Page 6 of 25 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 106 to 126 of 510

Thread: Pariuri si vulgaritãți

  1. #106
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    N-am mai auzit asa flow bogat de la anii de glorie ai lui Rimaru. De fapt, el cu Zale au cantat in Racla acum 100 de ani, daca nu eram eu prea trotilat. Si am gasit si una parfum cu Puya langa ea, veche de 7 ani. Eu nu-l suport pe Puya, e cel mai mare raper cocalar, dar unele melodii sunt ok

    Revin, baga-mi-as **** in profesorul Alexa si-n neamul lui de caldarari! M-a rupt meciul asta, s-a dus toata alocatia, fmm de nenorocit!

  2. #107
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,754
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    eu poate ca sunt hater dar tu esti , in mod clar, manelist de manelist bosulica
    Habar n-ai despre ce vorbesti, si o mai si sarbatoresti!

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ah, ca uitasem sa te intreb; apropos de ritmurile tale preferate, ... vrei cumva sa dansam?


    https://www.youtube.com/watch?v=DcJw...XQM8g&index=27
    Eu n-am dansat niciodata pe-o manea! De fapt, de dansat foarte putin in general si cu mai bine de 15 ani in urma. Voi astia sa nu zic prea fericitii ca e prea mult spus, prea... relaxatii sunteti astia dansatorii de ocazie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #108
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    3-1 Dinamo scor corect, bani pe jos.

  4. #109
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    N-am mai auzit asa flow bogat de la anii de glorie


    De fapt, el cu Zale au cantat acum 100 de ani,...



    . Si am gasit si una parfum cu Puya langa ea, veche de 7 ani. Eu nu-l suport pe Puya, e cel mai mare raper cocalar, dar unele melodii sunt ok
    dap, old school

    2. jumatatea (mai mare/ talentata/ incrancenata sa reuseasca) produce 3, 4 albume bune bune pe an sub numele RAKU. Cred (e doar o opinie personala) ca el si Bean sunt de DEPARTE cei mai prolifici ... muzicanti, cum ar spune un melitian de pe forum, din ultimii zece ani de hiphopareala romaneasca.

    ai aici un playlist cu ceva piese Raku https://www.youtube.com/watch?v=J4Sk...aeVPg&index=27

    3. Chiar si Puya cel cocalar la fel ca multi alti pastilati, prajiti sau alcoolici ai pesajului muzicii underground, desi cu defectele afisate in public produc plusvaloare pentru care trebuiesc cu toate mainile disponibile tanand ca banii pe concerte ajung la mortaciuni agramate gen bitman

    ... sau la alte boafe drogate - vezi delia felia

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #110
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,754
    Reputatie
    0
    Mama ce de hate! Si eu care crezui ca doar eu am privilegiul sa fiu tinta acestuia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #111
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ascult fãrã de rusine si rap, de ce sa ma cac pe mine aiurea?! . Cand vine vorba de hip-hop sunt mai degraba old school, adica Parazitii, Racla. Si oricine li se opune dpdv muzical imi e cumva antipatic (vezi Doc, juma de puțã ãla care canta cu Moga etc) desi nu e o parere definitiva. De ex, stie toata lumea ca Parazitii au avut clar melodii si versuri pe ritm de manele. Desi n-au clarificat acest aspect, stim si noi ca pe la petreceri, dupa ce te faceai ****, se mai baga si cate o Steaua e numai una

    Dau un feedback dupa ce vad ce vor astia mici.

    La pariuri, hidralaghiciste urivodunaia la barj de Sulina, bez onze. Mai pe scurt, gheata la mal.

  7. #112
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    N-am mai auzit asa flow bogat de la anii de glorie ai lui Rimaru. De fapt, el cu Zale au cantat in Racla acum 100 de ani, daca nu eram eu prea trotilat. Si am gasit si una parfum cu Puya langa ea, veche de 7 ani. Eu nu-l suport pe Puya, e cel mai mare raper cocalar, dar unele melodii sunt ok
    chiar si Puya, asa gras si prost cum a ajuns in urma relationarii cu televizoristele merita respect macar pentru ce-a facut acum ... +20 de ani /
    ia d'aci, poate-ti aduci aminte:

    https://www.youtube.com/watch?v=Yxh_WKQcrKs


    Paste Fericit si sarbatori tihnite sa primiti! omule

    Ps. poti lasa playlistul sa curga lin, la volum mic; asa, ca de Paste - a ales bine mititelu' care a urcat/ selectat trackurile



    edit. avea dreptate ionetele, urat vorbesti uneori

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post

    , hidralaghiciste urivodunaia la barj de Sulina, bez onze. Mai pe scurt, gheata la mal.
    Last edited by Novac; 28th April 2019 at 12:02.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #113
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,754
    Reputatie
    0
    Ce-a venit NOVACEEEEEEELUUUUUUUUUU peste noi, BAAAAAAAIIIII!

    Asa le zice de zici ca-i parior!
    Sigur este, altfel n-ar nici avea cum judeca ceea ce nu cunoaste!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #114
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Bine-ai pus.

    Ranarii aia nu sunt deloc sigur ca dau gol pe Emirates.
    Ei habar n-au ce-nseamna sa joci aici.
    adik ...

    ''aici'', la zalau

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  10. #115
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,754
    Reputatie
    0
    Da! Ce te-ai mai pus pe sapat, zici ca esti gropar aka. sevillist! Marmota's got nothing on you!
    Inca putin si-l descoperi pe Kafka cu tot cu mormintele incasilor inmormantati cu 500 de ani inaintea lui, putin mai jos pe harta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #116
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Voi, si anume, reveni , deocamdata ma clatesc cu niste turnee de sah pt veterani, la care sunt ciuca batailor. Mai pun si cate un bilet, insa nu am nicio descoperire de cont pana acum. Pot sa fac bani din pariuri fara probleme, dar eu sunt ca Buzarnescu: de ce sa fac 100, daca pot sa pierd 500?

    Ms asemenea, om bun cu suflet bun, de la vatra luminatã

  12. #117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,754
    Reputatie
    0
    Tot nu este ca mine, vorba bug mafia, pun 15 meciuri pe bilet ieri si pierd doar pe Zenit Kazan la volei cota 1.06.
    Asta daca Higgins si Trump bat azi ca ieri n-au inceput tocmai grozav. Nici nu mai stiu cu cine sa tin.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #118
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    da, ddaaa, copilu lu baba Novac ajuns, intre timp, la echilibru si (un inceput de) maturitate - sunt multumit si ca urmare ma bucur in tihna de jumataea de viata ramasa (ceea ce-ti doresc si tie ).


    si, ca tot ai punctat faptul ca poti face bani din .. orice, afla ca esti pe drumul cel bun (spre deosebire de hormonel, ); banii gramada vin abia cand incepi sa-i meriti nu cand alergi ca istericu' sa-i faci arzand pana si pensia bunicii pentru asta*

    ca asa le dadea barbosu' meleoane de iepuroi la toti lopatarii si groparii cimititirelor patriei daca era vorba sa cantarim gramezile puturoase de maiouri transpirate


    chill bro,


    *BTW, as investi in asta micu o suma doar sa-l admir cum se transforma intr-un Gigi la scara microscopica dar sunt convins ca maxim o sa deschida o gogoserie pe care o va baga, inevitabil, in incapacitate de plata. deci

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #119
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,754
    Reputatie
    0
    Pai fa tu, daca esti destept! Dar n-ai facut, deci...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #120
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,903
    Reputatie
    0
    Se califica Liverpool in **** mea! 11:1 H-2.

  16. #121
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Se califica Liverpool in **** mea! 11:1 H-2.
    Rapidist de mic si scrii cu stelute mai ceva ca o domnisoara bisericoasa
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #122
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,903
    Reputatie
    0
    Ma cenzureaza!

  18. #123
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ioane, treci si invata domnisoricul cum sa eludeze sistemul!

    FB_IMG_1557255293433.jpg
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #124
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Fara pariuri va rog frumos
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #125
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sa nu mai dea turcul doua galbene, ca ii bag ****-n gat!

    Sunt sleit de finante, e o perioada in care pariez de placere

  21. #126
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,903
    Reputatie
    0
    V-am zis, in **** mea, v-am zis!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •