Page 43 of 43 FirstFirst ... 33414243
Results 883 to 888 of 888

Thread: Play-Off 2019

  1. #883
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Licheaua asta ortodoxa pe numele crestinesc Edward are o doxa de ticalos fara scrupule, de teapa alora care fura banii de pe ochii mortilor si violeaza babele care vin de la spovedanie, ca sa le fure coliva de la fofoloanca. Nenorocitul apare si spune ca Olaru va pleca doar pe o suma imeeensa, ca va fi mai scump ca ozonul de il administra Neubert in gaozul de campion al Miței santierista navală, dupa care il ofera albanezilor pe 600 de mii (Man a costat 500 acum 2 ani si ceva). In final o sa spuna ca el nu poate ramane la Medias daca se vind cei mai valorosi jucatori Eu nu stiu cu cine seamana ăsta! Mai mult ii ia lu' taica Puiu sa linga toate icoanele din colectie, decat sta Edward la o echipa! Sa ne pisam pe tine, bai boule!

  2. #884
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    El vrea sa stea, n-auzi? Da nu-l tine nimeni!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #885
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Stupefactie printre analisti in redactia oficiosului gsp: Ajax il transfera pe Odegaard, de la Vitesse, in locul lui Ianis Hagi.

  4. #886
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ca nu-i de treaba, de-aia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #887
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Razbunare istorica pentru Carmen, echipa desfiintata de bolsevici in 47 pentru a face loc echipei poporului Carmen bate cu 1-0 csa talpan si se califica la barajul formal pt div C. Talpanistii se mai pregatesc un an, spre satisfactia clonei albaneze din liga 1, care va mai prolifera inca un an de impostura.

  6. #888
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Cine e Bogdan Andone, e ruda cu Andone ala de joaca la nationala!?


    Eu cred ca locu 2 le-a fost prea mult la astia!
    Last edited by Johnny D; 4th June 2019 at 20:18.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •