View Poll Results: Dinamo - Botosani

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    3 75.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    1 25.00%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 111 of 111

Thread: Etapa 24: Dinamo - Botosani 1-2

  1. #106
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Daca eram eu sau Tori, de departe cei mai ai dreacu' de pe whattsap, erai mancat de mult. Cu rime cu tot
    aici recunosc,pai nu mai aveam ce critica la Dinamo,ramaneam naibii fara obiectul muncii...brrr,nici nu vreau sa ma gandesc...si Fedea si fracele bucovinean si Bocciul Laur ...
    pai cred ca ma aliam cu sufletista Leo si ma faceam dinamovist...ai vazut cum a strigat Montiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cu nu stiu cati i acolo...
    granita la Orsova!

  2. #107
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cate un i pt fiecare gol marcat si viitor. Si asta dupa numai 5 etape, iti dai seama cum va striga la etapa 15. Apropo, de ce crezi ca lui Florinel i se spune Fl?

  3. #108
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    aici recunosc,pai nu mai aveam ce critica la Dinamo,ramaneam naibii fara obiectul muncii...brrr,nici nu vreau sa ma gandesc...si Fedea si fracele bucovinean si Bocciul Laur ...
    pai cred ca ma aliam cu sufletista Leo si ma faceam dinamovist...ai vazut cum a strigat Montiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cu nu stiu cati i acolo...
    Lasa, la mine a ramas degetul pe "a" cand a dat Botosaniul gol si imi bagam ceva

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cate un i pt fiecare gol marcat si viitor. Si asta dupa numai 5 etape, iti dai seama cum va striga la etapa 15. Apropo, de ce crezi ca lui Florinel i se spune Fl?
    bun bun

  4. #109
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Dogule, pune frana. Iar tu Cipane nu te scoate, stim ca esti dinamovist de mic.

  5. #110
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Normal ca este, de aceea si tinem ambii la gluma, mai ales cand pragul dintre gluma si realitate e f subtire (in ambele sensuri)

    De ex, daca nu e secret, se poate dezvalui cate meciuri de 90 de minute ale echipelor timisorene a urmarit Cipanul in anul competitional 2018-2019? Daca nu vrea Cip, poate raspunde Timache in locul lui

    A, nu, ca nu intreb cu rautate, cu tenta malefica. Ma interesa un centru inaintas de la Ripi, un baiat Dumiter, ce parametri are, daca s-ar intelege bine cu Sorescu si care organ intern al Banatului il reprezinta

  6. #111
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    si care organ intern al Banatului il reprezinta
    In cazul unui transfer, permiteti si aceasta completare

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •