View Poll Results: Cine promoveaza in Liga 1?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • U Cluj

    1 5.88%
  • Rapid

    4 23.53%
  • Petyrolul

    4 23.53%
  • Farul

    2 11.76%
  • UTA

    7 41.18%
  • Concordia Chiajna

    0 0%
  • Dunarea Calarasi

    0 0%
  • Ripensia

    3 17.65%
  • ASU Poli Timisoara

    0 0%
  • Pandurii Tg Jiu

    1 5.88%
  • FC Arges

    1 5.88%
  • Daco - Getica

    0 0%
  • Sportul Snagov

    0 0%
  • Metaloglobus

    0 0%
  • Luceafarul Oradea

    0 0%
  • CS Mioveni

    1 5.88%
  • FK Csíkszereda

    0 0%
  • CSM Resita

    0 0%
  • Turris-Oltul Turnu Magurele

    4 23.53%
  • Gloria Buzau

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 25 of 36 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast
Results 505 to 525 of 745

Thread: Liga 2 - sezon 2019/2020

  1. #505
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Meci decisiv pentru realegerea primarului Tudorache, care a inceput meciul de la Ploiesti cocotat pe spatele tricourilor visinii 11m neacordat pt Petrolul, min 1, totul incepuse cum o lasasem la Mioveni Cuprins de remuscari, Dima elimina un rapidist pentru un fault minuscul. Meci slab, arbitraj mizerabil, am schimbat la Brescia cu Roma.

  2. #506
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Vine sfârșitul lumii și Rapid nu are de gând să dea gol în 2020. Ireal frate așa ceva. Ultimul loc scrie pe Rapid, din păcate.

  3. #507
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Hehehe, ce tiganie de meci

    Rapiduletele e dus pe pla! Asta e cert

    De pertolul nu mai zic. Aia trebuie eliminati cu foc din fotbal!
    Last edited by Hingherul; 11th July 2020 at 21:47.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #508
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Incredibil bă așa ceva ))))

  5. #509
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Vezi, capitane, ce caterinca e in liga secunda? Eu zic c-o sa va adaptati
    Last edited by Hingherul; 11th July 2020 at 21:51.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #510
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Petrolul are nevoie de 5 penaltyuri si probabil o a 3-a eliminare la Rapid pentru a castiga )
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  7. #511
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Încă un clasic 0-0 pentru Rapid. Încă 3 urmează, același scor marcă înregistrată. )

  8. #512
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Nici nu stii care echipa sa spui ca a fost mai proasta.

    Ioane, cu astia vrei tu sa vii in liga 1?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #513
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Vine sfârșitul lumii și Rapid nu are de gând să dea gol în 2020. Ireal frate așa ceva. Ultimul loc scrie pe Rapid, din păcate.
    Doar cu 3 victorii mai putem emite pretentii, sanse 0.001% dar macar a fost show, nu poate zice nimeni ca nu ne-am luptat! Ca intr-O Scrisoare Pierduta, aici a fost Golul Pierdut: si lupta si da-i, si da-i si lupta!

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Nici nu stii care echipa sa spui ca a fost mai proasta.

    Ioane, cu astia vrei tu sa vii in liga 1?
    20% din ei raman, ca acolo cu bugetele de Liga 1 gasesti o gramada de rapidisti de Liga 1 sa vina, in frunte cu Ionita. Dar nu e cazu anu asta, doar de la anu, daca nu ne desfiintam intre timp. Nu stiu fara drepturi TV daca mai sunt bani si la anu, vom vedea.
    Last edited by Johnny D; 11th July 2020 at 23:11.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #514
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E naspa pentru voi ca mai vin si alegerile locale si pesedeaua o sa fie rasa de pe fata pamantului.
    Deci ciuciu sponsorizari de la primaria sectorului 1


    In locul vostru m-as da cu binisorul pe langa Timache. Poate se lipeste un contract. Macar cu apa minerala sa va sponsorizeze. Ca pe aia plata o baga in bere
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #515
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Aia pe linie sportiva n-au sponzorizat absolut nimic, ei ne-au luat doar sigla si palmaresul. Din pacate pentru noi sigla si palmaresul nu joaca pe teren, ci jucatorii cumparati pe 2 lei jumate!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #516
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Gluma, gluma dar eu va recomand sa luati antrenamentele in serios!
    Maine, poimaine vine dinamo si nu va vad bine cu stilul asta de joc
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #517
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Pe de alta parte suntem la nivelul celorlalte cu exceptia lui Turris care mi se pare cea mai buna echipa din acest play off. Daca nu le-ar fi plecat Lincar de prosti ce-s, la ora asta cu alea 15 puncte sau cate au pierdut cand el n-a fost, erau promovati cu tot cu injumatatire cu tot. Nu e chiar atat de dezastru la primul sezon. Petrolul, UTA si U Cluj se zbat in Liga a 2-a de multi ani, degeaba.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Gluma, gluma dar eu va recomand sa luati antrenamentele in serios!
    Maine, poimaine vine dinamo si nu va vad bine cu stilul asta de joc
    Vom vedea. Dinamo are sanse mai bune de Liga 1 decat noi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #518
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Turris a facut o chestie interesanta: si-a tinut jucatorii din Liga a 3-a, noi NU, ca suntem mai DASTEPTI! Aducem altii mai buni! Pana la anul poate vor forma o echipa, schinjuirile acestui play off s-ar putea sa-i ajute. Si la anul ii va ajuta si tribuna.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #519
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am vazut cat i-a ajutat tribuna. Erati smardoi cand jucati cu agricultori si primari in gumari, o ardeati a la peaky blinders cu amatorii de la csa. Cand ati ajuns intr-o liga de baieti care a opus rezistența, i-au facut albie de porci pe Pancu si pe jucatori. Asta nu e ceva nou in Romania, dimpotriva. Doar sa nu te bazezi pe tribuna cand lucrurile nu merg. Cand merg, da, baga ala mersul trenurilor la tobă, zici ca e Neil Pearth, de la Rush. Eu am prins Rapidul si pe vremea cuplajelor de pe 23. Era asa o lehamite...demnă la infrangere, pe care astazi nu o mai regasesti. Azi se arunca cu pișat, se scuipă splina cu tot cu muci. Am spus nu pt ca la noi e mult diferit. Mie mi-este scarba nu de fotbal, ci de ce a mai ramas in jurul lui. Baaa, treziti-va, aveti 3 ani de cand existati, vreti prea repede si prea mult, dintr-odata. PS. Echipa e ok. Da-io lu' Multescu sau Andone si o sa vezi ca jocul poate pleca si vertical, nu din marsarier. Vezi ca baietii astia, cand erau lasati sa faca treaba, au dat goluri cu o echipa minuscula - Sportul-, cat nu are Alexa floci pe paula. Ce dinamica sa aiba Alexa, cand el a dat toata viata pase la fundasi si portar. A, da, si un gol la Bruges care l-a enervat pe Mendoza. Mai bine nu-l dadea, in **** mea

  16. #520
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0


    Si totusi, este neinvins! Si cred ca va termina sezonul neinvins cu Rapid!

    Ia zi tu, cine mai poate zice asta in vreun campionat in lume?






    LE: Probabil Lincar, la Turris!

    Daca nu-l batem noi in ultima etpaa, si-o sa-l batem, ca suntem santimbalici! Si cu acea victorie, locul 3 il prindem de pwla!


    PS: Nu, ca Lincar a fost scos din cupa la primul mandat! Deci doar Alexa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #521
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    Deci 1-1 mUTA - peTROLUL. Acuma submarinul galben nu e doar subMarin ci e si sub Rapid, sunt in aceeasi situatie ca si noi. Tre sa bata tot sau mUTA teoretic cu 4 egaluri ar promova aproape sigur, sa vedem ce va face. Anticipasem ca le vor tremura chilotii si nu pare sa fie departe treaba asta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #522
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Multe egaluri, nimeni nu riscă nimic. Uta rămâne favorită, noroc cu parcursul din toamnă. Rapid cu 7 puncte ar trebui să prindă măcar locul 3. Acum să vedem dacă scot atâtea până la final. Greu de crezut.

  19. #523
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    9 ne trebuie, pt ca trebuie sa speram la locu 2.
    Cu 9 locu 3 il prindem sigur, dar cu ala e greu de promovat.
    Chiar nu inteleg de ce-ai tinti 7p, e ilogic, sincer.
    Mult mai usor sa bati 3 aici, decat s-o scoti pe aia din Liga 1. Zic si eu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #524
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,767
    Reputatie
    0
    UTA catre ce are avans, a reusit ce n-am reusit noi: sa bata la Mioveni.
    Sunt ca si promovati, de 1p mai au nevoie sa nu avem cum sa-i intrecem si daca batem tot. S-a terminat. Locu 2, al Turris-ului e singurul la care mai avem sanse, doar daca batem tot.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #525
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Turris are antrenor, Petrolul are antrenor (cu indulgența, dar are). Nu sari peste Fc Apa Salubritate Canal din Pitesti, o echipa de costoboci f greu de batut, cu un antrenor pe stilul Burnley-Sean Dyche Rapid nu are antrenor, asta e clar. Presiunea o sa fie pe ei, alegerile locale se apropie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •