Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 24

Thread: Reported Post by Novac

  1. #1
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Reported Post by Novac

    Novac has reported a post.

    Reason:
    e prea mult


    taranetele tau needucat depaseste orice limita a bunului simt


    Delaparisule
    Post: Perlele forumistilor
    Forum: Administrativ
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

    Posted by: Johnny D
    Original Content:
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Mereu pe faza.
    In a intelege prost! Tu ai fatat cumva de esti de acord cu el?

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Face mereu greseli, dar asta e epica
    Imperativul verbului "a fćta"

    Bai, baiatu-le
    Era vorba despre O FATA, scris invers, bai IQ deficitar. Nu e verb! Thoamneee... prost mai e unii.
    Degeaba le ai cu gramatica daca nu intelegi cuvintele sau sensul propozitiilor! Pe... de-ja-ba!

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    lele!

    ie de groaza, sa mor io
    Uite inca una, si asta si-a dat seama. Macar nu se lauda cu IQ-ul ala mare!

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Ah .... Nu stiu cum sa-ti spun dar.... hai sictir.
    Altceva nu ai de facut pe forum, in viata ?

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    doar un citat din *onel vreau sa accentuez aici, (poate ca) ai citit la repezeala sau nu intelgi ce i-a raspuns lui Leo

    << Tu ai fatat cumva de esti de acord cu el? >>

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Novac, nu are rost sa-ti bati capul cu ciudatul ala. Suntem in Saptamana Mare, trebuie sa fim mai buni, sa ne incarcam cu energie pozitiva.

  5. #5
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    mi-a dat desteptu' warning ca l-am facut impotent pe nefericitul asta


    moderator impotent ca sa fiu mai exact

    atentie, vorbim aici despre un individ care declar ca are +30 de ani se totusi se adreseaza asa femeilor - cam asa este incadrat de societatea moderna; din Romania, din Franta sau oriunde altundeva


    Ps. ai si tu dreptate/ e o cauza pierduta zalauanul
    Last edited by Novac; 22nd April 2019 at 11:49.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ah .... Nu stiu cum sa-ti spun dar.... hai sictir.
    Altceva nu ai de facut pe forum, in viata ?
    Are de dat report la reportul dat tot de el mai devreme, de fapt ti-a subliniat inca, in caz ca n-ai observat de prima data!

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Novac, nu are rost sa-ti bati capul cu ciudatul ala. Suntem in Saptamana Mare, trebuie sa fim mai buni, sa ne incarcam cu energie pozitiva.
    Daca eu zic fata care e substantiv comun toata ziua si voi intelegeti verb, nu cred ca aveti ce energie pozitiva sa mai incarcati, nu vad unde-ar fi loc!

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    atentie, vorbim aici despre un individ care declar ca are +30 de ani se totusi se adreseaza asa femeilor - cam asa este incadrat de societatea moderna; din Romania, din Franta sau oriunde altundeva
    Asa cum, bai zaibar? Ca nici nu intelegi ce vorbesc oamenii, si te-apuci sa comentezi dupa ce ca nici nu intelegi o propozitie simpla! Faci ca Sevilla, confunzi substantivul cu verbul si tot voi nu sunteti prosti, desigur!
    Last edited by Johnny D; 22nd April 2019 at 12:22.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Asa cum, bai zaibar? Ca nici nu intelegi ce vorbesc oamenii, si te-apuci sa comentezi dupa ce ca nici nu intelegi o propozitie simpla! Faci ca Sevilla, confunzi substantivul cu verbul si tot voi nu sunteti prosti, desigur!
    Fat-o e verb. Na de aici, daca stii sa citesti. Ca de scris ne-am lamurit ca esti analfabet.

    http://www.dragos-serban.ro/diferent...-se-scrie.html
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  8. #8
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    mie-mi plac de mor astia falosi de prostiile care le ies pe gura


    gen, sunt boss de boss! ce plm tot dati voi link spre wikipedia sau alte aiureli?!?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Ionica,imi promiti ceva?Ca nu le cedezi astora si nu le faci jocul ca sa dispari si tu de aici ca si ceilalti?

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Stai linistit, eu sunt moderator, nu poate veni gunoiul sa ma baneze in nestire ca pe Paul, ca nu-i place de fata lui, gunoiului. Strategia lor nu merge cu mine. DelaPARIUS s-a asigurat! Cu alte cuvinte, nici nu merita facuta promisiunea, e o certitudine!
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Fat-o e verb. Na de aici, daca stii sa citesti. Ca de scris ne-am lamurit ca esti analfabet.

    http://www.dragos-serban.ro/diferent...-se-scrie.html
    Stiam ca se scrie legat dar nu vreau sa-l scriu legat. Il scriu cum vreau eu, nu cum vrei tu, nici macar cum trebuie! Ci cum vreau! Sunt liber sa scriu "o fata" la imperativ, "fat-o" pentru atentionare, daca vreau! Ma doare-n pwla de tine, de wikipedia si de toata gramatica din Univers! De parca nu ma cunosti!

    E de-a dreptul scarbos cand gramatica e folosita pe post de garda impotriva liberii exprimari, folosita ca scuza de-a baga calusu-n gura oamenilor de prosti asa fuduli ca tine. Repet: ma doare-n pwla si de tine, si de toti cei ca tine, si de gramatica voastra! Ma sterg cu ea la tzur!
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    mie-mi plac de mor astia falosi de prostiile care le ies pe gura


    gen, sunt boss de boss! ce plm tot dati voi link spre wikipedia sau alte aiureli?!?
    Iti place si de tine atunci, deoarece asa ai facut si tu dupa ce ai facut gargara ca nu exista pedeapsa cu moartea pentru pedofilie in epoca medievala, tu de fapt nici n-ai vazut ca ti-am dat link de pe wiki, nu l-ai gasit ca era prea mic!


    Mai voiam sa adug ceva la acea discutie, in genere ai dreptate, bogatanii vremii faceau pedofilie cat incape si nu le zicea nimeni nimic, doar eu n-am vorbit de trendul general ci doar de ce se intampla atunci, chiar daca-s cazuri mai degraba izolate, exceptia si ea exista si e consemnata istoric! Daca erai bogatan puteai fute ce voiai tu, copii cu zecile, no problem - ii puteai si ucide ca faceai rost de copii de care nu-i pasa nimani si apoi puteai si scapa de cadavre - who cares!?, dar daca erai un amarat de ciurdar de rand care te apucai de asta si luai copii random la poolarit - erai pedepsit oribil, torturi si executii ce nu le-ai dori celor mai rai dintre oameni, chiar daca respectivul n-a ucis pe nimeni si totul e teoretic vindecabil si reversibil. Dar asa era justitia in trecut, cel cu bani scapa, cel fara bani e pedepsit de 10 ori mai rau decat ar trebui, in timp ce cel cu bani putea foote timp de decenii, zeci de copii la rand, continuand s-o comita neobstructionat. Nici azi nu s-a schimbat asta prea mult!
    Last edited by Johnny D; 22nd April 2019 at 22:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Daca se permite limbajul asta, atunci vom raspunde cu aceeasi moneda.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Raspunde. Eu nu te voi sanctiona.
    De fapt nu vad alte exprimari ale voastre, ca sa fiu sincer.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Ionica,imi promiti ceva?Ca nu le cedezi astora si nu le faci jocul ca sa dispari si tu de aici ca si ceilalti?
    https://forum.onlinesport.ro/threads...=1#post4462417

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Luci sa ma imite pe mine!? Nu recunosc un asemenea compliment, el injura de la inceput, n-am eu nici un amestec.
    In plus, el intra doar pe PL, acolo nu avem Hingheri, Sevillisti, Novacei si altii din astia de improasca cu venin neprovocati, sa am motive sa-i injur.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Luci sa ma imite pe mine!? Nu recunosc un asemenea compliment, el injura de la inceput, n-am eu nici un amestec.
    In plus, el intra doar pe PL, acolo nu avem Hingheri, Sevillisti, Novacei si altii din astia de improasca cu venin neprovocati, sa am motive sa-i injur.
    ti-a mai spus cineva deunazi ca esti, prin structura ta, un provocator de prima mana si ca faci asta prin prea multe locuri din forum si (parca) prea des pentru un moderator


    esti fix la fel ca Hotul care striga HOTII MAH, hotiIIi! doar ca tu te simti atacat cand te plezneste careva peste bot cu laturile pe care le improsti prin forumul asta. Noi doar raspundem (sau nici macar atat), la ceea ce declansezi prin postarile degradante pe care le urci cu nonsalanta inconstienta pe OLS; oare noi suntem aia in neregula cand ne plangem de limbajul licentios pe care-l folosesti, de bagarile in seama imbeciloide pe care le practici adesea, de tampeniile pe care le versi fara pic de noima, in fraze alambicate si doar de tine intelese sau cumva problema este la tine, ha??

    ... de greselile gramaticale, propozitiile imbacsite cu vorbe americanesti invatate din filme sau de plangerile zilnice referitoare la pariurile ratate...
    offf cate sunt! nu vreau sa mai amintesc ca-i inutil, zic si eu ca si ceilalti - esti degeaba pe aici.

    Cu drag,
    Nelu

    ps. ''baga bine la capatana'' faptul ca eu incerc sa comunic cu tine la nivelul tau - am constatat ca singura metoda de a ma face inteles este sa cobor in zona mocirlasa a comunicarii, unde-ti place tie sa frecventezi (ca deh, crezi ca-i kool) si ca voi face asta pana vei inceta sa-ti expui organele











    ps2. Delaparis, comentezi ?!? ceva ... orice ...
    Last edited by Novac; 23rd April 2019 at 09:34.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ti-am mai zis, limbajul licentios in eter nu e o problema. Atitudinea fata de useri e singura ce conteaza! Tu n-ai treaba cu pariurile, daca cei care au treaba cu pariurile nu se plang - n-au un deranj anume, tu n-ai dreptu sa intrii ca un Novacel buclucas pe acolo doar sa vezi ce zic eu. Eu vorbesc cu pariorii mei nu cu tine, asta nu intelegi tu, si n-ai capacitatea, iti lipsesc niste rotite la cerebel, ori daca le ai, cineva nu ti le-a fixat corespunzator.

    Cu drag, Johnny
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #17
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    fraiere, cat timp mizeriile ppostate de tine pot accesate de un minor care cauta informatii despre, sa zicem, la intamplare, gimnastica, patinaj sau popice rezultatul este: pe OLS moderatorii folosesc limbaj licentios, suburban, etc/ asa ''vede'' GOOGLE

    tu esti cel care (se face ca) nu intelegi(e) la fel cum o face si apatinatorul tau portocaliuluiliu - rezolvam problema cat de curand

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  18. #18
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Naiv Novacel ce esti. Copiii in ziua de azi injura de la varsta de 7 ani. Uita-te la Lucicus, cum a venit, cum a tras o gama de injuratori din care am avut si eu ce invata! In plus, pe Pariuri Sportive nu intra cei care nu stiu sa-njure. A nu sti sa-njuri e sinonim cu a nu sti sa pariezi!


    Asta nu reprezinta o problema, problema e partea cu provocatu. Eu intr-adevar vorbesc urat dar de echipe de fotbal, sau de fenomen in general - sportivi, etc., nu de useri. Eu nu vorbesc de alti useri, nu-mi permit, ca nu e forum de discutii despre useri, e forum de discutii despre sport si e permis sa se zica orice atat timp cat are o tangenta in realitate si se mentine discutia pe cale sportiva. Problema e cei care vorbesc despre alti useri, aceia sunt provocatorii adevarati si trebuie pedepsiti.
    Last edited by Johnny D; 23rd April 2019 at 10:55.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #19
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    hmm, legile UE ref la utilizarea internetului de pe teritoriul UE spun altceva

    tu continua ... nu ma baga in seama/

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  20. #20
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Hopa, legile UE! No bine, te rog sa ma tii la curent cu ele, cand ies in decor, trage-ma de urechi! N-as vrea sa ma pun cu UE!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #21
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    vezi ca trollezi reportul asta iar la urmatoarea ta postare aici dau RP

    e sectiunea Administrativ/ RAUS!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •