View Poll Results: cine se califica in semifinale?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Tottenham

    3 50.00%
  • City

    3 50.00%
Results 1 to 21 of 112

Thread: Sferturi UCL 18-19: Tottenham - Manchester City

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,914
    Reputatie
    0
    Nu e nici o iluzie optica. Camera din partea din partea stanga o dovedeste. Ulterior atat pe TV cat si arbitrului i-au aratat camera doar din partea dreapta a portii care nu releva faptul cat se poate de clar ca mingea a lovit cotul lui Llorente prima data si pe urma corpul. Pariasem doar 1 solist initial dar am pierdut pe meciuri de tenis si am pus la live City se califica la pauza, dar erau putini bani, chiar de erau multi eu nu as fi zis ceva ce nu credeam 100% a fi corect. Tu te referi la camera din spatele portii de pe dreapta, aia nu arata unghiul ca sa-ti dai seama foarte bine ce s-a intamplat, este un unghi din stanga unde se vede spatiul intre cot si sold, si cu slow motion se vede FOARTE CLAR cum da-n cot prima data si pe urma cade pe sold. Dar handicapatii aia din ceva motiv n-au mai dat unghiul acela, si cu precadere nu l-au dat cand arbitrul s-a dus la monitor, parca deliberat incercand sa-i ascunda faptul lovirii mingii cu cotul. Si handicapatii au avut castig de cauza.

    N-a fost offside acolo, pentru ca nu conteaza si de era 3 metrii in offside, mingea a venit de la adversar, nu o mai mai repet de o mie de ori.
    Last edited by Johnny D; 18th April 2019 at 10:42.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •