Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 190

Thread: Alegeri Europarlamentare 2019

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Ai auzit,Cristian Preda s-a asigurat la Ciolos in partid?Crezi ca e in plus?
    Last edited by futbasisti; 1st February 2019 at 16:43.

  2. #44
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Macar e profesor de stiinte politice, nu actionar la firma care are afaceri cu satul care vrea sa tipareasca bani pentru ca nu are minimum de perceptie asupra economiei.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Da, macar ca e profesor......


    pacat ca nu stiu sa pun poze.poze cu domnul profesor...

  4. #46
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Pune cu mustaciosul tau preferat, ca sa tinem minte pe cine o sa pomenim cand vom avea rata inflatiei ca-n Venezuela.
    Tu parca erai privat. Inseamna ca ori nu-ti platesti taxele, ori faci afaceri cu statul, iar pe vreme de guvernare PSD-ista afacerile duduie.
    Sau ar mai fi varianta in care iti vin asistatii social la birt mai multi ca numar si cu mai multi bani ca si acel sector a inflorit.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Da, exact!Eu sunt pesedist,sunt evazionist,fac afaceri cu statu,nu imi platesc impozitele,sunt criminal..........

    Atunci o votam pe Macovei?
    Last edited by futbasisti; 1st February 2019 at 18:02.

  6. #48
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Da, macar ca e profesor......


    pacat ca nu stiu sa pun poze.poze cu domnul profesor...
    YjhkZTQ4NzZmMmJmMDNmOTRjNTg5NWNiZjYwYWEwMw==.thumb.jpg
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Ah nu, nu poza asta analfabeta doream sa o pun ci pe cea in care dom' profesor juisa langa Elena Udrea.


    Pana acum nimeni nu a dat doi bani pe alegerile europarlamentare,acum vreau ca in acesta campanie sa ii judecam pe toti tradatorii de tara.Nu in strada e democratia ci acum la vot. Acum trebuie sa le dam sentinta!
    Last edited by futbasisti; 1st February 2019 at 18:42.

  8. #50
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    asta e!


    votati-l acum pe cel care a tradat Romania in Parlamentul European si care va avea mii de euro pensie de acolo.


    Din pacate Romania nu are legi pentru adevaratii tradatori.

  10. #52
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Nu e accident cand suntem anuntati ca un asteroid va trece la nu stiu ce distanta de pamant peste 7 ani, sau o cometa pe cer. Sunt calcule precise care origineaza din teorii vechi de zeci si sute de ani. Aici nu exista credinta. Pot sa vad o cometa cu ochiul liber. Nu pot masura independent redshift-ul, aici trebuie sa-i cred pe altii. Dar care sunt sansele sa existe o conspiratie mondiala intre oameni de stiinta din zeci de tari care s-au pus de acord sa ne spuna aceeasi minciuna timp de cateva generatii?
    Ce troll e si sevilla asta... De fapt si el stie ca pamantul este plat, numai ca nu vrea sa recunoasca.

  11. #53
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Eu nu inteleg de ce incearca astia sa deturneze discutia dinspre cosmologie catre politica.
    Unde se cred?

    Au stricat frumusete de thread
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  12. #54
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Pai tu esti ala care voteaza contra deoarece nu arde nimeni biserici in Europa. Esti mare cunoscator in ale nasteri univers. Cand aici e vorba de crestini care voteaza pt alegeri parlamentare
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #55
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    E plina lumea de crestini care n-au citit macar biblia.
    E destul sa-i intrebi ce-i ala Armaghedon-u' sau cand s-a nascut Iisus. Habar nu au
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #56
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Vezi ca e cu 2 "d"...

    Har-Meguiddon vrei sa spui. Armageddon e un film cu Liv Tyler
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1

  16. #58
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    PSD - singurul partid fara secu risti& urmasi ai acestora!



    ps. mititelule, lasa propaganda de partid (troll) ca singurul rezultat pe care-l obtii este :voma

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. #59
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Vezi ca e cu 2 "d"...
    In romana e cu un singur "d". Ce sa stie un frantuz?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  18. #60
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Vrei in franceza inculte sau in latina incultus?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #61
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    asta e!


    votati-l acum pe cel care a tradat Romania in Parlamentul European si care va avea mii de euro pensie de acolo.


    Din pacate Romania nu are legi pentru adevaratii tradatori.
    Fantezii. Daca avea, Iliescu, Isarescu si Roman apucau sa fie ingropati impreuna cu cei pe care in urma cu cateva saptamani inca-i pupau un fund.
    Dar stai linistit, ca avem conducatorii pe care-i meritam, exponentul nostru. Iar pe masura ce-n tara raman tot mai multi asistati social, angajati la stat si afaceristi cu statul liderii vor fi tot mai reprezentativi.
    A-propos, daca nu esti pesedist, zi-mi ca Dragnea nu-i cel mai ticalos de la Iliescu incoace.
    Toata lumea te considera pesedist tocmai pentru ca inca te mai legi de Udrea care a furat maruntis in comparatie cu el. Si e tate floscaite-n vant comparativ cu ce probleme vom avea dupa ce reuseste liderul stirb sa-si rezolve dosarele dezgroparilor.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    PSD - singurul partid fara secu risti& urmasi ai acestora!



    ps. mititelule, lasa propaganda de partid (troll) ca singurul rezultat pe care-l obtii este :voma
    A se vedea cine a semnat protocoalele cu SRI-ul (ca doar de unde avea sa stie de ele si sa urle daca nu era tocmai el cel care le-a semnat).
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Fantezii. Daca avea, Iliescu, Isarescu si Roman apucau sa fie ingropati impreuna cu cei pe care in urma cu cateva saptamani inca-i pupau un fund.
    Dar stai linistit, ca avem conducatorii pe care-i meritam, exponentul nostru. Iar pe masura ce-n tara raman tot mai multi asistati social, angajati la stat si afaceristi cu statul liderii vor fi tot mai reprezentativi.
    A-propos, daca nu esti pesedist, zi-mi ca Dragnea nu-i cel mai ticalos de la Iliescu incoace.
    Toata lumea te considera pesedist tocmai pentru ca inca te mai legi de Udrea care a furat maruntis in comparatie cu el. Si e tate floscaite-n vant comparativ cu ce probleme vom avea dupa ce reuseste liderul stirb sa-si rezolve dosarele dezgroparilor.


    A se vedea cine a semnat protocoalele cu SRI-ul (ca doar de unde avea sa stie de ele si sa urle daca nu era tocmai el cel care le-a semnat).
    mai tanga, nu am nicio sansa sa iti argumentez ceva ce nu ai capacitatea sa analizezi. Daca tu si aia ca tine vor sa creada ca eu sunt pesedist,asta e, imi asum.


    Acum sa trecem la fapte:mah indoctrinatule,zici ca Udrea a furat doar niste maruntis iar dragnea e hot campion? Poti sa aduci dovezi?


    Eu tot am propus,hai in PLM sa-l impuscam pe dragnea asta......sa va vad ce faceti a doua zi, saracilor? Ce faceti pana va transmite sistemul noua tinta? Va mai amintiti perioada PUIE MONTA? S-a puiat monta iar voi tot la fel de nefericiti ati ramas.



    Veniti cu solutii,impotentilor!
    Last edited by futbasisti; 5th February 2019 at 16:12.

  21. #63
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    io zic ca "saraciilor" suna mult mai bine.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •