Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 26

Thread: Reported Post by delaparis

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1

    Reported Post by delaparis

    delaparis has reported a post.

    Reason:
    Uite de aia Luci vorbeste urat. Vede tot felul de postari cu "flori" si apoi imita moderatorii
    Post: Reported Post by Hingherul
    Forum: Report post
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

    Posted by: Hingherul
    Original Content:
    Hingherul has reported a post.

    Reason:
    Delaparis, arzi handicapatul sau lasi locul de supermoderator cuiva mai priceput?
    Da-o-n plm de smecherie....
    Post: Pentru moderatorii Onlinesport
    Forum: Administrativ
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

    Posted by: Johnny D
    Original Content:
    Problema mea e Delaparis ca tolereaza gunoaie ca voi prea mult.
    De eram eu in locul lui, orice abuz era infractiune si nu mai aveati dreptul sa deschideti poarta de rahat pe care o numiti gura pentru a vorbi urat de alti useri fara sanctiune.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Luci e cel mai nevinovat, el nu are intentia a face omul sa se simta prost, sa-l atace ca un gunoi handicapat moral, aidoma gunoaielor de care vorbeam.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    si continua baiatul needucat (taranetele am scris initial dar nu .. merita),

    persevereaza in a profera injurii chiar si aici pe report post/ chiar si cand sunt sus, de ieri, cel putin cinci report post-uri ref la limbajul trivial folosit din abundenta de el pe ols.

    tine-o tot asa zalauane

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Tu ai ceva educatie? Ai degeaba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    E simplu. Bucurestean deci superior ... parerea lui. De aici incepe sa-si posteze si asa-zisa opinie.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #6
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Important e ca avem supermoderator care intervine si aplaneaza conflictele inca din fasa...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #7
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    apa trece reporturile


    ramane, ca sa zic asa/

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Reporturile sunt apa, educatule!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Important e ca avem supermoderator care intervine si aplaneaza conflictele inca din fasa...
    Ce conflicte? Eu vad doar tampenii intre voi.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #10
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    vedem noi, vedem




    Daca tot atarni pe aici si nu vrei sa ne scutesti de pretioasele tale postari spune de ce vorbesti atat de porcos - e problema de la hormoni, ca nu ai prietena, cum zice raii aia de hinghi si cip?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #11
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Care voi? bai asta handicapat intelectual .. pardon
    Vezi ca vantul e contra permanent in existenta ta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #12
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1



    intelectual ce plm, se vede cu ochiu' liber


    ah stai ca am uitat, era asea: muzician, profesor universitar, pilot, ... cu ce ziceai ca ti-ai mai incununat grandioasa educatie ca mai erau vreo doua ''calificari''?
    Last edited by Novac; 14th April 2019 at 00:36.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Asa e, invidiosule

    De fapt, un prost care posteaza pe OLS
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    dupa cum ziceam mai deunazi - o sa se cace porumbeii pe statuia ta


    si nimeni de pe aici nu o sa curete

    Ps. vezi ca reportul era pentru altu' care foloseste limbaj trivial ... nu pt tine/ incurci topicele de la
    Last edited by Novac; 14th April 2019 at 00:49.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  15. #15
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    dupa cum ziceam mai deunazi
    Pentru tine "deunazi" inseamna ani de zile

    Am zis... nu esti prost. Esti cumplit
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #16
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1

    Reported Item

    Novac has also reported this item.

    Reason:
    aloo, desteptu pamantului, receptie ...



    daca tot te-ai hotarat (asta dupa doi ani de zile, poate si mai bine, de ezitari, provocari si asteptari) sa-ti fortezi norocul si sa te **** cu mine zic sa-ti iei pilulele ca sigur intri in prenatal


    si zi asa, eu te incerc sa te discreditez pe tine si nu invers ... booon,

    uite ce-ti propun eu astazi: ne vedem cu Vadim la Bucuresti si-i prezentam, IN ORIGINAL <<foaia matricola>> unde, spre stupoarea ta de mega (autointitulat)muzician ce crede si sustine ca are drept de opinie, eu NOVAC, am minim patru ani de studii muzicale inaintea ta; in cadrul invatamantului oficial de specialitate. ce zici ma ''desteptule'', te bagi?

    nu de alta dar eu chiar am astia 4 ani absolviti (cu documente si poze la arhiva) pe cand tu ... esti doar vorbe in vant precum paul a3des


    ! Dealul este sa te duci tare de aici si sa lasi forumul in pace ... cu cati useri au mai supravietuit




    Hai jmechere, vrem sa te vedem ... sa te vedem in ipostaza in care a visat sa ma puna (m-a amenintat cu subiect si predicat) sponsorul tau Tim ca urmeaza sa ma scoata in strada - dezbracat si cu toate alea la vedere.

  17. #17
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Da, vin.
    Asteptati-ma acolo. Iau avionul si ma prezint la raport.

    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    nici tu n-ai pic de mila!

  19. #19
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Nimic. Evident fara mila. Am fost acolo si... nimic. Cateva masini negre, nu stiu daca bemve dar parca pareau periculoase
    Asa ca m-am apucat de vandalizat singur ... asa sunt io, fioros
    M-am intors acasa si am vazut ca PSG a castigat iar Halep a pierdut. Merita?

    Hai FCSB
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #20
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    eu NOVAC, am minim patru ani de studii muzicale inaintea ta; in cadrul invatamantului oficial de specialitate. ce zici ma ''desteptule'', te bagi?

    nu de alta dar eu chiar am astia 4 ani absolviti (cu documente si poze la arhiva) pe cand tu ... esti doar vorbe in vant precum paul a3des
    Ca tot ma plictisesc citind:
    https://www.youtube.com/watch?v=oU7rqB9E_0M
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #21
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1

    Reported Item

    Novac has also reported this item.

    Reason:
    (si) aici te-ai cam ca cat frantuzeste pe tine incercand sa folosesti faptul ca Luci este slobod la gura pretinzand ca-l imita precum un papagal pe Hingherul

    asa este Luci, ... cu ''dansa'' in gura de cand a aparut pe forumul asta ... tn minte ca acum 5,6 ani era banat pentru a nu stiu cata oara ...aaa.... ah da! pentru limbaj prea pastelat



    ps. am vazut ca ai incercat sa-mi dedici (probabil din plictiseala, serile de sambata seara ieee cele grele) un slagarel si, zic, elegant e sa-ti intorc dragalasenia:

    romanism dupa cum zice si titlul: https://www.youtube.com/watch?v=NL8g...cdpIs&index=10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •