View Poll Results: FCSB - Hermannstadt

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    1 25.00%
  • X

    3 75.00%
  • 2

    0 0%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 136

Thread: Etapa 1: FCSB - Hermannstadt 4-3

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0

    Etapa 1: FCSB - Hermannstadt 4-3

    Duminica, 14 iulie, ora 21.00.
    Last edited by Leo; 28th June 2019 at 21:43.

  2. #2
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    1-0 de pe tunel, 2-0 la incalzire, 3-0 dupa ce a citit echipele Safta chilotarul. Muresan nu e baiat prost, stie ca mai bine esti sluga la oraș decat in satul tau fruntaș

  3. #3
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    I-auzi Claule, cica Sibiul e sat
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #4
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Capitanul a mai zis si ca retrogradam direct iar apoi ca ne scoate U Cluj la baraj eu am incredere in pronosticurile lui cand e vorba de Sibiu merge de un X aici, nu are prea mult timp la dispozitie Enache sa le schimbe alor nostri tactica de tip Miriuta pana la meciul asta.

  5. #5
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu am luat in calcul sosirea marelui alb de la Cluj, pronosticurile au fost alterate, evident

  6. #6
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Pai si de ce crezi ca acum n-o sa vrea sa il incurce pe cioban dupa ce i-a luat atatea titluri ca si CEO la Clooji?

    Nu am mai scris ieri dar am fo' la amicalul cu Resita. Cam leneveala pe teren, ceva gagici misto in tribuna si >1000 de oameni la un amical jucat sambata la 11:00 cu CSM Resita. De remarcat doar Viera (adus de la Sepsi) si un copil U21 (inca nu stiu cum il cheama ca au adus o gramada) care, zic eu, o sa fie o surpriza placuta in campionatul urmator.

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Am votat ICZ, din mila pentru Fratele lu Stadt, ca sa nu zic lehamite ca oricum n-o sa-l obtina, ca de obicei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Corect, cu tradiția nu te pui Timpul te mai incovoaie, oasele se inmoaie, cartilagiile se slabesc, odata iti cade barbia in piept, genunchii plastilina, pana apuci sa te scuturi de cateva ganganii imaginare e deja 3-0 pentru gazde.

  9. #9
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Egal. Claule, sper sa nu ma dezamagesti.

  10. #10
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Nu știu dacă prind primul 11

  11. #11
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Important este sa prinzi un loc in primele 8.

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Eu il inteleg pe bietu Clau, ca si Botosaniu, o ia pe coaja pana cand n-o mai ia, ca sa faca si el. M-as minuna insa FCSB sa se incurce, va intra cu foame de fotbal.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Mna statistica spune asa: avem 3 meciuri cu spurcatzii aia si ne conduc cu 2-1 la victorii: prima data le-am dat 3-0 in Cupa iar scorul putea sa fie mult mai mare, la al doilea meci am avut 1-0 si Pelici in loc sa joace la contraatac si sa ii batem iar a zis ca el isi permite sa jucam ofensiv si ne-au batut iar la ultimul meci am facut prostia de a lua gol in primele 15 minute
    Ioane, permite-mi un sfat zici o gluma o data, o zici si a doua oara daca ai impresia ca nu a fost inteleasa de prima data dar deja la a treia incercare incepe sa miroase a prostie faci o comparatie intre echipe dupa ce au minim 10 intalniri directe, altfel pici in capcana tipica fecesebistilor care inca se cred peste Chelsea pentru ca i-au batut intr-un meci la Bucuresti

  14. #14
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Totul e posibil. Inchiriati o masina de facut zapada si recreati conditiile de la acel 3-0.
    Avand in vedere ca e vorba despre Ionelu', trebuia sa simti mirosul de pe la prima incercare
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  15. #15
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Aha Clau, bun, eu eram intelegator cu tine. Atunci nu mai sunt, Sibiu german e o mizerie de echipa daca pierde, zic si eu ca ceilalti, poftim!


    Cupa nu conteaza, si Rapidu i-a batut cu echipa a 2-a si toti kktii i-au scos pe astia din cupa. Cupa nu-i intereseaza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #16
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Avand in vedere ca e vorba despre Ionelu', trebuia sa simti mirosul de pe la prima incercare
    Se acorda prezumtia de normalitate la inceput

  17. #17
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ca sa fim corecti, toata lumea stie ca echipa poporului nu este interesata de competitii la care premiile sunt mai mici decat kilul de branza, de la agroalimentara din Pipera. O atitudine cocălărească, de incultură supremă, propagata la majoritatea cluburilor de liga 1. Doar in ultimii ani, fcsb a fost eliminata de Mioveni, Hermannstadt si Calarasi, ca sa nu ne ducem prea in spate si sa zicem Dinamo

    Deci smecheria e sa ii arzi la buzunar, in campionat, cum a facut Talpan. La anul, nu te mai dai pizdeț la Milsami, St Johnstone si Dila Gori, o dai cu Atalanta si iti ramane timp si de concediu

  18. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #19
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Ce sa mai zicem de Dinamo care a incasat 9 goluri de la Miercurea Ciuc din liga 3, abia sezonul trecut...
    Smecheria e sa-ti iei un Negoita. Face asta cat trei Talpani.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  20. #20
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Nu ai voie sa zici nimic de fcsb ca imediat intervin aparatorii dreptatii si ai luminii becaliote ori Sevilla, ori Dario, ori Johnny

  21. #21
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Ce-am eu cu becaliotii!?


    Ma confunzi, eu urasc pana si Steaua normala, daramite asta care e un fel de unchi pervers si scarbos al ei? Sau ala e Dinamo?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •