View Poll Results: pronostic

Voters
3. You may not vote on this poll
  • victorie Malta

    0 0%
  • egal

    1 33.33%
  • victorie Romania

    2 66.67%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 59 of 59

Thread: Preliminarii CE: Malta – România 0-4

  1. #43
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Eu sunt singurul care am castigat. Nu am pus nimic
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Stii ce sa pui in septembrie, Romania - Spania X2!
    Cota nu e mare, dar e sigura, noi nu putem scoate mai mult decat un 0-0 sau 1-1 foarte bulanos, ori ne bat ei la un gol diferenta, maxim doua.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Eu sunt singurul care am castigat. Nu am pus nimic
    Eu am castigat ceva, am avut 50 de lei imputiti pe cont.
    Am pus bilet de 12 lei cu castig 200 tutut pe Bulgaria 1X si biletu cu 38 de lei tot 200 castig a iesit, o gramada de sanse duble, pe Slovenia si Polonia cele mai urate de care mi-e ciuda, de puneam solisti, erau 400 dar am fost morcovist, am pus doar pe ala cu 12 lei dar m-a tutut acolo Bulgaria. Asta e, biletul mic e cu cote mai mari dar pot aparea futaiuri in tzur cum ne-a facut Bulgaria, de aia si joc asa.


    Insa ce mi-au facut rahatii tai de francezi a fost de neconceput! Acolo n-am avut cum sa ma apar nici cu stanga nici cu dreapta de blatul ala imputit! Imposibil ba frate de conceput ca poti pierde in Turcia... Germania si de juca cu echipa a 3-a nu pierdea la aia!
    Last edited by Johnny D; 11th June 2019 at 01:04.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Pana una alta suntem pe locul 2
    Hai Contra
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #46
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Si eu am pus 1 pe Bulgaria, desi am am avut ceva dubii, vroiam sa pun sd 12.
    De grupa aia si de Suedia m-am ferit ca de dracu. Am 7 solisti azi, mai astept insa doi maine pe acelasi bilet, ca am incurcat cumva zilele..

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    De ce sa te feresti, bate Spania si 3+, pe fata! Desi in minutu 65 iti blestemai soarta de puneai asa! Spania am jucat-o in ambele bilete, a fost si cota marita singura din seara asta meritata jucata. Am fost relativ sigur ca bat azi, 1-0 sau 2-1 in cel mai rau caz.


    De fapt eu am jucat toate meciurile pe biletu cu 12 lei = 12 meciuri, plus Canada la feminin ce-a batut 1-0! Japonia la femei a fost prima stupiza azi in CM feminin de cand a inceput turneul - a facut 0-0 cu nimeni, si Spania acu 2 zile a batut greu de tot. Pont pentru tine, la femei nu e ca la barbati, adica tehnica conteaza putin spre deloc. Cand Spania, China sau Japonia sau oricare din echipele astea cu jucatoare mici dau de Danemarca, Norvegia, SUA, Anglia, Canda - adica echipe cu talie mare, poti pune fara emotie victorie (adica la egal cota 1) pe echipa cu talie, alea mici sunt varza. Nu pot pur si simplu impotriva matahalelor cu tzatze la etaju 2 dintr-un simplu motiv: tehnica fara viteza e irelevanta, ca ala de l-ai driblat te ajunge din urma, iar fetele n-au viteza cu mingea la picior mai nici una!
    Last edited by Johnny D; 11th June 2019 at 01:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    De grupa aia si de Suedia m-am ferit ca de dracu. Am 7 solisti azi, mai astept insa doi maine pe acelasi bilet, ca am incurcat cumva zilele..
    Bafta in continuare!
    Pe maine am alt bilet. Eu joc de placere si numai sume mici, maxim 10 lei. Dar ma oftic rau cand pierd un singur meci.

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Si normal ca te oftici. Banii sunt bani. Pana la urma toata lumea joaca pentru bani, asta cu "de placere" nu e decat de fatada. Daca ar fi atat "de placere", nu te-ai oftica!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    E sectia pariuri aici ?

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Intrebase delaPARIUs!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Cand a mai castigat Romania la astfel de scor un meci oficial in deplasare?

  11. #53
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    Spania pana acum 3 penalty-uri acasa cu Norvegia si Suedia...
    fara ele nu stiu daca ar fi scos mai mult de 2 egaluri sincer...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #54
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Cand a mai castigat Romania la astfel de scor un meci oficial in deplasare?
    am dat in Armenia parca 5-0, dar tot asa, ptr ca am inscris rapid.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  13. #55
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Asta sa i-o spui Novacelului!


    Desi, cred c-a fost doar ironic acolo. Toata lumea stie (...blablaa).
    ma doare fix in unghia degetului mic* de rezultatul meciurilor Romaniei asadar prin postarea mea doar faceam front comun cu un amic vechi ... si putin misto de voi astia din ''Generatia Pro''; noi, multumita bunutului, sansei sau alinierii astrelor am avut sansa sa vedem LIVE echipa reprezentativa atunci cand a atins apogeul asa ca , doar

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si normal ca te oftici. Banii sunt bani. Pana la urma toata lumea joaca pentru bani, asta cu "de placere" nu e decat de fatada. Daca ar fi atat "de placere", nu te-ai oftica!
    Enormal pentru tine care esti aproapeom/ indivizii completi la cap actioneaza precum Leo sau @Dogu - cu responsabilite fata de cei din jur fara a risca sa ''se duca la vale'' - au familie, copii, cerc de prieteni care, intr-un fel sau altul, indiferent ca-i meciul blat sau doar un ghinion momumental pt favoriti, se bazeaza pe ei ... asadar e bine ca individul responsabil sa ramana ''o constanta'', din punct de vedere emotional, in relatia cu cei din jurul lor. Chiar nu se poate ca un rahat de meci (in special acum in douazecidouazeci, cand stim 100percent ca sportul este guvernat de multinationalele pariurilor iar marile echipe afiseaza pe tricou brandurile de pariuri) sa asi un rezultat negativ sa-ti guverneze orizonturile si viitorul. my 2cents.


    Ps. Apreciez (in mod pozitiv, cum altfel, ;P) faptul ca ai inceput sa practici un TYPO pozitiv ... respectiv sa nu mai scrii ca te-a **tut in **zda nus'ce jucatoare ci ca te-a, elegant, , mutut la dinti - e o mica mare diferenta din pdv al exprimarii pe un forum public

    Ps2. poate ca a meritat banarea Sevillului si scandalul cu portocalezul abuzor; zic sa lasam timpul sa decida daca se mai poate face ceva cu tine din punct de vedere social




    *de la stangul, ca sa fiu mai exact
    Last edited by Novac; 11th June 2019 at 11:15.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #56
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Novace, am aflat ca ai nevoie de medicamente, multe. Asta a fost motivul pt care te ignoram in ultimul timp. Dar vezi sa nu le incurci deoarece risti sa-ti vezii ochii cum se injura unul pe altul.
    Oamenii cu probleme evita forumul, zic eu asa...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. 11th June 2019, 12:34
    Reason
    dublura

  16. #57
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Novace, am aflat ca ai nevoie de medicamente, multe. Asta a fost motivul pt care te ignoram in ultimul timp. Dar vezi sa nu le incurci deoarece risti sa-ti vezii ochii cum se injura unul pe altul.
    Oamenii cu probleme evita forumul, zic eu asa...
    ca sa vezi , eu (inca) nu am aflat nimic despre tine si surprinzatooor! traiesc la fel de bine ca si acum doua, hai sa zic trei luni de zile


    Ps. tu daca ti-ai vedea de viata ta de expat neintegrat (probabil, ca altfel nu se explica multe dintre actiunile tale), de joabele pe care trebuie sa le prestezi ca si angajat al ols srl (probabil iara, vom vedea), daca nu ai mai provoca/ urmari userii ce-ti spun verde in fata ceea ce cred despre tine (asta este cristalclear pt majoritatea de aici), n-ai mai rade singur la glumele tale sau deschide topice inutile ai reusi mult mai multe pe (si pt) forumul asta; pana atunci ramane cum am stabilit pe topicul cu +1300 click-uri

    Ps2. altfel spor la engleza aia care, inca, te chinuie
    Last edited by Novac; 11th June 2019 at 12:40.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. #58
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Ramane cum am spus mai devreme...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #59
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    am dat in Armenia parca 5-0, dar tot asa, ptr ca am inscris rapid.
    Si rosu luat, singurul oficial in care Stanciu n-a fost praf, cand ai avut gol si om in plus din minutu 4.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Ps. Apreciez


    (mai cheama un prieten!)

    (si inca unul)

    ..............
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •