Results 1 to 3 of 3

Thread: Reported Post by Paul Atreides

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0

    Reported Post by Paul Atreides

    Paul Atreides has reported a post.

    Reason:
    Tim, vorbesti singur. Poate Bobi te-ar mai putea ajuta. Dar cred ca este din nou bolnav.
    Post: Securitatea
    Forum: Politica
    Assigned Moderators: miril, Utilizator, Hingherul

    Posted by: Doctor_Satan
    Original Content:
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    ups ,iata o intrebare care priveste o speta,nu o persoana.De ce intrebi, vrei sa ma injuri?

    Doar stii parerea mea.Tot timpul am sustinut ca hotii si tradatorii trebuie sa fie in puscarie.Adica Basescu, Udrea, Blaga, Berceanu,Videanu ,Anastase,Macovei, Boagiu,Kovesi,Coldea, Dumbrava,Bogdan, Onea,Negulescu, Man,Aspazia Cojocaru,Stanciu,Danilet.......Doamne cati sunt. Cum sa ii amnistiezi si sa-i gratiezi pe asemenea ticalosi?

    Eu inca sper sa traiesc ca sa-i vad pe astia ca platesc pentru tot ce au facut!
    In lista ta nu prea vad pesedisti din aia vechi. Sau pedeseristi cum isi ziceau cand prosteau multimea ca n-au fost comunisti.
    Spre exemplu, tu ce-ai face cu Iliuta care pe langa tradator mai e si criminal ca Milosevic? Sau cu Nastase care e si vanzator de tara? Sau cu Constantinescu, alt vanzator de tara?
    Daca aia trebuie sa stea in puscarie pe viata, astia n-ar trebui jupuiti de vii in Piata Constitutiei?

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1

    Reported Item

    futbasisti has also reported this item.

    Reason:
    semnatura neregulamentara!

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    cat mai tolerati tampenia aia de semnatura la un MODERATOR?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •