Results 1 to 15 of 15

Thread: Pronosticuri si Pariuri

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0

    Pronosticuri si Pariuri

    Sunt cu aproape 40 de milioane pe negru, mi-am futut aproape tot descoperitu de cont de pe card, am bagat ca prostu pe online in perioada sarbatorilor si inceputului de an si n-a iesit absolut nimic! Insa, cu astea 3 bilete am sanse sa ma scot, ba chiar sa ies pe plus dupa doar primul tur de AO, mai am ceva meciuri pe maine. Ce ziceti?

    AO Bilet 3.jpgAO Bilet 2.jpgAO Bilet 1.jpg

    Mai aveam unu pe care l-am pus cu 11 lei sa iau 1700, l-am pierdut doar pe Isner deocamdata!
    Fraier ca erau mai sigure Berdych sau Verdasco decat Isner dar m-am uitat prea mult dupa cota probabil.
    Neinspiratie de moment. Bine e si-asa, doar sa iasa.


    Am pariat si pe net in noaptea asta si la servici, am facut din 200 de lei 1100 si asta doar pe jumate de prim tur, si sunt mort de somn!
    Ce ma enerveaza serviciul asta, ce bani se pot face din GS-uri daca ai putea sa dormi doar cand nu sunt meciuri!
    Bine ca n-am de lucru si nici nu-mi caut macar!


    PS: Am facut acest thread deoarece eu nu pot posta la sectiunea de pariuri deocamdata. Doar pe tenis.
    Last edited by Johnny D; 14th January 2019 at 14:22.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •