View Poll Results: cine se califica in sferturi?

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Eintracht

    1 33.33%
  • Inter

    2 66.67%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 54

Thread: Optimi EL 18-19: Eintracht Frankfurt - Inter Milano

  1. #22
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    si tu esti a 4-a panarama.
    sa nu mai zici ca esti fan milan rahatule.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  2. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    un singur lucru e cert aici,daca nu se califica Inter zboara Luciano...
    Incepe deja sa-si faca bagajele
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Macar sa egaleze, dar nici de-atat nu cred ca e-nstare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    si eu zic la fel...un 2-1 chinuit,cat sa moara dusmanii de ciuda...
    Greu Cipisor.

  5. #26
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Ce pot sa isi bata joc de ocazii astia de la Frankfurt..

    Puii mei, asta e istorica, Contraatac 4 contra 2, iar boul de la minge incearca sa dribleze el in loc sa o lase 5m in lateral spate la altul. Italienii nu joaca nimic, dar *******ii astia de la Frankfurt ii tin inca in joc.
    Last edited by JJ; 15th March 2019 at 00:34.

  6. #27
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by milanezu View Post
    si tu esti a 4-a panarama.
    sa nu mai zici ca esti fan milan rahatule.
    ai grija cum vorbesti ca nu te-am jignit...
    si da...cand te bate "vai de steaua ei" betis pe san siro, apoi te duci la olympiakos si ai voie sa pierzi la 1 gol, si pierzi la 2 goluri si nu te duci dintr-o grupa de EL....
    urmand ca apoi betis si olympiakos sa nu faca nimic si sa fie eliminate si ele rapid, la cat de slabe sunt...

    DA, atunci esti o panarama de echipa, la fel ca si inter care nu ii da un gol lui Frankfurt in 180 de min...si la fel ca si roma care ia 7 de la fiorentina...cum plm sa iei 7 mah...
    si repet, mai usor cu jignirile personale...ca nu ti-am spus tie nimic...
    incearca sa nu fii un taran borat...
    Last edited by YoNuTzz; 15th March 2019 at 00:50.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by milanezu View Post
    si tu esti a 4-a panarama.
    sa nu mai zici ca esti fan milan rahatule.
    Urat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Si pana la urma ocaziile nu se razbuna, ca Inter n-are cu ce fara Icardi.
    Eintracht Frankfurt in sferturile EL dupa 24 de ani! Atunci i-am vazut pe stadion, iar Rapidul i-a batut acasa.

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Inter - O ECHIPA DE HANDICAPATI ZERO BARATI!



    Nu mai pariez pe gunoaie d-astea italiene in veci, nici 1X macar ba frate!? Du-te dreku de panarama! In afara de Juventus, si ici si colo Napoli si Roma, un campionat de carpe imputite!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post



    Nu mai pariez pe gunoaie d-astea italiene in veci, nici 1X macar ba frate!? Du-te dreku de panarama! In afara de Juventus, si ici si colo Napoli si Roma, un campionat de carpe imputite!
    ai grija, ca te face milanezul rahat

    ps - nu vad rostul sa-l mai tina pe spaletti....trebuie sa fie dat afara chiar inainte de derby-ul de duminica...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  11. #32
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    si ionica este un rahat.
    ma bucur ca ai pierdut la pariuri carpa imputita.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  12. #33
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Ce fac baietii? Tot in cupa loserilor? Yonutzz, pentru a 1000-a oara iti zic, lasa naiba Europa League saracilor

  13. #34
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post



    Nu mai pariez pe gunoaie d-astea italiene in veci, nici 1X macar ba frate!? Du-te dreku de panarama! In afara de Juventus, si ici si colo Napoli si Roma, un campionat de carpe imputite!
    Haha, nici la pariuri nu stii sa pui. In loc sa pui 25 de meciuri cu cote de 1.10 si 1.20 mai bine pui 2 meciuri si faci o cota de aproape 3. Joci dupa o schema, stii cand sa te opresti si pac, faci si altceva cu viata ta decat sa o eclipsezi pe flashscore. Iti zic si pentru sanatatea ta, nu doar pentru a salva niste banuti. Faptul ca mai tot timpul bagi all in si schemele lu Peste prajit cu "ai pierdut 55mil desi tu ai pus 5 mil pe 35 de meciuri" te umple de ridicol.

    Nu sunt un expert la pariuri insa daca joci de fun, atunci ies si biletele. Si da, daca ai analiza forma de moment si tensiunea prin care trece Inter, ai intelege de ce ma tot repet cu Forza Wanda!

  14. #35
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Ce fac baietii? Tot in cupa loserilor? Yonutzz, pentru a 1000-a oara iti zic, lasa naiba Europa League saracilor
    ideea este sa iesi cu capul de sus din competitie...nu spuneam nimic daca de ex ne elimina chelsea in saisprezecimi...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. #36
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Inter astia sunt niste boscheti,niste neica nimeni.Au ajuns rau si ei si Milan si Roma.Niste panarame de echipe care se fac de ras cu echipe mai slab cotate ca ei.

    Dau cu diaree pe ele.M-au facut la pariuri

  16. #37
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Hai las-o moarta Yonutzz... O eliminare e la fel cu oricine. Mai important e parcursul in campionat decat un sfert, o semifinala sau o treaba in EL. S-a mizat anu trecut pe EL si am luat plasa in campionat. Fara un lot numeros valoric o iei in barna rau de tot in competitia interna.

    @milanezu, iarta-l pe Yonutzz, asa e el, vede jumatatea goala a paharului. Pun pariu ca e Varsator. Peace! Forza Wanda!

  17. #38
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Hai las-o moarta Yonutzz... O eliminare e la fel cu oricine. Mai important e parcursul in campionat decat un sfert, o semifinala sau o treaba in EL. S-a mizat anu trecut pe EL si am luat plasa in campionat. Fara un lot numeros valoric o iei in barna rau de tot in competitia interna.

    @milanezu, iarta-l pe Yonutzz, asa e el, vede jumatatea goala a paharului. Pun pariu ca e Varsator. Peace! Forza Wanda!
    sa ma ierte ?! LOL...eu ar trebui sa-l iert pentru ca a fost taran si a inceput sa jigneasca....

    plus...repet...daca tie ti se pare normal ca sa nu iesi dintr-o grupa cu betis si olympiakos, sau ti se pare normal sa dai 0 goluri lui frankfurt in 180 de min, nu mai zic nimic...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Dau cu diaree pe ele.M-au facut la pariuri
    Mda, si eu am pierdut doar 1X pe Inter pe cele 2 bilete mici, insa mai am biletul mare macar.
    Mi-e ciuda ca n-am putut sa profit de Bencic 1.77 si Arsenal se califica 1.85, care nu le-am pus pe biletul mare (sigur).
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    tu ce cauti bre pe Liga Europa,n-ai cu ce sa-ti omori timpul?:
    Tu ai plecat

  20. #41
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    ti se pare normal sa dai 0 goluri lui frankfurt in 180 de min, nu mai zic nimic...
    Sa zica merci ca n-au luat decat unul. Lazio, Marseille sau Sahtior au luat cate sase tur-retur.

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    ai grija, ca te face milanezul rahat
    Ala tine si cu Inter si cu Milan!? Brav baiat, nemaivazut de la Dascalescu incoace care tine cu Spurs, Arsenal si Chelsea!

    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Nu sunt un expert la pariuri insa daca joci de fun, atunci ies si biletele. Si da, daca ai analiza forma de moment si tensiunea prin care trece Inter, ai intelege de ce ma tot repet cu Forza Wanda!
    Trebuia sa pierdeti la 3 goluri acolo atunci, cum era normal. Dar carpele astea ca Inter nu cunosc ce-nseamna notiunea de fotbal=teren propriu, doar de antijoc=teren advers. Dar nici chiar in halu asta frate. O echipa ca Frakfurt care da tuturor gol pe teren propriu nu-ti da gol, vine la tine si te sparge, scorul corect la ce s-a jucat era vreo 0-3.

    Quote Originally Posted by milanezu View Post
    si ionica este un rahat.
    ma bucur ca ai pierdut la pariuri carpa imputita.
    Si eu ma bucur ca tii cu echipe ca Milan si Inter. Mai rea soarta nu se poate!

    Si doar asa ca info: am castigat peste o mie de lei ieri, chiar daca am pierdut doua pe rahatii astia retardati ai tai care sunt singurii care sfideaza legile fotbalului de calitate prin carputzimea imputzita de care dau dovada pe terenul de fotbal! Niste jeguri, ar merita retrogradate!
    Last edited by Johnny D; 15th March 2019 at 09:21.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •