View Poll Results: Poli Iasi - CFR Cluj

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    1 25.00%
  • X

    1 25.00%
  • 2

    2 50.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: Etapa 25: Poli Iasi - CFR Cluj 0-1

  1. #22
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    A inceput iumor!
    Si voi va uitati ca natafletii la toate prostiile
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    Saluta campioana
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    A inceput iumor!
    Si voi va uitati ca natafletii la toate prostiile
    Cunoscatorii baaah! Iarasi ai restante cand nu trebuie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    MeMel tuna si fulgera, regurgitand frustrari in propria tinda, din ograda Becaliota!

    Imi place la nebunie, CFR contina sa fure FCSB-ul cu nerusinare, asta-i pohta ce-am pohtit dupa furturile mizerabile ale FCSB-ului pe vremea cand era Steaua de-acu 10-15 ani!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    Nu era de ajuns sa joace in zece, trebuia sa piarda
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    A fost, a fost clar... n-auzi? Nu conteaza c-a atins mingea si-a scos-o in afara careului, trebuia sa bage cu viteza fulgerului picioru la minge si sa si-l traga instant, nu sa stea cu el acolo sa-l impedice pe amaratu ala ce fugea deposedat de minge in pwla lu Dumnezo!


    Nu sunt de acord cu Craciunescu, nici aici penalti, nici la Man. Ambii fundasi n-au intrat cu talpa, au intepat mingea perfect corect si-au scos-o din fata atacantului. Ce Cristos vrea si Craciunescu, sa stea si sa lase mingea la atacanti? Interventii perfecte in conditii f grele!


    Recunosc ca in direct si mie mi s-a parut penalti aici, dar asta doar pt ca n-am vazut ca l-a deposedat de minge pe negroteiul ala de moldovia. La Man n-a fost penalti nici in direct, nici in reluare.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Eu, din toata chestia asta, am retinut ca Ionita e bun cand CFR domina copios, cand echipa adversa este atat de slaba incat nici macar prezenta lu' Ionita nu le poate eroda sansele la victorie
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Ei nu chiar, ca in multe din alea nu stiu da gol... fara Ionita.
    Ergo egalurile de acasa din sezonul asta cu echipe de tot rasul, ca joc prestat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ei nu chiar
    Asta suna a rebuke slab, partial, nicidecum categoric
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Scor final 0-1! Rebuke this!

    Or should I say: repuke this!? Il las pe Unghierul, el sigur aici se incadreaza!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •