View Poll Results: cine se califica in sferturi?

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Eintracht

    1 33.33%
  • Inter

    2 66.67%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 54 of 54

Thread: Optimi EL 18-19: Eintracht Frankfurt - Inter Milano

  1. #43
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    In afara de Juventus (usor de inteles) si uneori Napoli fotbalul italian pute a mortaciune.Uitati-va bai flacai la englezi si luati ca invatatura.

    Din 8 echipe in sferturile CL 4 sunt englezesti.
    Din 8 echipe in sferturile EL 2 sunt englezesti.

    Pierd cu 1x pe milogii aia de Inter 2200 de ron si mai iau sansa 80 de lei.E posibil asa ceva

    Ac Milan,Inter,Roma sunt echipe care pe zi ce trece devin din penibili in foarte penibili...nu-mi explic.Oricum in Seria A ,Juventus e un fel de PSG Doar in CL conteaza

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Pierd cu 1x pe milogii aia de Inter 2200 de ron si mai iau sansa 80 de lei.E posibil asa ceva
    Asa e Lucicus, eu am pierdut vreo 1700 cred ca mi s-a anulat un meci pe un bilet. Suntem frati de suferinta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Cip, ce ti-am spus? Acum lasa supararea si anul viitor exista speranta.

  4. #46
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Eu inca nu imi revin dupa eliminarea prosteasca din CL.
    MEREU SUPERIORI !!!

  5. #47
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Nu pot sa spun ca-mi pare rau, din contra.

  6. #48
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Nu pot sa cred ca unii sperau sa se califice Inter. Inter fără Icardi e varza, se chinuie efectiv sa o bage în poarta. Frankfurt are un sezon foarte bun, nicio surpriza ca s-au calificat. Unii vad ca urmăresc meciurile pe flashscore și mai și pariază. Fraieri de ăștia sa tot fie pentru casele de pariuri.

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ii invata Eintracht fotbal p-astia si arata diferenta intre o echipa de locu 6-7 din Germania si una de locu 3-4 din Italia!
    Sa felicitam p-astia care mai stiu fotbal din poll zic: Frankfurt cum spuneam, echipa mai buna, chiar daca nu ma asteptam Inter sa fie atat de carpa imputita sa piarda acasa.

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Unii vad ca urmăresc meciurile pe flashscore Č™i mai Č™i pariază. Fraieri de ăČ™tia sa tot fie pentru casele de pariuri.
    Unul din aia unii a fost singurul care a zis ca Frakfurt e echipa mai buna si se va califica, dupa cum se vede si-n poll. Idiotii si penibilii sunt aia care nu dau pronostic insa vin la final sa critice pe cei care dau, fie ca l-au dat bun sau nu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ma doare-n **** de pronosticuri, dar nu e frumos sa vorbesti asa despre cei care pun banu'. Si nu vorbim despre 3 lei, ca muncitorii care vin de la uzina si fac un bilet de 4 miliarde. Va-ntretineti din pariuri si nu stim noi, de unde atata smardoiala?

    PS. Oricum, pe Inter nu pariase decat Alin

  9. #51
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Ma doare-n **** de pronosticuri, dar nu e frumos sa vorbesti asa despre cei care pun banu'. Si nu vorbim despre 3 lei, ca muncitorii care vin de la uzina si fac un bilet de 4 miliarde. Va-ntretineti din pariuri si nu stim noi, de unde atata smardoiala?

    PS. Oricum, pe Inter nu pariase decat Alin
    In primul rand tu nu stii cat am bagat pe bilet ca sa iti dai cu parerea ca bag 3 lei.Mi-am bagat o alocatie pe bilet in speranta ca fac bani de rechizite,fondul clasei si bani de buzunar.

    Inter sunt niste *******i...ar trebui sa imi dea de la ei din salariu 450 de euro,echivalentul biletului pierdut la un meci,pe ei.Alocatia mi-am recuperat-o inapoi din sansa.Sper ca Inter sa nu mai joace in Europa 10 ani la rand pana invata fotbal

  10. #52
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Unde pariezi tu? Din cate stiu eu, minorii nu au liber la pariuri.

  11. #53
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    I-a dat comision 10% din alocatie unuia sa-i puna pariul! Bietu Lucicus.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #54
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    La Winner am bagat.A bagat tati pentru mine.I-am luat un Ciucas la 2 jumata )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •