ionita se anunta la Rapid asa cum a prevestit Ion

    Asta dupa ce a tras 2 tepe la CFR si Craiova, gaura la bani
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  6. #384
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    tiganul la tigan trage si ionete stie asta
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #385
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by micutzu View Post
    Salutare. Nu am mai fost de mult pe aici. Bine ca mi-am adus aminte parola. ������
    Sa traiesti! Ca trebuiesti!

    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Ionita se anunta la Rapid asa cum a prevestit Ion

    Asta dupa ce a tras 2 tepe la CFR si Craiova, gaura la bani
    ASAAAAAAA BAAAAAAAAI!

    Nu e nici o prevesteala, e inima lui! Inima pe inima de rapidist se cunoaste!

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    tiganul la tigan trage si ionete stie asta
    Musteste ciuda-n voi!

    Ce sa va fac eu daca la voi iubirea inseamna doar futai si nu inima!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #386
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ionita e redus mintal. Face parte din tagma analfabetilor functionali ai tarisoarei asteia. Omu' nu intelege nimic din ceea ce i se spune de catre antrenori si, normal, nu poate aplica in teren, ceea ce-i cer acestia. Asta-i motivul pentru care toti antrenorii vor sa scape de el. Asta-i mai redus, si nu glumesc, ca Raducan Claudiu. Ala, macar, asa tampit cu era pricepea ce ii spune Piti si aplica in teren. Handicapatului mintal poti sa-i si desenezi si nu pricepe si pace. Ce bine ca redusul n-a acceptat sa vina la Steaua in momentul cand Gigi i-a dat de inteles ca-l doreste.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #387
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    sa ne intelegem, discutam de ionita sau ionete?

  10. #388
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Dubel saracu nu stie despre ce vorbeste, oricum habar nu are de psihologia umana. Va vedea el la Rapid cat ii reduce mintal Ionita la zero pe adversarii Rapidului, cum i-a redus si pe adversarii Astrei cand le-a luat titlu de sub ochi atat in anul titlului cat si in meci direct in anul urmator, cand l-a dat CFR-ului!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #389
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,452
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ionita e redus mintal. Face parte din tagma analfabetilor functionali ai tarisoarei asteia. Omu' nu intelege nimic din ceea ce i se spune de catre antrenori si, normal, nu poate aplica in teren, ceea ce-i cer acestia. Asta-i motivul pentru care toti antrenorii vor sa scape de el. Asta-i mai redus, si nu glumesc, ca Raducan Claudiu. Ala, macar, asa tampit cu era pricepea ce ii spune Piti si aplica in teren. Handicapatului mintal poti sa-i si desenezi si nu pricepe si pace. Ce bine ca redusul n-a acceptat sa vina la Steaua in momentul cand Gigi i-a dat de inteles ca-l doreste.
    Gigi nu e la Steaua.E la Fotbal Club Sportul Bucurestean.

  12. #390
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Numero Dieci View Post
    Gigi nu e la Steaua.E la Fotbal Club Sportul Bucurestean.
    Esti cretin?! Ti-am aratat de nenumarate ori ca FCSB este Steaua pentru majoritatea oamenilor de fotbal, inclusiv ziaristi. Mai baga un ochi pe 'Declaratia zilei bis' sau CAFENEAUA - 'La taclale microbiste'. Chiar si utimul sondaj facut de GfK, una dintre cele mai mari companii de cercetare de piațã din lume, arata ca majoritatea suporterilor Stelisti percep FCSB ca fiind Steaua. Nu degeaba aproape 41 la suta dintre cei chestionati au raspuns ca sunt suporterii FCSB/Steaua.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #391
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    sa ne intelegem, discutam de ionita sau ionete?
    Dupa ultimul raspuns/mesaj dat, s-ar putea sa fie vorba de amandoi in ceea ce am postat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #392
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,452
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Esti cretin?! Ti-am aratat de nenumarate ori ca FCSB este Steaua pentru majoritatea oamenilor de fotbal, inclusiv ziaristi. Mai baga un ochi pe 'Declaratia zilei bis' sau CAFENEAUA - 'La taclale microbiste'. Chiar si utimul sondaj facut de GfK, una dintre cele mai mari companii de cercetare de piațã din lume, arata ca majoritatea suporterilor Stelisti percep FCSB ca fiind Steaua. Nu degeaba aproape 41 la suta dintre cei chestionati au raspuns ca sunt suporterii FCSB/Steaua.
    Nu ma intereseaza perceptia unir idioti.Pai daca sunt toti idioti trebuie sa fiu si eu?
    Juridic s-a demonstrat ca Fotbal Club Sfantul Becali nu e una si aceeasi cu Steaua.
    La fel aceeasi perceptie si cu sondajul ala de 2 lei ca sa nu mai zic ca nu ai cum sa fii suporter stelist/fcsbist in acelasi timp si nici nu a aratat asta sondajul.
    Atata fail intr-un singur post rar vezi.

  15. #393
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Petrolul va avea doua cantonamente in Turcia, in perioadele 12-24 ianuarie si 2-14 februarie. Vor avea 5 meciuri de verificare:
    -BSC Budaorsi (Liga 2, Ungaria, locul 12), pe 18 ianuarie
    -BFC Siofok (Liga 2, Ungaria, locul 6), pe 21 ianuarie
    -FC Nizhniy Novgorod (Liga 2, Rusia, locul 11), pe 4 februarie
    -FC SKA Khabarovsk (Rusia, liga 2), pe 7 februarie
    -FK Graficar Beograd (Serbia, liga 2, locul 1), pe 8 februarie
    plus alte trei meciuri care nu au fost stabilite inca.

  16. #394
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Turris a ramas din nou fara antrenor. Cine ii va lua locul lui Baciu, Lincar?

  17. #395
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Practic daca l-ar repune pe Lincar e ca si cum si-ar spune insisi: suntem niste imbecili, cu totii idioti ca am dat afara cel mai bun antrenor, doar pentru ca nu i-am respectat decizia privind un jucator!


    Rapid va juca in Antalya primul si unicul cantonament.
    Mi se pare stupid sa faci 2 cantonamente, atat ca bani cheltuiti cat si ca irosire de energii pe drumuri, timpul e foarte scurt pana la reinceperea campionatului, nu-i vad sensul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #396
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Lincar revine antrenor la Turris. Te temi Johnny?

  19. #397
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Ma bucur de prostia lor ca l-au dat afara cand era invincibil!
    Acum e mai greu pentru el. Ma-ntrebi pe mine ca sa stii si tu ce sa simti.


    Raspunsul nu poate fi decat unul singur: ma uit in sus, nu-n jos.
    Locurile 1-2 sunt obiectivul nostru.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #398
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Petrolul face curatenie, 8 jucatori au fost dati afara. Printre ei se afla si Barboianu si Cioinac cunostintele noastre.

  21. #399
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,760
    Reputatie
    0
    Oho! Se vrea treaba, nu pot accepta ca Rapidul care acu 3 ani era in faliment si a inceput din a 4-a, e peste ei la primul sezon!

    Mic ciudic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •