Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 56 of 56

Thread: Vrem VAR, dar nu din banii nostri!

  1. #43
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Petea are bani. Traieste prin nordul Spaniei si culege capsuni toata ziua.
    Dragoste homosexuala? E prima oara cand aud de aceasta asociere de cuvinte. Ce e asta, argou de comunitate gay?
    Ionelu' e virgin, oricum. Gay, hererosexuali, e tot una pentru el. Probabil nici nu e sigur daca-i plac fetele sau nu.

    Petea, Decimala si Ionelu'. Postati pe rand, va rog. Nu mi-e usor sa fac caterinca de toti trei in aceeasi postare.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  2. #44
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Petea e o saracie.Sclav pe plantatie pt stapanii sai spaniolii.La cat de des cere sex oral de la barbati probabil mai face ceva din prostitutie cu camionagii.

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Mie mi-e simpatic!

    Am o conexiune puternica cu el: impartasim ambii aceeasi afectiune pt FC FCSB si Steaua!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #46
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Am o conexiune puternica cu el
    Dragoste homosexuala?

    Decimala, doar bulgarii zic Rumunskija. Te tragi din bulgari? Aia sunt mai saraci decat noi. Mai locuiesti si intr-o zona defavorizata si popullata de rromi. Atat de batut de soarta sa fii?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Dragoste homosexuala?
    Am explicat, IQ-ul tau insa nu ti-a permis sa treci dincolo de al 6-lea cuvant!
    Nu ti-l invidiez deloc!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    O sa mori de batranete inainte sa rezolvi o problema pusa de parisele sau de Ess care nu se gaseste pe google.
    Mai vorbim despre IQ cand o sa dovedesti ca esti in stare sa faci si altceva in afara de desfundat tevi si bude.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Suparatzel? Saracutzu de el! Pupe tata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Novacel! Zi si tu ceva, nu tot sta acolo de ore de vreme si te uita!
    Injura-ma, cum faci de obicei, ca ceva bun mai rar de zis! Da zi ceva!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #51
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ca sa inteleaga toti tampitii ignoranti, var e o prostie intr-un campionat unde fotbalul e sarac, abuzat, ritmul e de melc, unde toata lumea simuleaza, se milogeste, joaca la ciupeala. Se joaca efectiv 15 minute, restul sunt discutii, timpi morti si tiganii. O solutie ar fi fost demiterea acestui broscoi fecsebist, deaconu, care a transformat cca intr-o anexa a stânei din Pipera si a oricui dispus sa inchirieze serviciile acestor impostori, reformarea arbitrajului din temelii. Se baga zeci, sute de milioane in var, in vreme ce majoritatea cluburilor joaca pentru si din drepturile tv. Solutie tipic romaneasca, de suprafața, pt maladii cronice care ne mananca din interior, ca un cancer.

  10. #52
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ce mizerie de om e asta de mai sus. Tipic mimamovistilor.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #53
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ia de aici ma capitanu' sulii:

    Quote Originally Posted by Gigi Becali, patron FCSB/Steaua, referitor la implementarea VAR-ului View Post
    Eu sunt dispus să plătesc pentru toate cluburile din Liga 1. Oricât e nevoie, dar să nu mai avem probleme de arbitraj Č™i discuČ›ii din cauza arbitrajului,
    Aceasta declaratie a fost facuta cu ceva timp in urma. Daca nu ma insel, cu mai bine de 1 an, 1 an jumate.

    Becali a vrut dintotdeauna
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #54
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    ''Oricum, indiferent ce va face Liga mai departe, vă anunt că începând cu ianuarie-februarie 2022, în prima etapă din Cupa României care se va juca la acel moment, vom avea VAR'', a declarat Andrei Vochin la TV Telekom Sport.

  13. #55
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Si cu ce ne ajuta var, dacă ii muti pe Fesnic, Petrescu, Iulian Calin si Coltescu din iarba cu curul pe scaun? Nu tot a branză put? Solutia e ca peste 2 ani sa vii cu un lot nou de arbitri, in acelasi timp cu varul. Ai timp sa-i pregatesti si sa faci o reforma reala in arbitraj. Ce sa facem, ba, cu Chivulete, cu Birsan, cu Gaman? In schimb, ma surprinde placut un H Mladinovici, desi nu prea il ajută fața

    De fecali suntem lamuriti. El vrea sa 'aduca' var cand nu i se da un aut, dar se ascunde ca o tarfa cand ii baga in traista zeci de puncte arbitrii mai sus numiti. O mizerie.

  14. #56
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •