Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 103

Thread: Capete de acuzare - bilant trist

  1. #64
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    si eu apreciez in mod deosebit probitatea morala a conducatorului iubit,



    d'aia... de abia astept raspunsurile


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #65
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Novacelu distrat cu chef de vorba! 3 posturi la rand, si nu postulete, ci posturi serii-oase!
    Thoamneee ce rabdare o fi avand Parizianu sa citeasca atatea... d-astea, ce-or fi ele... bravo lui, il aplaud si-l cinstesc!
    Stai ca nu citesc tot, doar nu ma pun la mintea lui.
    Nu vezi ce bou e cand confunda probleme private cu mesageria privata pe ols?
    ... revin ca e distractie mare cu handicapatul asta. Ramana.... Ranama.... Ramdama.... Cum e Novace, ca nu mai stiu ?

  3. #66
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    ai dreptul sa actionezi cum vrei vis-a-vis de acest topic dar trebuie sa tii cont ca:

    te vede oamenii si

    ti-am mai zis-o: jmecher, jmecher dar cand ti-or sari toti in spate o sa-ti fie greu sa te ridici de jos, tare greu.


    Continua cu atitudinea asta superioara, sfidatoare, continua abuzurile (cum ai facut-o cu ocazia banarii lui Sevilla care doar a repetat mizeria postata de Johnny=> Sevi este banat iar asta-si permite sa dea sfaturi de comportament pe OLS din postura, culmea, de moderator), da-i in continuare skip la RP-uri si vei culege ceea ce semeni




    doar zic.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Pai daca Paul e abuzat, Sevilla nu trebuie si el? Care din cei 2 dupa tine, poate duce mai mult?
    Nu stiu cum esti tu, dar eu daca am un bici in mana si 2 oameni in fata: unu amarat si unu atlet. Iar colegu de langa mine da pe amarat de zici ca vrea sa-i scoata carnea dintre oase, iau biciu si dau si eu pe atlet, macar sa-i scot mizeria dintre unghii!!!!!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    usurel junelule ca vorbesc neste oameni si poa' inoportunezi ''dialogul''- scrie-ti si tu ideile pe o hartiuta in caz ca esti stresat sau chiar nu tii minte ce doreai sa exprimi

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Stai ca nu citesc tot, doar nu ma pun la mintea lui.
    Nu vezi ce bou e cand confunda probleme private cu mesageria privata pe ols?
    ... revin ca e distractie mare cu handicapatul asta. ...)
    intelectual, nah

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Incercam doar putin sa-mi imaginez si eu cum e sa fii Delaparisul, atata tot.
    Ete na si tu, repede ai sarit cu aratatorul, de zici ca esti diriginte din santier!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    hai RAUS de aici ca nimeni nu are nevoie de viziunile tale ... om la 3o de ani care comenteaza anime-uri si care adauga la o postare din trei trimiteri sexuale


    fugutza de aici ca-l sun pe ''tati''


    esti la munca acum, nu?
    Last edited by Novac; 6th May 2019 at 12:31.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #71
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Sunt la stat, nu la munca! Parca aveai dialog cu Delaparisul, imi cer scuze ca te-am intrerupt cu lucruri logice si umane!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #72
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1

    Novac e in somaj

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Bietu de el... e grea viata. Sper sa-i fie mai bine. Adica, daca erai in America ori o tara dezvoltata si erai in somaj, oamenii te priveau cu dispret deoarece in somaj acolo poti trai excelent. Aici oamenii te compatimesc, nici nu poti trai in mod normal.

    Toata lumea merita sa traiasca = uite o idee ce nu-i place Sevilliului, iar Novacelul cum e un aplaudac de Sevill si-ar semna propria petitie pentru moarte, cu propriile palme...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post

    Novac e in somaj
    novac e chill/








    Ionel nu a depasit hotarele judetului decat cand era minor si totusi vrea sa ne povestesca despre cum era daca ... in hamerica - nice

    edit. pun si postarea aferenta ca ati trecut la etapa finala - editati fara scrupule ce nu va convine

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Bietu de el... e grea viata. Sper sa-i fie mai bine. Adica, daca erai in America ori o tara dezvoltata si erai in somaj, oamenii te priveau cu dispret deoarece in somaj acolo poti trai excelent. Aici oamenii te compatimesc, nici nu poti trai in mod normal.

    Toata lumea merita sa traiasca = uite o idee ce nu-i place Sevilliului, iar Novacelul cum e un aplaudac de Sevill si-ar semna propria petitie pentru moarte, cu propriile palme...

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  12. #75
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post

    te vede oamenii
    .
    Bai strutule, tu crezi ca pe tine nu te vede nimeni cum te scremi de ani de zile sa pari nu stiu ce mare important un viata forumului ?
    Vai de cutia aia care-ti tine loc de cap.
    Ai scris cateva azi care chiar merita sa ne concentram
    Stai ca sunt in taxi si scriu de pe smartphone. O sa revin ca meriti

  13. #76
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    uf, ce bine! credeam ca ramai blocat pe decizia exprimata in postarea de acum juma de ora :
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Stai ca nu citesc tot, doar nu ma pun la mintea lui.
    Nu vezi ce bou e .....
    ... revin ca e distractie mare cu handicapatul asta. .....?
    hai, concentreaza-te nitzel/ focus!

    Yours,
    Nelo





    Ps. ref la discutia de acum un an cu privire la dreptul tau de a avea opinie cu privire la fenomenul muzical, asculta, cat atarni in taxi, ''zicerea'' asta... poate te recunosti in versuri si incepi sa integi scopul acestui topic (de succes, ):

    https://www.youtube.com/watch?v=syGL...LW3CY&index=27
    Last edited by Novac; 6th May 2019 at 12:52.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Ionel nu a depasit hotarele judetului decat cand era minor si totusi vrea sa ne povestesca despre cum era daca ... in hamerica - nice
    M-am uitat la Seinfield, in plus, n-ai auzit acu vreo 2 ani de tiganu care sta pe ajutor social in Anglia si-si face case in Romania din banii aia?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #78
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Eu cand spun ca asta e plecat cu sorcova ...

    Quote Originally Posted by Novac View Post


    Leu Oltean (sau cum plm avea nick-ul) << nu a inteles>> pentru ca incepuse sa si-o ia de la mai multi useri in acelasi timp si horcaia frecvent/ . Altfel doar un user conflictual ce si-a primit sentinta meritata dupa luni de zile de manifestari huliganice pe acest forum
    Ce sentinta bai ratacitule, Novachill, Ramadam Salam?
    E sanctionat cumva? Banat?
    A plecat singur asa cum am spus mai devreme. Userul sau e activ.

    Eu te-am intrebat ceva mai devreme si vad ca insisti sa-mi raspunzi indirect.

    Ziceai ca m-ai pus pe ignore dar vad ca tot ma pupi in c*. Acum inteleg. Tu cand nu intelegi ce citesti pe forum pui pe lista ignore sa nu uiti
    Altfel intelegi pe dos.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #79
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    @ionelg Nu, de ce intrebi asta, te stii cu el/ e din sat de la tine?

    @delaparis, de ce zicea Vadim ca nu se stie cu tine/ ca NU v-ati vazut fata in fata cum s-ar zice? Intreb asta pentru ca tu esti unul dintre putini care au acces la datele personale furnizate de catre userii acestui forum si, in caz de ceva, o sa trebuiasca sa raspunda cineva la intrebari/ nu ca mi-a fost vandalizata a doua oara masina ce e parcata la domiciliul declarat din Bucuresti dar este surprinzatoare coincidenta/ timing-ul evenimentului cu ...

    Si zi asa, va cunoasteti au ba?!?
    Last edited by Novac; 6th May 2019 at 15:23.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. #80
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Nu, de ce intrebi asta, te stii cu el/ e din sat de la tine?
    Am auzit la stiri si m-am minunat ca orice cetatean. Unii cu ajutor social isi fac vile!
    Degeaba cutreieri lumea in lung si-n lat daca nu deschizi urechile! Ala care sta pe loc si le deschide e de 10 ori mai castigat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #81
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Sevilla ... Sevi este banat
    Ohhh ce familiarisme aici!!! mai ca iti dau lacrimile de emotie

    Uite de la Sevi
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Si daca ii trag la muiie lu' maa-ta?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #82
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    @delaparis, de ce zicea Vadim ca nu se stie cu tine/ ca NU v-ati vazut fata in fata cum s-ar zice? Intreb asta pentru ca tu esti unul dintre putini care au acces la datele personale furnizate de catre userii acestui forum si, in caz de ceva, o sa trebuiasca sa raspunda cineva la intrebari/ nu ca mi-a fost vandalizata a doua oara masina ce e parcata la domiciliul declarat din Bucuresti dar este surprinzatoare coincidenta/ timing-ul evenimentului cu ...

    Si zi asa, va cunoasteti au ba?!?


    Pai sunt un periculos baaah... tu crezi ca eu nu am bemveuri negre?
    Cata prostie in capul omului asta mai rar.

    Baga tare Novachill mai ai putin si spui ca din vina mea a fost ales Trump ... daca ma gandesc bine, cine stie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #83
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post


    Pai sunt un periculos baaah... tu crezi ca eu nu am bemveuri negre?
    Cata prostie in capul omului asta mai rar.

    Baga tare Novachill mai ai putin si spui ca din vina mea a fost ales Trump ... daca ma gandesc bine, cine stie
    vezi mah, ti-am zis ca e buna adresa.......

  21. #84
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    A fost la fix. E adevarat ca nu te-am crezut initial dar am zis sa ma duc acolo sa vad ... de doua ori
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •