Results 1 to 5 of 5

Thread: Spune-mi cu cine te imprietenesti?

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1

    Spune-mi cu cine te imprietenesti?

    Spune-mi cu cine te imprietenesti , ca sa-ti spun cine esti.

    Sau in limba mai putin cunoscuta pt cei care nu reusesc sa scrie fraze cu mai mult de patru cuvinte:
    Qui se ressemble s'assemble


    Cum climatul actual pe acest forum devine repugnant pe zi ce trece, doresc sa pun o intrebare. E in titlu.

    Unii vor raspunde, altii nu. Stiu exact motivele.
    Last edited by delaparis; 12th May 2019 at 01:58.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    salutam delaparisul!
    la ora asta matinala cred ca am gasit raspunsul la intrebarea "spune cu cine te imprietenesti".
    mai devreme sau mai tarziu fiecare primeste ceea ce merita!
    daca se poate, as dori o traducere in limba lui Moliere.
    despre climatul de pe forumul nostru, de mult s-a ales praful, asa se intampla cand toleram maimute cu_c.urul rosu. vei spune ca iar vorbesc despre mine, sunt adeptul "terapiei de soc" pentru a aduce maimuta pe calea cea buna, daca nu pa si pu.
    concluzia, sanatos sa fii, tu si familia ta, intr-un tarziu maimuta primeste ceea ce merita.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Salut respect Dario ... doar alergand asa
    revin ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    adica....GASHCA COMICA?

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Cu Paul! Cu Timache si cu Lordliv! Facand rabat de la preferintele lor politice, urinez pe PSD, PNL si UDMR deopotriva, toate sunt la fel de nocive si votate doar de unguri si prosti!


    Si cu Dario, ca-i place sa vorbeasca mult si cu patos despre specia noastra!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •