View Poll Results: Sepsi - Dinamo

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    3 42.86%
  • X

    1 14.29%
  • 2

    3 42.86%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 102 of 102

Thread: Etapa 23: Sepsi - Dinamo 0-1

  1. #85
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Dupa 3-0si 0-1 ce urmeaza ? Hai ca mai vreau sa deprim asa

  2. #86
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Urmeaza 2-0.

  3. #87
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Am vazut doar repriza a doua, ce se poate spune dupa doua etape este ca echipa aia are ANTRENOR. Un antrenor valoros care stie ce vrea si este lasat sa-si faca treaba.

    edit.
    Presa (anti)romaneasca de kkt bate moneda pe scandarile xenofobe. Chiar asa, mai jagardelelor, dar atunci cand romanii sunt muiti si huliti, nimic de zis? Ciocu mic si felicitari coregrafilor!
    Last edited by delaoltenia; 10th February 2019 at 09:31.

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    cota 3,bani pe jos!


    vreti sa stiti ce va fi etapa viitoare?

  5. #89
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Fosta echipa a securitatii comuniste, cea care de 13 ani nu mai conteaza in lupta pt. titlu, cateaua lesinata de foame, a castigat si aseara asa cum stie cel mai bine - cu ajutorul fluierasilor. Penalty neacordat celor din Sf, Gheorghe (fault clar la Stefan, după min 70 si ceva, dupa ce acesta a centrat dupa dreapta), care nici macar n-a fost comentat de spurcaciunile din platoul DigiSport, dar nici de Craciunescu, de unde concluzia ca se lucreaza la greu, prin toate mijloacele specifice, vorba lui UTCopos, pt. ca echipa care an de an se face de cacao in Europa sa fie impinsa in play-off.

    P.S. Urmariti cu mare atentie modul cum va fi arbitrata cateaua lesinată, dar si cum vor fi arbitrate contracandidatele la ultimul loc de play-off. Multa, multa atentie!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #90
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Medicamenteeeee!

    Scoate naibii unghia aia din gat si stai linistit, nu ajunge Dinamo in play off.

  7. #91
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Medicamente i-ati tu si toti cei care va lasati manipullati si, implicit, nu intelegeti nimic din ceea ce se petrece pe terenul de joc. Rept, si ieri, ca si in meciul cu Iasul, arbitrul a facut diferenta pe teren. dinamo a ramas acelasi club de pe vremea lui Postelnicu. Furtul cu arbitrii face parte din ADN-ul fostului club militienesc, dinamo.
    Last edited by Duba; 10th February 2019 at 11:22.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #92
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Esti neagoe cumva? doar ala mai vede combinatii si conspiratii...la cateva zile dupa ce a luat 4 de la voluntari repet, de la voluntari si nu de la City, United sau psg ce

  9. #93
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Copile, eu te inteleg intrucatva. Esti inca necopt la minte, ca sa nu spun naiv si de aceea esti asa usor de maniputat de acoperitii sau descoperitii dinamovisti care impanesc presa sportiva de la noi. Da lasa ca te faci tu mare si ai sa pricepi ce si cum. dinamo a ramas cea mai mare mizerie din fotbalul romanesc!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Dubo,spune-le tu, asa-i ca fcsb e steaua?




  11. #95
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Cu scuzele de rigoare dar nu urmaresc presa...dupa meci m-am uitat putin la snooker si apoi am avut altele pe cap.

    Off-topic: Ehee, sa ajungi si tu sa faci atatea chestii ca si copilul necopt de care vorbesti

  12. #96
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Dubo,spune-le tu, asa-i ca fcsb e steaua?



    Suporterul carei Poli vrea sa stie?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Suporterul carei Poli vrea sa stie?
    Mai lasa telenovelele si pune mana pe un DEX:

    POLI- Element de compunere însemnând mai multa€ť, mai multe, €žmultiplu€ť, care serveČ™te la formarea unor substantive Č™i a unor adjective. – Din fr. poly-.


    Ce nu ai inteles?

  14. #98
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Rocarul se gaseste pe tabelul elementelor?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #99
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Cu scuzele de rigoare dar nu urmaresc presa...
    Cand vine vorba de presa, important e ceea ce cauți, nu ce gasesti. Spurcaciunea a tacut mâlc cand hoteganul i-a ferit de umilinta la Calarasi, inchizand ochii la un penalty extrem de clar facut de Bălegar. Nu mai spun fault inexistent fluierat la Mediop in min 45, cand scapase singur, sau rosu la țapinarul de Nedelcu. Intr-adevar, trebuia rosu si la Bourceanu, dar asta e un caz special, probabil Hategan a realizat ca jegosul era pe invers, mai toate interventiile au cersit eliminare, doar-doar o reusi si fefeleaga sa se impuna la o echipa aproape retrogradata. Pana la urma s-a prins si Alexa si l-a scos pe bourcean in flegme, asa cum facem si noi, mereu, cu indianul coae mov.

  16. #100
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    La capitan ai nevoie de subtitrari uneori ca sa-ntelegi ce posteaza, si chiar daca nu-ntelegi, tot misto e!
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Restul rusinica!
    1
    dardar_3, Duba, Hingherul
    X
    Johnny D
    La ce s-a jucat, rezultatul meu a fost cel mai aproape. Ati avut un bulan iesit din comun.
    Daca ar fi intrat una din cele 2 bare asa cum trebuia, era 1-1 final.
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Johnny inceteaza cu PM urile.
    Am inteles, sa traiti!

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Stii vorba aia, ce tie nu-ti place altuia nu-i face?
    Dar atunci cand mi-ai zis, citez "Pe nimeni nu intereseaza ce-ai tu de zis." pe thread-ul ala pe care l-ai inchis, cu aproape o ora inainte sa-l inchizi, atunci ce-a fost? Rabat de la regula? Exceptia confirma regula, sau cum e?
    Last edited by Johnny D; 10th February 2019 at 13:51.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #101
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    In play-off sau in play-out, Dinamo este la fel de iubita.

  18. #102
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Da, dar entuziasmul nu ar mai fi acelasi, nici prezenta la meciuri. Cred ca dupa anul trecut si diferenta intre play out si cum ati jucat in sezonul regulat sub comanda lu Bratu si Niculescu, va cam seaca rau de tot sub repetitie. Insa mai sunt sanse de play off... cica!
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Copile
    Hohoooo, salutam un Dubel! Gata, a trecut pasa proasta?
    Last edited by Johnny D; 10th February 2019 at 15:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •