Results 1 to 2 of 2

Thread: Reported Post by futbasisti

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1

    Reported Post by futbasisti

    futbasisti has reported a post.

    Reason:
    amenintare asupra userilor!asta trebuie sa faca un braconier.....aaa....moderator?
    Post: Bravo Laura!
    Forum: Politica
    Assigned Moderators: miril, Utilizator, Hingherul

    Posted by: Hingherul
    Original Content:
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Tu iti dai seama ce-i fac lui Novac atunci cu articolele sale cu sutele pe forum?
    Nu stiu ce ii faci lui Novac. Stiu ca Dili e eliberat pe cautiune si e in perioada de proba. Ceea ce inseamna ca e moderat special. Ceea ce inseamna ca o sa il vezi dungat definitiv curand,


    E al mai final si ultim averisment! Un copy/paste daca mai vad aici, decoleaza!

  2. #2
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    de tine, de prostiile pe care le poti face, urcandu-mi forumu'n cap.
    dreptate??? iti dai prea multa importa...

    acum hai sa facem un targ: precum unul eliberat conditionat, ai sa fi "moderat" altfel decat ceilalti. intelegi ghilimelele.
    1. nu postezi off-topic, adica in afara subiectului;
    2. nu faci copy-paste la articole intregi de pe net, ci dai link-ul ca si referinta, conform regulamentului forumului;
    3. desi nu incurajez, poti injura pe altii. oricare altii DAR NU COLEGII DE FORUM. adica poti da ****, psd-ului, usr-ului, lui dragnea, lui iohanis, stelei, bozgorilor si cainilor. dar unui forumist, nu.
    4. de-asemenea, nu recurgi la nici o etichetare, sau "gratulare" ne-la locul ei vis a vis de un coleg forumist, cum iti sade tie in obicei.
    5. este report post, daca esti atacat aiurea. asta nu-ti garanteaza punctarea celui care te-a atacat. unii nu uita.

    ai inteles?
    un singur da, sau nu - este de ajuns.
    ...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •