Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 23

Thread: Reported Post by Novac

  1. #1
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1

    Reported Post by Novac

    Novac has reported a post.

    Reason:
    Ce-mi place de asta cand se chinuie sa provoace doar doar sa-si gaseasca scuza pentru banul dat


    esti mic mah, mic!
    Post: Reported Post by delaparis
    Forum: Report post
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

    Posted by: delaparis
    Original Content:
    Asa e, invidiosule

    De fapt, un prost care posteaza pe OLS

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Eu recunosc ca adevarul nu trebuie postat cash pe forum in anumite situatii. Tu ce parere ai?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Incep sa cred ca Novacelul nu e chiar atat de prost, ci mai degraba pozeaza in aceasta ipostaza voit, ca un scut sub care isi ascunde part-pris-urile scarboase. Dealtfel si el stie ca versiunile pe care le vomita repetat pe forum sunt extrem de trunchiate menite doar a face duet cu veninul urii sale perpetue fata de anumite persoane.


    Eu il iert, ca e de-a "nost"! Nu pot simti ura fata de nimeni care pana la urma n-a banat abuziv si batut joc activ si cu fapte la mana de altcineva, doar cu cuvinte! Cuvintele se pot ierta, actiunile mult mai greu! Singurul specimen de care mi-e scarba si care-l urasc pentru ca si-a batut joc si a trimis nu doar cuvinte ci si pumni de pe unde si cum a putut este Hingherul. Rahatul Universului. Cu restu n-am o problema. Asta nu-nseamna ca daca n-ar fi avut "butoanele" Hingherului, n-ar fi facut si el la fel!
    Last edited by Johnny D; 14th April 2019 at 14:50.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    isi ascunde part-pris-urile scarboase
    Ma intreb cate greseli gramaticale, cuvinte scrise gresit si cuvinte inventate ai pe pagina in cartea aia a ta
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Incep sa cred ca Novacelul nu e chiar atat de prost:
    E dar nu chiar atat

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ma intreb cate greseli gramaticale, cuvinte scrise gresit si cuvinte inventate ai pe pagina in cartea aia a ta
    Nu-i carte inca, decat sketch.
    Pana la urma informatia primeaza, nu gramatica pe care o stie orice mediocru!
    Cu gramatica te ataca doar prostii complexati de propria lor mediocritate si anostitate si nu te rasplateste nimeni daca o stapanesti, insa daca ai o poveste buna de tot, ai o sansa sa iesi din mediocritate, indiferent cat de corect gramatical o scrii - se poate treaba asta rezolva usor, si o stii prea bine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    nu gramatica pe care o stie orice mediocru!
    Pai, tu nu o stii. Ai afirmat in cateva randuri ca esti retardat. Acum ne spui ca esti sub-mediocru?
    Atunci, poti sa scrii versuri de manele, daca nu te intereseaza sa fie corect gramatical
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Eu n-am afirmat doar am continuat o idee sugerata de altii, imi place sa lucrez cu materialul omului. Daca pana si un retardat iti da de lucru si-ti arata cat de prost si/sau scarbos de imoral esti, inseamna ca esti pe calea cea buna!


    Am gresit totusi cred cand am zis ca orice mediocru stie gramatica, majoritatea nu o prea stiu insa nu prea scriu ei mare lucru s-o dovedeasca. Cred ca mediocrii dintre intelectuali stiu gramatica relativ bine ca mine, nu foarte bine ca si complexatii de prorpria lor mediocritate asa ca tine sau altii care invoca acest argument-retardat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ei, ai gresit tu la mai multe lucruri, nu doar la asta
    E fenomenal ca unul ca tine vrea sa scrie o carte.

    Ca si cand Paris Hilton ar incerca sa rezolve ecuatii complexe.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  10. #10
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Singurul specimen de care mi-e scarba si care-l urasc pentru ca si-a batut joc...
    *Pe care, Labinsteine!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ei, ai gresit tu la mai multe lucruri, nu doar la asta
    E fenomenal ca unul ca tine vrea sa scrie o carte.

    Ca si cand Paris Hilton ar incerca sa rezolve ecuatii complexe.
    Matematica n-are legatura cu literatura. Si soferi de autobuz au scris carti, chiar daca nu cunosc nici gramatica nu stiu cat, nici matematica de nivel poate nici mediu.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    *Pe care, Labinsteine!
    Gunoiul pe care!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #12
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si soferi de autobuz au scris carti, chiar daca nu cunosc nici gramatica nu stiu cat
    Da-mi un exemplu
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  13. #13
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    bai gata, RAUS dp rp-ul meu . e administrativ aici ... sectiunea administrativ de pe cel mai mare forum de sport (si nu numai) din Romania; hai va rog, da?!?

    dati dovada de putin respect, organizare a subiectelor (ontopic vs offttopic) si mai ales de decenta - astept comportamentul acesta din partea Formatorilor de opinie ai Forumului - moderatorii















    ia d'aci hate de artist ionele: https://www.youtube.com/watch?v=UxyD...pWdbc&index=27

    Ps. ref la discutia voastra tin sa va reamintesc faptul ca Tovarasul Petea (user cu de altfel care ne mandrim) a scris un fel bestseller (zice el ca nimeni nu a verificat)
    Last edited by Novac; 14th April 2019 at 17:28.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Da-mi un exemplu
    Nu stiu cum il cheama, am auzit la stiri de el acu vreo 10-12 ani.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    dati dovada de putin respect, organizare a subiectelor (ontopic vs offttopic) si mai ales de decenta - astept comportamentul acesta din partea Formatorilor de opinie ai Forumului - moderatorii
    In primul rand rolul unui moderator e de a asigura moderatia moralitatii, nu de a forma opinia nimanui ca nu sunteti copii sa vi se formeze opiniile de catre altii. In al 2-lea rand e de a asigura tot felul de discutii, topic-uri, trafic, etc. pe sectiunea pe care e el desemnat.

    In rest, mi-a placut ca-n fine oferi si tu ceva respect inainte sa ceri!
    Last edited by Johnny D; 14th April 2019 at 17:57.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    eu sunt structurat asa ... ca sa citez niste clasici in viata: voi ''n-ati fost acolo'' unde am umblat eu asa ca au prea putina relevanta parerile voastre ref la persoana mea sau aruncarea cu calificative gen: prost, destept, antisenit, tigan sau ghey. Suntem in PLM pe net aici! si maxim ce puteti obtine este sa va descalificati in ochii celor ce inteleg diferenta dintre acest mediu si viata reala.





    Altfel; primesc bine dau inapoi amicitie si ajutor, primesc rau dau inapoi de doua, de cinci, de zece, de .. pana nu mai sufla mizeria umana/

    sunt un individ rezonabil - ask Vadim
    Last edited by Novac; 14th April 2019 at 18:27.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #16
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ionete, baga-ti mintile in cap. Nu exista scriitori analfabeti, nici macar semi-analfabeti.

    Ea din noaptea amintirii o vecie-ntreagă scoate
    De dureri, care însă le simţim ca-n vis pe toate.


    Daca Eminescu ar fi scris asa ceva, nu-l baga nimeni in seama.
    Ar fi fost subiect de glume pe la Cenaclul Flacara.

    Ea din noaptea amintirii o vecie-ntreagă scoate
    De dureri, pe care însă le simţim ca-n vis pe toate.


    Asa, da.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  17. #17
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    up

    (unul pe zi, rrrr regulamentar asa)


    Nelu

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  18. #18
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    rolul unui moderator e de a asigura moderatia moralitatii, nu de a forma opinia nimanui ca nu sunteti copii
    deosebit de deosebit de moral, parol!!

    Johnny D
    Original Content:
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Mereu pe faza.
    In a intelege prost! Tu ai fatat cumva de esti de acord cu el?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #19
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Pai ea a fost de acord, eu nici nu m-am gandit la asa ceva vreodata pana am vazut postul Sevilliului cu care fata fu de acord.
    In plus, tu nu esti instare sa faci diferenta intre o afirmatie si o intrebare? Eu m-am mirat pur si simplu ca ea a fost de acord cu asa ceva!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #20
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai, io daca-l intreb pe paulici daca e prost si retardat, e ok? Pentru ca e doar o intrebare
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  21. #21
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Doar daca mai sunt alti imbecili voluntari, adica cu de la sine putere luata imbecilitatea - nu de la natura, care in prealabil dintr-o fraza ce n-avea legatura cu asta, sa inteleaga fix acel lucru. Da, atunci poti sa-l intrebi, cum am facut-o si eu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •