Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: Reported Post by Novac

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    vezi ca trollezi reportul asta iar la urmatoarea ta postare aici dau RP

    e sectiunea Administrativ/ RAUS!
    Bun si de ce tu nu-l trolezi si il trolez eu? Ai impresia ca tu esti on topic si eu nu sau ce?
    Pai da sigur, faceam spamm, la cat va poate voua capul... astia-s aia de l-au banat pe Paul, frate? Chiar astia!?


    Paul ce norme europene a incalcat de l-ati banat? Scrie in acele norme de copy-paste interzis, ca n-am inteles?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    ionica e mai rudimentar, clar ca au ceva de impartit de ani de zile dar tu purtator de "scula', mascul feroce care esti plecat la "agatat" , cauta o alta abordare.
    in alta ordine de idei, jignire mai mare pt domnisoara leo este o invitatie la kfea si taifas despre una sau alta. de vreo doua zile incerc o astfel de abordare fara un rezultat favorabil, telefonul anunta ca este activa doar mesageria vocala.

    dani, te pup!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #24
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Bine Dani... suna in continuare pana te plictisesti...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •